متافیزیک انرژی و آسترولوژی

شناخت تیپ های شخصیتی ارتباطی براساس صورت فلکی حاکم در چارت تولد شخصی

شناخت تیپ های شخصیتی ارتباطی براساس صورت فلکی حاکم در چارت تولد شخصی

یکی از جذاب ترین چیزهایی که به کمک آسترولوژی و چارت تولد می توان به آن پی برد، شناخت تیپ های شخصیتی ارتباطی ما با سایر دوستانمان است. این شناخت براساس صورت فلکی حاکم در چارت تولد شخصی ما اتفاق می افتد. در این پست قصد داریم انواع تیپ های شخصیتی را براساس صورت فلکی مشخص کنیم. پس در ادامه با ما همراه شوید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

در آسترلوژی بر اساس رایزینگ تان (نشان طالع) نشانی که بر شما حاکم است چگونه دوستی هستید (چه تیپ های شخصیتی ارتباطی دارید)؟

فروردین (حمل): جسور، قوی و تیزهوش. شما در میان دوستانتان بیشتر نقش یک برنامه ریز را دارید. در صحنه های اجتماعی بر همه چیز تسلط دارید. همیشه این شما هستید که رستوران، مکان پیک نیک یا سفر بعدی را تعیین می کنید.

اردیبهشت (ثور): شما مثل یک سنگ استوار، قابل اعتماد و وفادار هستید. همه می دانند که برای گفتن یک راز یا هنگام نیاز به کمک می توانند روی شما حساب کنند. متولدین این ماه افرادی سازمان یافته هستند و می توانند همراه و همسفر خوبی باشند. در این دنیای آشفته طبیعت آرام شما باعث می شود اطرافیان جذب تان شوند. یکی از تیپ های شخصیتی ارتباطی جذاب در بین تیپ های مختلف است.

خرداد (جوزا): سیاره حاکم بر برج جوزا عطارد (سیاره ارتباطات) است. شما توانایی برقراری ارتباط با هر فردی را دارید و قادر هستید دوستان متفاوتی داشته باشید که هیچ شباهتی به هم ندارند. همیشه در دسترس هستید و دوستانتان برای گذراندن لحظات خوبشان به دنبال شما می گردند. خیلی زود بدخلق می شوید و هنگام دستپاچگی از کوره در می روید.

پیشنهاد می کنم: چارت تولد چیست و چه کاربردی دارد؟

تیر (سرطان): قلب بسیار بسیار مهربانی دارید و این را همه اطرافیانتان می دانند. از کسانی که شکست خورده اند حمایت می کنید. خودتان خاص هستید و همیشه دوست دارید با کسانی که با دیگران متفاوت هستند دوست شوید. شما هیچ کادوی تعطیلات و روز تولد را از قلم نمی اندازید. شما شنونده فوق العاده خوبی هستید و خیلی خوب می توانید دیگران را درک کنید.

مرداد (اسد): طبیعت مهربان، خوش بین و گرم شما که با خورشید حکمرانی می شود شما را به فردی پویا و پر انرژی تبدیل کرده است. شما بهترین نگرش ها را دارید و دوستانتان زمانی که می خواهند خوش بگذرانند ابتدا به سراغ شما می آیند. در بین تیپ های شخصیتی ارتباطی، متولدین مرداد معمولا خوشگذران ترین افراد هستند.

شهریور (سنبله): انسانی آرام هستید و شرایط را می پذیرید. دوست دارید هر جایی بروید و هر کاری را انجام دهید زیرا معتقدید زندگی خیلی کوتاه است. تحمل دوستانی که نیاز به ترحم داشته باشند را ندارید. مغرورید و بیشتر جذب عشق های خیلی  سخت می شوید. بنابراین باید سعی کنید توصیه هایی که به دوستانتان می دهید عملی باشد.

رایزینگ (نشان طالع)

مهر (میزان): فوق العاده خوش قلب هستید. بسیار کنجکاو هستید و دوست دارید درباره خیلی چیزها اطلاعات بدست بیاورید. یکی از ویژگی های بدی که دارید غیبت است. در آخر باید بگویم دوستانتان بهترین ها هستند و سعی کنید هرگز پشت سر آن ها غیبت نکنید.

