متافیزیک انرژی و آسترولوژی

تفسیر نپتون در 12 خانه چارت تولد در آسترولوژی

تفسیر نپتون در 12 خانه چارت تولد در آسترولوژی

سیاره نپتون به عنوان یکی از سیارات سه گانه ای که در 100 سال اخیر کشف شده می تواند در تفسیر چارت تولد استفاده شود. به همین دلیل در این مطلب به سراغ تفسیر نپتون در 12 خانه چارت تولد در آسترولوژی رفته ایم تا با هم ببینیم جایگیری این سیاره چه تاثیری در چارت تولد ما دارد.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

پیشتر در مطلبی تحت عنوان تفسیر اورانوس در 12 خانه چارت تولد در آسترولوژی، در مورد اورانوس به عنوان اولین سیاره از سیارات سه گانه ای که در دهه های اخیر کشف شده صحبت کردیم. اکنون نوبت به سیاره نپتون است تا با هم ببینیم تفسیر نپتون در 12 خانه چارت تولد در آسترولوژی به چه صورت خواهد بود.

تفسیر نپتون در خانه 1 اول چارت تولد

شخص فرهیخته، نجیب، مبهم و تخیلی است. وی ممکن است رویایی باشد و با توجه به حال و هوای خویش برنامه ها و ایده هایش را تغییر دهد و در یک دنیای خیالی زندگی کند. این فرد نه خود درک واضح و درستی از خویش دارد و نه دیگران او را همانگونه که هست میبینند. فرد مسحور کننده پررمزوراز پر جذبه به نظر می رسد.

با وجود نظرات خوب فرد ممکن است از تصورات قدرتمند خویش در زمینه های هنری استفاده نماید. با نظرات چالشی ممکن است تخیلات فرد انرژی فرد را از بین برده و ممکن است وی را در معرض تجربیات عجیب و غریب و بیماریهای غیر قابل درمان قرار دهد.

تفسیر سیاره نپتون در خانه 2 دوم چارت تولد

شخص خیلی درستکار است. ممکن است فرد مشکلات مالی زیادی را تجربه کند. احکام مالی عموما خوب نیست. باید از قرار دادن خود در وضعیتهای مالی پیچیده و بغرنج و بسیاری خریدهای اعتباری (نسیه) خودداری کند. بخاطر اینکه پول تمایل دارد که از دست فرد گریزان است. فرد عاشق زندگی تجملاتی است و در مورد داراییهای مالی خود بسیار ایده آل گرا است.

با نظرات سخت ممکن است وی طعمه ای آسان برای برنامه های پول سازی گردد و ممکن است وی فردی غیر عملگرا باشد.

توضیحات: بطور کلی جایگیری نپتون در خانه ۲ دوم چارت تولد برای مسائل مالی و درآمدی فرد جایگاه مطلوب نیست. احتمال فریب خوردن فرد در بازارهای مالی و تجاری را افزایش میدهد و بومی باید از اقدام به ریسکهای مالی شدیدا خودداری نماید.

تفسیر نپتون در خانه 3 سوم چارت تولد

کلمه کلیدی: متقاعد کننده

فرد بسیار شهودی و دارای قوه تصور زیاد (تخیلی) است و تمایل به خیال پردازی دارد و باید متمرکز بودن را یاد بگیرد. هنر و ادبیات برای این شخص بسیار مناسب است. گاهی اوقات فرد برای خود اسم مستعار بکار می برد. ناامنی ها در اوایل زندگی میتواند بعدها منجر به عصبی بودن گردد. فرد به دلیل مشکلاتی که در خانه پدری دارد ممکن است با یکی از اقوام یا بستگان خود زندگی کند یا ممکن است برادر یا خواهر ناتنی داشته باشد.

با یک اورانوس یا مرکوری قوی ممکن است فرد یک شخص تولید کننده یا کارساز بوده و یک فروشنده فوق العاده یا یک هنرمند موفق گردد. با دریافت نظرات سخت ذهن این شخص ممکن است پرابهام گردد و فرد خیلی آکادمیک نباشد. ممکن است نزدیکان فرد وی را درک نکنند.

تفسیر نپتون در خانه ۴ چهارم

کلمه کلیدی: جستجوگر

احساس فرد نسبت به خانه و پس زمینه زندگیش مذهبی است. نگرش وی نسبت به والدینش ایده آلی و کمالگرایانه است. ممکن است وی به کرات محل زندگیش را تغییر دهد ممکن است بوم در مورد هویت خویش دچار سردرگمی باشد. ممکن است فرد توسط پدر یا مادرخوانده پذیرفته شده و بزرگ گشته باشد. فرد تمایلات موسیقیایی و هنری دارد.

