متافیزیک انرژی و آسترولوژی

بررسی وضعیت طلاق در آسترولوژی

بررسی وضعیت طلاق در آسترولوژی

با توجه به این که طلاق در تمام روابط و زندگی ها موضوعی بسایر مهم است، توجه به آن در آسترولوژی نیز اهمیت دارد. به همین دلیل در این پست قصد داریم در مورد بررسی وضعیت طلاق در آسترولوژی صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

به دلیل درخواست کاربران وبسایت متافیزیک انرژی و آسترولوژی، در این پست به سراغ موضوع مهمی با عنوان طلاق رفته ایم و می خواهیم به این موضوع از دید آسترولوژی بپردازیم. برای این منظور از ترجمه ی مقاله ای تحت عنوان طلاق در آسترولوژی و مشکلات ازدواج استفاده کرده ایم و در این پست ترجمه این مقاله را خدمت شما ارائه می دهیم. امیدواریم مورد استقبال شما قرار بگیرد.

امروزه متاسفانه طلاق در جامعه ما بسیار زیاد شده است و یکی از بیشترین سوالی که در مورد طالع می شود بحث در مورد وضعیت ازدواج در چارت تولد است. در اینجا می خواهیم به طلاق در آسترولوژی و مواردی که در موضوع ازدواج از منظر علم آسترولوژی اهمیت دارند بپردازیم. البته این موارد را به صورت قطعی نباید بدانید همچنین برای ازدواج می توان قبل از ازدواج چارت دو شخص را مورد بررسی قرار داد تا دو شخصی که تفاهمات خوبی دارند باهم ازدواج کنند در آخر راه هایی هم حتی برای کم کردن اختلاف نیز وجود دارد.

مهم: طالع بینی با آسترولوژی و نجوم

بنابراین اگر در این پست به مواردی اشاره شد، لطفا آنها را قطعی ندانید و صرفا جهت مطالعه بیشتر این پست را بخوانید، چرا که بررسی عوامل بیشتر و سخت گیرانه تری برای نتیجه گیری صحیح باید انجام شود.

معمولا سیاراتی مثل مارس (مریخ)، راهو (نودشمالی)، سترن (زحل) و خورشید را به صورت عمومی نحس می دانند. بنابراین معمولا این سیارات را عامل جدایی و طلاق در چارت در نظر می گیرند. همچنین دو سیاره ونوس و مشتری نیز از اهمیت بالایی برای وضعیت ازدواج برخوردار هستند. ونوس سیاره ی اصلی که مربوط به عشق، رابطه ، ازدواج و مسائل عاشقی و… است. بنابراین وضعیت این سیاره در چارت اهمیت زیادی دارد و در چارت مردان نماد همسرشان می باشد.

در بحث طلاق در آسترولوژی هم اینکه ونوس در چه شرایطی است و در کجا قرار دارد اهمیت پیدا می کند و اگر ونوس تحت نظر سیارات نحس باشد یا ونوس راجعه یا برگشتی باشد یا ضعف داشته باشد (وبال یا هبوط) نشان دهنده ناهماهنگی زناشویی است. اگر ونوس در قوت باشد نشان از رابطه با دختران زیبا و داشتن همسری زیبا است.

12 نقطه مهم برای بررسی وضعیت طلاق در آسترولوژی

در چارت خانم ها مشتری نماد شوهر آن ها است. بنابراین وضعیت مشتری که در موضع ضعف یا قدرت باشد در واقع شرایط شوهر آن ها را بیان می کند. در ادامه به بررسی خانه های چارت تولد برای نتیجه گیری در مورد ازدواج و طلاق در آسترولوژی میپردازیم.

خانه های مهم در چارت تولد برای زندگی زناشویی خوب یا نامناسب

خانه های اصلی برای هماهنگی در زندگی زناشویی در طالع بینی عبارتند از: خانه های 4، 7، 8 و 12 در چارت تولد. علاوه بر این ها ما باید خانه های upapada lagna و خانه دوم بعد از upapada lagna را نیز بررسی کنیم. همچنین آنالیز وارگا d9 یا ناوامشا از اهمیت بسیاری در مسئله ازدواج و طلاق در آسترولوژی برخوردار می باشد. معمولا خانه ی اول یا اسندانت، خانه 7، خانه 6، خانه 8 ناوامشا یا d9 را نیز بررسی می کنیم.

خانه چهارم: این خانه به خوشحالی از جانب خانواده ارتباط دارد. وقتی این خانه یا لرد آن در وضعیت خوبی نباشد شخص در خانواده احساس رضایت نمی کند. اگر این خانه و لرد آن وضعیت خوبی داشته باشند می توان گفت حتی در صورت ضعف خانه های دیگر، زندگی شخص به جدایی نمی انجامد.

خانه هفتم: مهم ترین خانه برای ازدواج می باشد. البته این خانه فقط مربوط به ازدواج نیست و در کل مربوط به ارتباطات ما می باشد. وضعیت خانه و لرد آن و نظرات بر این خانه اگر مطلوب باشد می توان گفت شخص ازدواج خوبی دارد و اگر تحت نظر سیارات خوب نباشد ممکن است مشکلاتی را بوجود بیارود.