آبان (عقرب): فداکار و قابل اعتماد هستید. به راحتی با دوستانتان صمیمی نمی شوید. درست است که انسان معتمدی هستید اما سخت اعتماد می کنید و دوستانتان را از میان یک گروه گلچین می کنید. دوستان تان شما را به عنوان درمانشناس خود می شناسند.

خواندنی: کتاب طالع بینی چینی – نسخه کامل

آذر (قوس): شما فردی بسیار ماجراجو و کاوشگر هستید و دوستانتان هر زمان که بخواهند شب خوبی داشته باشند یا بخواهند داستانی را تعریف کنند به شما پناه می آورند. علاوه بر این یکی از ویژگی های تیپ های شخصیتی ارتباطی متولدین آذر، با طعنه و متلک حرف زدن است. این ویژگی شما خوبی های تان را از بین می برد. با دوستانتان صادق و شوخ طبع باشید.

دی (جدی): وقتی دیگران می گویند رهبر گروه یعنی درباره شما حرف می زنند. شما استاد ارتباطات، کاردان و همیشه مصمم هستید. همیشه شما هستید که برنامه سفر با دوستانتان را می چینید. دوست دارید آرامش داشته باشید و از بودن با دوستانتان لذت ببرید. دلتان می خواهد در کارهایتان موفق باشید اما دوستانی که در مراتب بالاتر از شما هستند ضرورتا به شما کمک نخواهند کرد.

بهمن (دلو): متولدین برج دلو بخشنده ترین افراد هستند. شما همیشه دوستی هستید که لباس های تان را به دوستان تان امانت می دهید، توصیه های خوبی به آن ها می دهید و همیشه شانه ای برای گریه کردن آن ها در لحظات سخت دارید.

اسفند (حوت): دوستی های متولدین برج حوت آرام پیش می روند و بادوام هستند. شما بسیار حساس هستید و عادت ندارید هر روز دوست های جدید پیدا کنید. اما با کسی طرح دوستی می ریزید به او می فهمانید که یکی از بهترین دوست ها در نشانه های صور فلکی می توانید باشید.  شما فرد حساسی هستید و احساسات دیگران را درون سازی می کنید.

امیدوارم از این مطلب را دوست داشته باشید. شما متولد چه ماهی هستید و کدام یک از این تیپ های شخصیتی ارتباطی را در وجود خود حس کرده اید؟ نظرتان را با ما در میان بگذارید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 8 میانگین: 3.5]

دیدگاه‌ها (11)

*
*

  Bita1000 مهمان فروردین 20, 1400 پاسخ

  وای عالی بود

  m.moradi55.sh@gmail.com مشتری فروردین 20, 1400 پاسخ

  خیلی جالب بودسپاس

  سما مهمان فروردین 20, 1400 پاسخ

  مرسییی عالی بود

   سحر مهمان مهر 17, 1400 پاسخ

   مم شهریوری ام دقیقا خودم و گفتید

  بتول شرفی نژاد مهمان فروردین 20, 1400 پاسخ

  بسیار عالی بود ممنون

  اذر مهمان فروردین 21, 1400 پاسخ

  عااااالی بود

  esfandairi مهمان فروردین 21, 1400 پاسخ

  عالی بود ممنون پرچم مردادی ها بالاست😍😍😁😁

  مرجان محمودابادی مشتری مهر 17, 1400 پاسخ

  اقای نمازی ،من عقربم با رایزینگ لئو ... کدوم واسه من میشه ؟

  مرجان مهمان مهر 17, 1400 پاسخ

  سپاس

  عفت بابایی مهمان مهر 17, 1400 پاسخ

  خوب بود ولی مال من کامل نبود خصوصیات برتر زیادی گفته نشده بود ،

  رویا جابری مشتری مهر 17, 1400 پاسخ

  عالی بود🌺

پشتیبانی وبسایت