متافیزیک انرژی و آسترولوژی

درباره ما

لوگو وبسایت متافیزیک انرژی و آسترولوژی

وبسایت متافیزیک انرژی و آسترولوژی، اولین وبسایت و ارائه دهنده خدمات آموزش نجوم، آموزش ستاره شناسی، کیهان شناسی، آموزش آسترولوژی، تحلیل چارت تولد، پاکسازی چاکرا، مدیتیشن، کارماسوزی، مانترا، سابلیمینتال و… به تمام ایرانیان سراسر دنیا می باشد. این وبسایت نخستین بار فعالیت خود را در قالب پیج اینستاگرام @learning.astro شروع کرد و اکنون مفتخر است اعلام کند وبسایت رسمی آن نیز در اختیار علاقه مندان به علم نجوم و آسترولوژی قرار دارد. امیدوارم در کنار شما و با حمایت شما، بتوانیم بهترین و باکیفیت ترین خدمات و آموزش ها را در این زمینه، در اختیار شما قرار دهیم.

اعضاء ما

مسعود واعظ

مسعود ارشد مهندسی آی تی گرایش تجارت الکترونیک داره. مسعود مسئول مدیریت، پشتیبانی و تولید محتوای وبسایت. مسعود دوست دوران دبیرستان رضاست و خیلی ساله که رضا رو میشناسه. هر مشکل و سوالی در ارتباط با وبسایت داشته باشید، مسعود پاسخگوی سوالات شماست.

وحید فرزانه

وحید لیسانس مهندسی نقشه برداری داره، وحید مسئول شبکه های اجتماعی وبسایته و اونی که جواب سوالات تک تک شما رو میده آقا وحید. وحید دوست دوران کارشناسی رضاست و البته یه شاعر و ترانه سرای فوق العاده است. یه پسر خیلی دوس داشتنی و الان هم که در کنار رضا داره نجوم یاد میگیره تا بتونه خیلی بهتر جواب شما عزیزان رو بده.

رضا نمازی

رضا نمازی موسس وبسایت متافیزیک انرژی و آسترولوژی. رضا ارشد مهندسی عمران گرایش سنجش از راه دور داره، اما از بچگی به نجوم و سیارات خیلی خیلی علاقه داشته. در دوره کارشناسی موقعیتی پیش میاد که بتونه بیشتر این علاقه رو دنبال کنه، اما از اواسط دوران ارشد، فعالیتش رو به طور حرفه ای در زمینه نجوم و آسترولوژی شروع میکنه. رضا در تحلیل چارت تولد و تدریس دنیای بی کران و کیهان اونم به زبان خیلی ساده، خیلی خیلی مهارت داره و استاد به تمام معناست.

پشتیبانی وبسایت