متافیزیک انرژی و آسترولوژی

چطور چارت تولد خود را تفسیر کنیم؟ [آموزش رایگان تفسیر چارت تولد]

چطور چارت تولد خود را تفسیر کنیم؟ [آموزش رایگان تفسیر چارت تولد]

در این مطلب می خواهیم به شما آموزش دهیم چارت تولد خود را تفسیر کنید و دیدی کلی نسبت به چارت خود داشته باشید. اگر دوست دارید آموزش رایگان تفسیر چارت تولد را دریافت کنید و یاد بگیرید آن را تفسیر کنید، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

تفسیر چارت تولد یکی از تخصصی ترین فعالیت ها در حوزه آسترولوژی و نجوم احکامی محسوب می شود و تسلط به آن نیازمند مطالعه، آموزش و کسب تجربه است. اما با این حال می توان بخش هایی از نمودار تولد را به صورت ساده تر تفسیر نمود و دیدگاهی اولیه نسبت به چارت آسترولوژی خود به دست آورد. در اینجا ما هم قصد داریم آموزش رایگان تفسیر چارت تولد را به صورتی که شما اطلاعات اولیه ای نسبت به چارت خود به دست آورید، برای شما ارائه دهیم.

دنیای آسترولوژی جذاب و عمیق است. به عنوان یک مبتدی، ممکن است به نظر برسد که درک نشانه خورشید شما پایان داستان است. اما حقیقت این است که حتی آغاز کار نیست. اگر می خواهید آسترولوژی را عمیقاً بررسی کنید، درک چارت تولد غیرقابل اجتناب است.

چارت تولد (نمودار تولد) چیست؟

چارت تولد که به نام نمودار تولد نیز شناخته می شود، اساساً نقشه زندگی یک فرد است. موقعیت دقیق اجرام آسمانی را در روز، زمان و مکان تولد نشان می دهد. در آسترولوژی ودایی، نمودار تولد سند مهمی است زیرا سه مورد بزرگ یک فرد را نشان می دهد: نشان خورشیدی، نشان ماه (راشی) و نشان رایزینگ. اما جدای از این، در مورد دیگر جنبه های اصلی زندگی آنها مانند شخصیت، روابط، شغل، سرنوشت و غیره نیز چیزهای زیادی می گوید.

چطور چارت تولد خود را تفسیر کنیم؟ جنبه هایی که باید به آنها توجه کرد

در آسترولوژی ودایی، چارت تولد از سه عنصر تشکیل شده است: 9 سیاره، 12 خانه و 12 علامت زودیاک. احتمالا دیدن آن برای اولین بار ممکن است شما را گیج کند – در نهایت، از اجزای بسیار زیادی تشکیل شده است. اما نگران نباشید شما فقط باید به چند جنبه زیر از نمودار تولد خود توجه کنید تا هر آنچه را که نیاز دارید بدانید – نقاط قوت، ضعف، آینده و غیره.

  • سه نشان مهم، که شامل نشان خورشیدی، رایزینگ و همچنین ماه هستند.
  • قوی ترین و ضعیف ترین سیاره شما.
  • قرار گرفتن هر یک از 9 سیاره در هر یک از 12 علامت زودیاک و 12 خانه.
  • الگوی ایجاد شده توسط هر یک از سیارات.
  • “جنبه” یا “زوایای” ایجاد شده بین دو سیاره.
  • میانگین هاله عنصری چارت شما، یعنی عنصری که بیشترین تأثیر را در نمودار شما دارد – آتش، آب، هوا یا زمین.
  • ترکیب کلی یا ماهیت نمودار تولد شما – یعنی مشخص کردن ثابت بودن، اصلی بودن یا تغییرپذیر بودن آن و تعادل کیفیت ها در نمودار شما.
  • سیاره هایی که با هم هماهنگ هستند و سیاراتی که با هم درگیر هستند.

چگونه سازگاری چارت تولد خود با دیگری را بررسی کنیم؟

این نوع چارت تولد که به عنوان چارت سیناستری شناخته می شود، سازگاری نمودار تولد به درک شدت هماهنگی بین چارت تولد دو فرد اشاره دارد. می توان آن را برای ارزیابی سازگاری متقابل در سطوح مختلف انجام داد. به عنوان مثال، در اینجا چگونگی سازگاری عاشقانه بین خود و شریک زندگی خود را از طریق نمودارهای تولد خود دریابید.

با بررسی سازگاری نشان خورشیدی خود و شریک زندگی خود شروع کنید. این همچنین شامل بررسی سازگاری عناصر علائم زودیاک شما می شود. این نشان می دهد که آیا رابطه شما سالم خواهد بود یا خیر. حال، سازگاری نشانه های صعودی و نزولی خود را ارزیابی کنید. آنها میزان جذابیت فیزیکی و آنچه را که در یک شریک زندگی نیاز دارید را آشکار می کنند.

نشانه های ماه خود را ارزیابی کنید به طور کلی، اگر نشانه های ماه دو نفر یکسان باشد، آنها جفت روحی محسوب می شوند. موقعیت زهره و مریخ را در نمودارهای خود بررسی کنید. آنها نشان دهنده عشق، سازگاری فیزیکی، جذابیت و سایر عناصر مهم یک رابطه عاشقانه هستند. اگر ترازهای سیاره ای با یکدیگر همپوشانی داشته باشند، به این معنی است که شما باید با هم باشید.

پوشش های خانه خود و همسرتان را بررسی کنید و ببینید که سیارات در خانه های یکدیگر کجا می افتند. به ویژه، به سیارات خانه 5 و 7 چارت تولد خود دقت کنید و ببینید چقدر با هم سازگار هستند. این خانه ها بر لذت، رابطه جنسی و میل در یک رابطه اشاره می کنند. گذر زحل را در نمودارهای خود بررسی کنید. اگر در حالی که شما دو نفر در یک رابطه هستید، سیاره به خانه 4، 5، 7، 8 یا 10 در حال عبور است، به این معنی است که سازگاری بالایی با یکدیگر دارید.

در نهایت، گره های قمری خود را بررسی کنید. به طور کلی، هنگامی که گره های قمری دو نفر با هم همپوشانی دارند، به این معنی است که آنها بهترین انتخاب برای هم هستند.

چطور چارت تولد خود را طراحی کنیم؟

برای طراحی چارت تولد خود می توانید از طریق صفحه چارت تولد رایگان وبسایت متافیزیک انرژی و آسترولوژی، گزارش نمودار تولد خود را تهیه کنید و سپس براساس این گزارش، چارت تولد خود را تفسیر نمایید. مجددا متذکر می شویم این مطلب تنها به تفسیر اولیه چارت شما کمک می کند و اگر قصد دارید به صورت تخصصی تر چارت خود را تفسیر کنید، یا باید نزد اساتید مجرب آسترولوژی آموزش حرفه ای ببینید و یا تفسیر چارت تولد خود را به افراد حرفه ای دهید.

ما در وبسایت متافیزیک انرژی و آسترولوژی می توانیم این کار را برای شما انجام دهیم و به صورت تخصصی چارت تولد شما را تفسیر کنیم. برای تفسیر نمودار تولدتان، کافیست به صفحه مشاوره و تفسیر چارت تولد مراجعه کنید و براساس نوع چارت مدنظرتان، درخواست خود را برای تفسیر چارت ثبت کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 3 میانگین: 2.7]

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پشتیبانی وبسایت