متافیزیک انرژی و آسترولوژی

بررسی علل ایجاد تمایل همجنسگرایی در آسترولوژی و چارت تولد

رابطه بین سیارات و تمایل همجنسگرایی

تمایل همجنسگرایی چیزی است که در آن فرد به همجنس خود بیشتر از جنس مخالف متمایل می شود. این تمایل یکی از مهم ترین رخدادهای زندگی یک انسان محسوب می شود که علل رخ دادن آن را می توان در آسترولوژی و چارت تولد دید. در این پست قصد داریم به علل تمایل برخی از افراد به این ویژگی، از منظر آسترولوژی بپردازیم. پس در ادامه با من همراه شوید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

در تمایل هجنسگرایی، فردی که به این ویژگی تمایل دارد، هم از نظر عاطفی و هم از نظر رفتاری و نیاز جنسی، فرد به همجنس خود بیشتر از جنس مخالف جذب می شود. این ویژگی علل مختلفی می تواند داشته باشد و برای پی بردن به علت آن نیز باید موارد مختلفی را بررسی کرد. ولی یکی از بهترین روش ها برای پی بردن به علت تمایل یک فرد به هم جنسگرایی، کمک گرفتن از علم اختربینی و بررسی چارت تولد فرد است. چیزی که قرار است در این پست به آن بپردازیم.

سيارات خورشيد و مارس و ژوپيتر انرژي مردانه دارند، ماه و ونوس و راهو (نودشمالي) انرژي زنانه دارند، ساترن، مركوري و كيتو (نودجنوبي) انرژي خنثي دارند. براي مثال كيتو در خانه پنج كه خانه عشق است و همچنين خانه هفت كه خانه ازدواج است مي تواند سبب زهد و عدم دلبستگي و ميل به تجرد شود، ساترن ميل جنسي كمي دارد و سرد و خشك است، در خانه هشت و يا نشان عقرب مي تواند سبب ناتواني جنسي و ميل جنسي كم شود.

رابطه مرکوری و ونوس با تمایل همجنسگرایی

مركوري جنسيت ندارد و در كنار ونوس خاصيت زنانه مي گيرد و تمایل همجنسگرايي پيدا مي كند. هرمس بعلاوه افروديت مي شود، هرمافروديت كه در دنياي مد و فشن بسياري از اين هرمافروديت هاي خلاق را مي بينيم. پلوتو و نپتون انرژي زنانه دارند و اورانوس كيفيتي دو جنسه دارد.

مرکوری و همجنس گرایی

زئوس خداي آسمان ها با پسر زيبارويي به نام گانيمد ارتباط داشت زماني كه هرا همسر حسودش به رابطه آن دو پي مي برد زئوس او را براي در امان بودن به آسمان مي فرستد و با برج فلكي دلو او را جاودانه مي كند، پس نشان آكواريوس (بهمن ماه) نماد همجنس گرايي است و سياره حاكم بر آن اورانوس است كه از نا متعارف بودن لذت مي برد و ساختار شكن است. شخصيت هاي اورانوسي را از نوع پوشش و آرايش مو مي توانيد تشخيص دهيد. ممكن است يكروز با موهاي آبي بر سر قرار بيايد.

متولدين ژانويه هزار و نهصد و نود و شش تا مارس دوهزار و سه اورانوس در نشان اكواريوس دارند پس تعجب نكنيد كه اين نسل نگاه متفاوتي به جنسيت و روابط جنسي داشته باشند. حتماً جنبشي كه از پوشش جنسيت زدايي مي كنند را ديده ايد. پسرهايي كه لاك مي زنند و كفش پاشنه بلند مي پوشند شايد لزوما همه تمایل همجنسگرایی نداشته باشند و ترانس هم نباشند ولي آكواريوسي و ساختار شكن هستند و تابوها را به سخره مي گيرند.

خواندنی: بررسی خانه پنجم چارت تولد «خانه فرزند و بارداری»

چند مثال از وضعيت سيارات در چارت همجنس گراها مي آوریم. اكثراً سياراتي در نشان آكواريوس دارند. ريكي مارتين ونوس در كنار نود شمالي در آكواريوس دارد، مارس در چارت مردان به گونه اي آسيب ديده ممكن است در كنار خورشيد سوخته باشد، تحت فشار پلوتو باشد و يا زاويه اي از اورانوس داشته باشد. زاويه با نپتون مي تواند جنسيت را دچار ابهام كند.

زن هايی که تمایل همجنسگرایی دارند (اصطلاحا به آن ها لزبین می گویند)، در نشان هاي مردانه مثل اريس سياراتي دارند، ممكن است ونوسشان در كنار خورشيد سوخته باشد اما كماكان سياراتي در آكواريوس دارند. مارس در نشان كنسر زاويه اي با ساترن، ساترن انرژي زنانه اي است كه مردانه عمل مي كند و حتماً اورانوس در چارتشان نقشي پررنگ دارد، البته در هنگام تحلیل چارت تولد، تمامي چارت و خانه های آن را مورد بررسي قرار مي دهيم و اينها تنها مثال هايي بود كه از چارت اين افراد استخراج شده است.

امیدواریم با این مطلب دید مناسبی از تمایل همجنسگرایی در برخی افراد به شما داده باشیم. پس اگر روزی با فردی همجنسگرا ملاقات کردید، فراموش نکنید که در خانه های چارت تولد او، سیاراتی قرار گرفته اند که باعث تمایل اون به هم جنس خود شده است. اگر شما هم نظری دارید، خوشحال می شویم با ما در بیان بگذارید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 5 میانگین: 4.6]

دیدگاه‌ها (1)

*
*

    مهلائیل مهمان تیر 31, 1401 پاسخ

    سلام
    ساترن انرژی مردانه دارد چطور ممکن است خنثی باشد

پشتیبانی وبسایت