این شخص با از خود گذشتگی مشکلی ندارد و نیاز به زمان دارد تا راه خودش را پیدا کند. با نظرات چالشی فرد ممکن است در جهان سرگشته باشد و تا وقتی که شخص متوجه نگردد که آرامش درونی حلال مشکلات اوست ممکن است هیچ جایی را خانه خود احساس نکند. فرد ممکن است والدین الکلی و غایب شده داشته باشد.

نپتون در خانه ۴ چهارم چارت تولد وضعیت مطلوب ایجاد نمی کند. باعث یک نوع سردرگمی و سرگشتگی در روح و روان فرد میگردد. پس زمینه زندگی خانگی فرد مشکل دارد و بومی می تواند مشکل عدم ارتباط و درک مناسب با والدینش را تجربه کند و میتواند بطور دائم باعث تغییر محل سکونت گردد.

تفسیر سیاره نپتون در خانه 5 پنجم چارت تولد

کلمه کلیدی: خلاق

شخص، رمانتیک، متفکر و از لحاظ قابلیتهای خلاقانه بسیار غنی است. تمایلات به وضعیتهای بیش از حد رمانتیک دارد و در خصوص افرادی که دوست دارد بسیار فوق ایده آلی است. این جایگاه بسیار خوبی برای هنرپیشگی (بازیگران)، موزیسین ها و نقاشان است. نگرش فرد به زندگی جوانگرایانه، حتی کودکانه است و روابط عشقی و عاطفی مسائل مهم برای فرد است.

تاثیر سیاره نپتون بر چارت تولد

شخص ممکن است هر کسی را که آزاد نیست دوست داشته باشد. با دریافت نظرات سخت ممکن است فرد برای فرزندان خود فداکاری نماید یا یک بارداری ناخواسته را تجربه نماید یا کودکی را به فرزند خواندگی قبول کند و یا یک سقط جنین داشته باشد. از آنجا که شخص به درستی فرزندانش را نمیشناسد، برای آنها آسان است که از فرد استفاده کنند.

توضیحات: نپتون در دو خانه برای مشاغل هنری و بازیگری و هنرپیشگی خوب است. یکی در خانه ۵ و دیگری در خانه ۱۰ دهم چارت. در این دو خانه نپتون به فرد استعداد بازیگری و هنرپیشگی را عطاء می کند.

تفسیر نپتون در خانه 6 ششم چارت تولد

کلمه کلیدی: الهامی – وحی آمیز

فرد تمایل به تنبلی و بی ارادگی در کار دارد مگر اینکه مارس قدرتمندی داشته باشد. با وجود نپتون در خانه 6 چارت تولد ممکن است بیماری های فرد سخت تشخیص داده شوند. فرد بسیار حساس است و باید مراقب همه دارو و دواها باشد. نظرات قوی با زحل میتواند در به تعادل رساندن کار و زندگی به این شخص کمک کند و ممکن است به فرد کمک کند تا عادتهای خوبش را پرورش دهد.

این موقعیت خوبی برای پزشکان، پرستاران، روانپزشکان و بشردوستان است. این موقعیت به فرد یک شوخ طبعی شاعرانه می بخشد. فرد عاشق تنهایی است.

توضیحات: یکی از مشکلات نپتون در خانه ۶ ششم چارت تولد این است که باعث بیماریهای پنهان و سخت تشخیص می شود. فرد علائم بیماری را دارد اما پزشکان نمیتوانند تشخیص درستی از منشا و علت بیماری ارائه کنند و از این نظر نپتون عملکرد منفی در این خانه از خود نشان میدهد. ضمنا اینکه باعث حساسیت بومی به یکسری دوا درمانها میشود و از این نظر هم آسیب زننده است.

تفسیر سیاره نپتون در خانه 7 هفتم چارت تولد

کلمه کلیدی: غیر واقعی

به دلیل اینکه شخص در برابر تاثیرات دیگران آسیب پذیر است دقت در انتخاب شریک برای فرد بسیار مهم است. شما و همسرتان یکدیگر را به درستی نمی شناسید. این فرد ممکن است علایق غیر قابل پذیرش اجتماعی داشته یا ممکن است خود را در وضعیت های ناهنجار عاطفی و وضعیتهایی مانند فرار با معشوق از خانه قرار دهد.