خانه هشتم: خانه ای که مربوط به رابطه زناشویی است. البته این خانه یکی از خانه های خطرناک نیز می باشد که خانه ای رمزآلود است، اگر خانه هشتم مبتلا باشد یا لرد خانه هشتم با برد خانه هفتم ارتباط بگیرد یا با خانه هفتم ممکن است مشکلاتی را در ازدواج بوجود بیاورد چرا که این خانه به خانه روابط نامشروع نیز اطلاق می شود. در موضوع طلاق در آسترولوژی بررسی این خانه اهمیت بالایی دارد.

شاید بپسندید: خانم ها تا چه اندازه یک رابطه سالم و درست با مرد زندگیشان دارند؟

خانه دوازدهم: خانه دوازدهم به رضایت از رابطه زناشویی یا رضایت در رخت خواب مربوط می شود. وقتی لرد این خانه در وضعیت خوبی باشد یا خود خانه 12 در شرایط خوبی باشد نشان از رضایت از زندگی زناشویی است. بنابراین به ثبات ازدواج کمک می کند.

خانه upapada lagna: ابتدا توضیحی مختصر  از اینکه چگونه این خانه را پیدا کنید. فرض کنید طالع شخصی حمل یا همان آریس یا 1 می باشد، خب این شخص در خانه دوازدهم برج 12 دارد و بنابراین لرد این خانه همان ژوپیتر است. حالا شما باید بگردید ببینید ژوپیتر در کجای چارت قرار گرفته است. فرض کنید در برج چهار یعنی کنسر یا سرطان قرار گرفته، از خانه دوازدهم تا جایی که ژوپیتر قرار گرفته 5 خانه فاصله است.

بنابراین شما از سرطان که در خانه چهارم هم قرار دارد (مکان قرار گیری ژوپیتر) 5 خانه جلوتر میروید و می رسید به خانه هشتم و برج 8 یعنی عقرب. این خانه در صورتی که در شرایط خوبی باشد و سیارات خوبی قرار بگیرند، نظرات سیارات خوب به آن ها شود یا لرد آن تحت وضعیت خوبی قرار بگیرد کیفیت ازدواج شخص مناسب خواهد بود. بنابراین خانه آپاپادا لاگنا به کیفیت ازدواج اشاره می کند و در موضوع طلاق در آسترولوژی نیز بررسی این خانه مهم می شود.

همچنین خانه بعد از آپاپادا لاگنا در این مثال خودمان می شود خانه نهم که برج 9 در آن قرارد دارد، نشان دهنده دوام ازدواج می باشد. فرض کنید در خانه دوم اپاپادا لاگنا سیارتی مثل راهو و مارس قرار بگیرند یا نظرات سیارات نحس به آن خانه باشد ممکن است شانس جدایی را در شخص داشته باشد.

ضمن اینکه باید توجه داشت تنها بررسی چارت اصلی تولد کافی نیست و باید برای بررسی نتیجه قطعی طلاق یا ازدواج دوم، حتما چارت فرعی ناوامشا برای فرد مذکور بررسی گردد که در پست های آینده نحوه ی بررسی ناوامشا توضیح داده می شود.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 13 میانگین: 3.6]

دیدگاه‌ها (5)

*
*

  مهرنیا مهمان فروردین 1, 1400 پاسخ

  با سلام
  اگر خانه های مذکور خالی باشند چه مفهومی میتونه داشته باشه؟

   مدیر وبسایت مدیر کل فروردین 1, 1400 پاسخ

   در پست های بعدی به طور مفصل تر در مورد این خانه ها صحبت خواهیم کرد

  نرگس مهمان فروردین 1, 1400 پاسخ

  سلام خیلی ممنون از توضیحات مفیدتون، استفاده کردم

  زیبا مهمان مرداد 11, 1401 پاسخ

  اگر خانه چهار خالی باشد ولی سرورش سترن باشد و خانه هفتم هم خالی باشد و سرورش مارس باشد و راهو در خانه هشتم باشد و سرورخانه هشت ونوس باشد و ونوس (ونوس در برج سنبله اس و در ضعفه)و مارس در خانه دوازده باشند.نشانه طلاق است؟

   رضا نمازی مدیر فروشگاه مرداد 22, 1401 پاسخ

   حضور راهو در خانه هشتم خبر از مشکلات زناشویی میدهد . سرور خانه ی هفتم مریخ و رابطه اش با زهره در هبوط اصلا خوب نیست . این احتمال که فرد ازدواجی دیر هنگام داشته باشد بسیار بالاس اما برای طلاق باید دید فرد در چه داشایی است و ... که در مجموع اگر ازدواج کرده باشد احتمال طلاق بسیااار ضعیف است مگر سیارات نحسی مثل زحل به ونوس دریشتی داشته باشد یا در ناوامشا طلاق مشاهده شود

پشتیبانی وبسایت