تارهای اتری چه چیزی هستند؟

شاید تا به حال اسم تارهای اتری را نشنیده اید ولی بدانید که این تارها بخشی بسیار مهم از زندگی ما هستند و در زندگی ما تاثیرات زیادی دارند. در این پست قصد داریم به معرفی تار اتری بپردازیم و شما را با آن ها آشنا کنیم. پس در ادامه با ما همراه شوید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

در حقیقت تار اتری عامل وابستگی ما به همه چیز و همه کس هست.  این وابستگی میتواند به صورت منفی و اعتیاد اوری ایجاد شود. هنگامی که بین ما و جسم یا شخص خاصی انرژی هم فازی بر قرار شود از طریق چاکراهای ما تارهایی از جنس آگاهی بیرون می آید و به جسم یا شخص مورد نظر تنیده و متصل میگردد.

تار اتری با بدن و کالبد اتری ما همسو است و نویی محافظت کننده است در برابر تشعشعات منفی می باشد، اما گاهی خود میتواند به عنوان یک عامل انرژی منفی در جذب خواسته ها، آلودگی چاکرا ها، آرامش درونی و کمال گردد و مانع از پیشرفت ما بشود.

پیشنهاد میکنم: دوره جذب ثروت و عشق با تارهای اتری

تارهای اتری می توانند به صورت طبیعی یا مصنوعی ایجاد شوند. مثلا وقتی با طلسم و جادو های سیاه دو نفر بدون اختیار شخصی عاشق یکدیگر می شوند در حقیقت با جادوی سیاه و موکل و… تارها اتری ایجاد می کنند تا دو نفر بهم وابسته شوند.

یا وقتی با جادو ها و طلسم های سیاه باعث جدایی نفر می شوند در حقیقت تارهای اتری اصلی و قطعی که از چاکرا جنسی و خورشیدی دو زن و شوهر یا دو معشوق بهم متصل است توسط موکل قطع می گردد و در نهایت دو نفر از هم جدا می شوند. این تارها به صورت طبیعی نیاز ایجاد می شوند و اشکال مثبت و منفی نیز دارند.

در پست های بعدی در مورد این تارها بیشتر صحبت خواهیم کرد. تا به اینجا سعی کردیم شما را با تارهای اتری آشنا کنیم و اهمیت آن ها را در زندگی و روابط انسان یادآوری کنیم. پس بدانید هر جایی که ارتباط و وابستگی ایجاد می شود، تار اتری شکل گرفته و هرجا این ارتباط در حال از بین رفتن است، این تارها نیز در حال از هم گسستن هستند.