فرد نیاز دارد که عینک رنگی خوشبینی را از چشمهایش بردارد و با واقعیت ها روبرو گردد. همچنین باید یاد بگیرد که به دیگران ببخشد بدون اینکه انتظار برگشت در عوض آن را از سوی دیگران داشته باشد. اگر نظرات سختی وجود داشته باشد بایستی که فرد از دعواهای حقوقی دوری کند و بایستی قبل از امضای هر برگه ای آن را خوب بخواند. این موقعیت نپتون گاهی نشان دهنده ازدواج یا رابطه با فردی معلول است.

توضیحات: قرار گیری نپتون در خانه ۷ چارت تولد برای ازدواج و شراکت اصلا مطلوب نیست. به این دلیل که نپتون باعث میشود بومی نسبت به شرکا کاری یا شریک زندگی یک نگرش فانتزی و غیر واقعی داشته باشد. از طرف دیگر با یک عینک رویایی و خوشبینی به شریک یا پارتنر خود نگاه می کند. این موضوع فرد را در معرض فریب خوردن و آسیب دیدن قرار میدهد. مشکل این است که فرد نمی تواند شناخت درستی از طرف مقابل و شرایط شراکت داشته باشد و این اصلا خوب نیست.

تفسیر نپتون در خانه ۸ هشتم چارت تولد

شخص پذیرنده، شهودی و احتمالا معنوی خواهد بود. فرد می تواند رویاهای عجیب، کابوس یا بی خوابی را تجربه نماید. مرگ فرد ممکن است در خواب یا در حال بیهوشی رخ دهد. این شخص ممکن است یک شریک عجیب و غریب داشته باشد و تمام امور مالی مشترک باید مورد بررسی دقیق قرار گیرد. فرد باید مراقب هیپنوتیزم شدن باشد چون به راحتی تحت کنترل قرار می گیرد.

نپتون در خانه 8 چارت تولد یک کاریزمای اسرارآمیز به فرد میدهد که باعث می شود حمایت دیگران را بدست آورد. بنابراین بسیار از سیاستمداران این وضعیت را دارند. نظرات چالشی میتواند باعث افسردگی شده و به آسانی منجر به اعتیاد به مواد مخدر و الکل گردد. هر زمان که جراحی به فرد توصیه شد، بهتر است که فرد نظر پزشک دوم و سوم را نیز بگیرد.

توضیحات: از آنجا که نشستن نپتون در خانه ۸ هشتم چارت یک دید شهودی به فرد می بخشد. این جایگیری نپتون برای یک منجم موقعیت خوب و مطلوب است. یک منجم علاوه بر اینکه باید مرکوری قدرتمندی داشته باشد (تیزهوشی) و همچنین یک مارس قوی (قدرت محاسباتی)، بایستی درک شهودی خوبی هم داشته باشد که نپتون در خانه ۸ میتواند این قدرت شهودی را به یک منجم عطا کند به شرط اینکه نظرات چالشی نداشته باشد.

از طرفی نشستن در خانه ۸ برای عمل جراحی خوب نیست. خصوصا اگر اتصال و نظراتی از جانب مارس آسیب دیده و یا کیتو داشته باشد. اگر فرد برنامه جراحی در پیش دارد، حتما بایستی ترانزیت نپتون از خانه ۸ را بررسی کند.

از طرفی جایگیری نپتون در خانه ۸ چارت تولد میتواند باعث افسردگی گردد و این حالت در صورتی رخ می دهد که نپتون نظرات چالشی داشته باشد. البته باید قطعا در این حالت باید وضعیت ماه و مرکوری را نیز مورد بررسی قرار داد. در هر صورت ترانزیت نپتون از خانه ۸ میتواند فرد را مستعد افسردگی نماید.

تفسیر سیاره نپتون در خانه ۹ نهم چارت تولد

کلمه کلیدی: روشنفکر

بومی فردی مداراگر، مذهبی، شهودی و تاثیر پذیر است. علاقمند به برنامه های آموزشی و اصلاحات اجتماعی، فرد از هر نوع یادگیری لذت می برد و استعداد یادگیری زبانهای خارجی را دارد. این شخص دوست دارد به دیگران کمک کند و عاشق سفر است. قدرت تخیل فرد بی انتهاست و فرد به راحتی با خارجی ها ارتباط برقرار می کند.

اگر نپتون آسیب دیده باشد فرد ممکن است غیر عملگرا بوده و از تحصیل غفلت کند. نپتون در خانه ۹ چارت تولد هم ظرفیت شهودی بالایی به بومی میبخشد و برای یک منجم خوب است. از انجا که قدرت تخیل خوبی میبخشد برای تحصیل در رشته های طراحی صنعتی، طراحی اتومبیل و هر رشته خلاقانه ای مثل رشته های هنری یک موهبت به شمار می آید. ضمنا جایگیری خوبی برای رشته مترجمی می باشد.

