متافیزیک انرژی و آسترولوژی

زحل برگشتی در نشان کپریکورن

زحل برگشتی در نشان کپریکورن

این یک پیام مهم برای چند ماه آینده شما است. تا مهرماه زحل برگشتی برای ما مسئولیت هایی را ایجاد خواهد کرد. پس تا انتها این پیام را بخوانید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

سیاره زحل از دوم خرداد ماه 1400 تا مهر ماه ۱۴۰۰ برگشتی است. زحل، بیانگر تمرکز، تلاش و استقامت ما در برنامه ریزی ها و پیگیری اهداف از پیش تعیین شده ماست. او می خواهد که جدیت و تلاش را در طول زمان و در اثر صبوری به ما بیاموزد. همچنین مانند نشان تحت حاکمیتش، کپریکورن، عنصر وجودی اش زمین و طبیعت وجودی اش سرد و گاه یخبندان است. درست به همین دلیل است که با حضور سه ساله فعلی اش در نشان هوایی آکواریوس، سه سال سرد و پر برف را تجربه خواهیم کرد.

خصوصیت مهم و خردمندانه ای که دارد این است که معمولا غیر هیجانی است و تلاش می کند زمینی، محکم، ثابت و بادوام بماند تا در اثر هیچ سیل و آتشفشان و زلزله ای فرو نریزد. فریب دادن ساترن، تقریبا غیر ممکن است. چون سعی در متعهد ماندن نسبت به خودش، ارزش هایش و اهداف دقیق اش دارد. انسجام در زندگی و مسئولیت پذیری، رمز موفقیت شخصی و اجتماعی اوست.

تاثیرات زحل برگشتی

حالا همین زحل در حرکت برگشتی، همین صفات ما را در روابطمان چک می کند. چرا در روابط و در احساساتمان؟ چون در نشانی زمینی با جنسیتی زنانه است و نشان کپریکورن سرور زحل میباشد. نشانی مربوط به مسئولیت پذیری است، صرفنظر از اینکه در چه خانه ای باشد. مثلا برای کسی که خانه نهمش در نشان کپریکورن است، زحل برگشتی عقاید و باورهای او را در ارتباط با دیگران به چالش می کشد تا بداند حد و مرزهای این فرد کجاست؟

مسیر ادراکات معنوی و ایجاد علایق جدیدی به معنویت برای فرد فراهم میکند و مسئولیت و بار جدیدی در راه معنویت و ادراک ایجاد خواهد کرد. اما نکته مهم این است که زحل در شروع حرکت برگشتی اش، سعی در بررسی اقدامات مالی و عاطفی شما دارد. چطور؟ با کنترل مسئولیت پذیری و سنجش ارزش های ونوسی فرد.

اگر خود را درگیر عشق های کارمایی، مالکیت های کارمایی، دوستی های کاذب کارمایی، سرقت اطلاعات کارمایی، معاملات و خرید و فروش های کارمایی، سرمایه گذاری های کارمایی، عشق های دوگانه، معاملات دوگانه، مذاکرات دوگانه عاطفی که همان روابط موازی است کرده باشید، باید بیشتر مراقب باشید و زحل برگشتی را جدی بگیرید.

در انتها این نکته را نیز بپذیرید که همیشه بیشتر مسئولیت پذیر باشید، به خصوص زمانی که در دوران زحل برگشتی قرار گرفته باشیم. امیدوارم این پیام را جدی بگیرید و بیشتر مراقب زندگی خود باشید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاه‌ها (2)

*
*

    مهتا مهمان خرداد 10, 1400 پاسخ

    سلام منظور از معاملات و خريد و فروش ها و سرمايه گزاري كارمايي چيست؟ ممنون ميشم توضيح بدين.

    mio mio مشتری خرداد 27, 1400 پاسخ

    مسائل کارمایی و روابط موازی که گفته شده به چه معناست؟

پشتیبانی وبسایت