متافیزیک انرژی و آسترولوژی

مشاوره و تفسیر چارت تولد

آکادمی متافیزیک انرژی و آسترولوژی خدمات مشاوره و تفسیر چارت تولد خود را در سه خدمت چارت فردی + ترانزیت، چارت عاطفی + ترانزیت رابطه و چارت فردی + عاطفی + مچینگ به شما ارائه می دهد. برای آشنایی با هر چارت و تفسیر آن، در ادامه روی تصویر یا عنوان هر چارت کلیک کنید.

روی تصویر هر چارت ضربه بزنید (کلیک کنید)

ستاره بینی دانشی قدیمی است که بخشی از ان به عنوان چارت تولد مطرح میشه. در اصل به دانش بررسی تاثیر سیارات بر روی زندگی ما استرولوژی میگن که یک دانش باستانی و معتبری است. بزرگانی چون خواجه نصرالدین طوسی، ابوریحان بیرونی در ایران از محققان این دانش بودن که برای پادشاهان زمان خود ستاره بینی میکردند. در این دانش باتوجه به چارت هرکس وامکان محاسباتی مواردی از قبیل:

 1. وضعیت و سن ازدواج
 2. نوع ازدواج شکست ها
 3. طول عمر
 4. وضعیت مالی
 5. دوره های موفقیت
 6. استعداد ها
 7. فرزندان
 8. کارماهای مهم
 9. وضعیت مهاجرت
 10. وضعیت بیماری ها
 11. و سلامتی دوره های زمانی مهم زندگی و کارمیک قابل بررسی است.

در کنار این خدماتی چون:

 1. كارما سوزي و ابطال طلسم
 2. ايجاد حس عشق با توجه به میزان جفت بودن ستاره

بعد از تحليل چارت انجام ميشود. بعد از بررسی چارت تولد سعی ما این است مشكلات انرژیکی سر راه رو برداريم و با روش هاي انرژيكي نظير مانترا، سابليمينال و مديتيشن كه تماما رايگان بعد از تحليل چارت تقديم شما ميشه به
شما راهنمایی بدیم.

چارت تولد چیست؟

چارت تولد در حقیقت تشکیل شده از پارامتر های مختلفی است که تعیین کننده انرژی اعظم زندگی می باشند. سیارات و جایگان آنها در صورت های فلکی، نظرات و انرژی بین سیارات، خانه های چارت تولد و کاراکاهای یک چارت و در امور ریز تر داشا ها و یوگاها.

زمانی که یک چارت تولد تفسیر می شود و ارتباط بین این موارد بررسی میگردد نتایج اهم زندگی تعیین، مسیر راه برای تصمیم گیری روشن تر و حقایقی درباره ابعاد روحانی و مادی زندگی ما آشکار میگردد. اتفاقات و انرژی راه آینده بر اساس ترانزیت سیارات و ماهاداشا بررسی می شود و میتوان درباره کارما و دارمای زندگی سخن گفت. نتایج کلی اموری چون ازدواج، تحصیل، استعداد ها، امور کاری مالی و… در یک چارت نجومی معمولا از طریق خانه های چارت تولد و وارگاهای آن مورد بررسی و آنالیز قرار میگیرد.

یک نمونه چارت تولد در فضای غربی دایره ای شکل بر اساس مبنای محاسباتی سایدریال را در تصویر زیر مشاهده میکنید که شامل موقعیت هرسیاره و ارتباط سیارات با یک دیگر، جدول نظرات و جدول کیفیت و عناصر و مواردی از این قبیل میباشد.

نمونه ای از چارت تولد در فضای غربی

چارت تولد یا زایچه در واقع معرف انرژیکی شما در دنیای کیهانی و شناسنامه ی دوم شما تلقی می شود. هر فرد با توجه به تاریخ تولدش، در آسمان سیارات در یک موقعیت و وضعیت خاص قرار دارند که همچون اثر انگشت هر فرد منحصر به فرد است. چارت نجومی شما شامل وضعیت سیارات و ستارگان در روز و ساعت و دقیقه تولد شماست که بر اساس مقیاس جغرافیایی محل تولد تکمیل می شود و می توان در سیستم های مختلف محاسباتی نجومی ترسیم و نمایان کرد.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 39 میانگین: 3.9]

دیدگاه‌ها

*
*

  هدیه دریس مشتری اسفند 12, 1402 پاسخ

  عالی

  فرشاد اسکندری مهمان خرداد 13, 1403 پاسخ

  متاسفانه برای امتیاز دهی فکر کنم اشتباهی به روی ستاره ها، اشاره کردم اولین رو که زدم دیگه اجازه ادامه دادن بمن نداد، نظر من حداکثر امتیازی که میشد، منتقل کرد، شایستگی لحاظ کردن داشت،
  نمیدونم چگونه میتوان اصلاح کرد،
  حداقل در اینجا یادآوری کردم نظر من حداکثر امتیاز ممکنه به مطالب بالا تعلق میگیرد،
  و تشکر و سپاسگزاری میکنم از تلاش و زحمتی که در این مسیر انجام دادین و خواهید داد،
  و باعث انتقال تجربیات خودتان به دیگران میشوید،
  که آثار رشد آگاهی و تحول در شناخت بیشتر خودمان، انتخاب هایمان، حداقل نتیجه آن می‌باشد.

   پشتیبان وبسایت مدیر کل خرداد 14, 1403 پاسخ

   درود دوست عزیز. نظر لطف شماست و خوشحالیم که این وبسایت برای شما مفید بوده ❤️

  Maryam Sormeh مشتری خرداد 17, 1403 پاسخ

  سلام به توصیه دوستم درخواست دادم بعد دیدم چقدر بقزه هم پیش شما چارت گرفتن
  من ساعت تولدم و نمی دونم ولی از انرژیتون بسیار راضیم و منتظرم برای رسیدن به همه مواردی که گفتین به امید خدا🙏🤍🙏

پشتیبانی وبسایت