نپتون در خانه ۱۰ دهم

کلمه کلیدی: مشتاق

از آنجا که فرد دوست دارد یک تصویر غیر واقعی از جهان ارائه دهد، این مکان برای کسانیکه به بشریت خدمت میکنند موقعیت بسیار مناسبی است. فرد بالاتر از آنچه که واقعا میتواند به آن دست یابد را آرزو می کند. یا ممکن است برای آنچه که فرد انجام میدهد دنیا به او ارزش و اعتبار لازم را ندهد. این موقعیت عالی برای بازیگران فیلم یا تلوزیون است.

جهان وی را با شکوه می بیند. ذات و سرشت فرد ایده آلیستی است. والدین فرد کمک زیادی به وی نمیکنند و هر آنچه شخص بدست می آورد خود به تنهایی بدست آورده است. فرد احساسات و انگیزه های اطرافیان خود را به خوبی درک میکند و به همین دلیل می تواند دیپلمات خوبی باشد. در صورت وجود نظرات چالشی فرد ممکن است کارهای مخفیانه انجام دهد یا ممکن است لبریز از اعتماد بنفس باشد.

جایگیری نپتون در خانه ۱۰ دهم چارت تولد برای شغل بازیگری سینما و تئاتر موقعیت مناسبی است. فرد درک خوبی از نقش هایی که باید بازی کند دارد. این جایگیری برای مشاغل حقوق بشری و همیاری نیز مناسب است. برای کسانیکه در کمپ های ترک اعتیاد کار می کنند برای فعالان حقوق بشر و نظایر آن.

تفسیر نپتون در خانه ۱۱ یازدهم چارت تولد

کلمه کلیدی: آرمانگرا

فرد دامنه ی رفتاری متفاوتی از اجتماعی بودن ضد تبعیض، تا رفتارهای کاملا ضد اجتماعی را از خود نشان میدهد. فرد با افراد عجیب و غریب ارتباط برقرار میکند یا اینکه فرد یک دوست عالی بدون تعهد هست. فرد میتواند یک شخص سخاوتمند، یک برنامه ریز و طراح خوب باشد. این شخص رویاهای بزرگی در سر دارد و آرزوهایش معمولا نزدیک به حقیقت است.

با نظرات چالشی فرد یک انسان منطقی نیست و ممکن است از دوستان و همکارانش تا امید شود.

تفسیر نپتون در خانه ۱۲ دوازدهم چارت تولد

کلمه کلیدی: ظریف طبع

شخص حساس به ضمیر ناخودآگاه و روان خود، ممکن است گاهی اوقات از یک احساس محدودیت رنج ببرد. فرد هنرمند است و در رقصیدن استعداد دارد. همچنین میتواند منبع خرد و بینش شهودی باشد. تا زمانیکه با واقعیت روبرو شود خود را گول نزد. على رغم نیاز فرد برای کمک به دیگران، وی از یک تنهایی عمیق رنج می برد. این وضعیت برای پزشکان، پرستاران و کار در بیمارستانها، موسسات بزرگ یا کار با معلولان عالی است.

بطور کلی نپتون در دو خانه برای مشاغل پزشکی و پرستاری خوب است. یکی خانه ۶ و دیگری خانه ۱۲. این جایگیری موقعیت ایده آلی برای رشته های پزشکی و درمانی است. برای مشاغل مربوط به کمک به سالمندان و بیماران لاعلاج نیز موقعیت مناسبی است. از لحاظ رستگاری و موکشا و قدرتهای شهودی نیز خانه ۱۲ جایگاه مطلوب برای نپتون به شمار می رود.

جمع بندی

همانطور که اینجا خواندید، نپتون در 12 خانه چارت تولد تاثیرات فراوانی دارد و توجه و تفسیر آن بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل هم نیاز است تمام سبک های آسترولوژی و آسترولوژرها به اهمیت جایگاه این سیاره پی ببرند و در تفسیر چارت، این سیاره را نیز در نظر بگیرند.

مجموعه متافیزیک انرژی و آسترولوژی هم به تاثیرات این سیاره در چارت تولد توجه ویژه ای دارد و در هنگام تفسیر چارت های شما، تاثیرات نپتون را هم در نظر می گیرد. اگر دوست دارید چارت شما توسط این مجموعه و شخص استاد نمازی تفسیر شود، کافیست کلمه مشاوره را به پیج اینستاگرام ما به آدرس @learning.astro دایرکت کنید تا توضیحات لازم در خصوص تفسیر چارت تولد خود را دریافت نمایید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 4 میانگین: 5]

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پشتیبانی وبسایت