متافیزیک انرژی و آسترولوژی

معرفی کیتو و ویژگی های آن در آسترولوژی

معرفی کیتو و ویژگی های آن در آسترولوژی

قبلا در مورد کیتو به طور خلاصه صحبت کردیم. اما این موضوع نیاز به بحث مفصل تر دارد. به همین دلیل در این پست قصد داریم کمی بیشتر در مورد کیتو و ویژگی های آن در آسترولوژی حرف بزنیم. پس در ادامه با ما همراه شوید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

همان طور که در پست های قبلی صحبت شد، کیتو در آسترولوژی و نجوم یکی از نقاط محاسباتی در سماوی محسوب می شود که نقطه تلاقی گردش ماه و زمین به دور خورشید نیز می باشد. علاوه بر این، در بحث فلسفی، نیروی ناخودآگاهی است که درس زندگی را به انسان ها می آموزد. این نیروی ناخودآگاه ویژگی هایی دارد، ویژگی های ظاهری، رفتاری، نماد مخصوص به خود و حتی الهه خود را دارد که در این پست در مورد همه این موارد صحبت کرده ایم.

کیتو در زبان فارسی به معنی دم اژدها است که در افسانه های مربوط به آن نیز به همین صورت تعبیر شده که بدنی بدون سر و با عمری جاویدان می باشد. نماد آن هم راهبه ای است که در معبد خودش تنها و مشغول عبادت می باشد. الهه حاکم بر آن نیز گانش یا گانشا نام دارد و عنصر آن هم سنگ چشم ببر و باباقوری است و اگر در ماه های گرم تابستان استفاده شود خونریزی می دهد و اگر در زمستان و در دوره کیتو از سنگ باباقوری استفاده شود، کـیتو تقویت میشود.

کیتو و ویژگی های آن

ویژگی های کیتو در آسترولوژی

مکان هایی که کیتو در آنجا حضور دارد جاهای خاص و عجیب و غریب و کوچک و جمع و جور است. در ظاهر فرد نیز چنین تاثیراتی میگذارد:

 • هر جایی از بدن باشد، می سوزاند و کوچک می کند
 • جذابیت مرموزگونه می دهد
 • به چشمها فرم خاصی می دهد (پوست، چشم، کف دست، سفیدی چشم به زردی می گراید)
 • پوست را خراب می کند (پوست صورت آبله، جوش)
 • خال می دهد یا علامت خاص می دهد

در مورد سلامتی فرد جایی که کیتو حاکم باشد خال می دهد، علامت می دهد، بریدگی، سوختگی، باعث آبله و جوش زدن پوست می شود. طبیعت آن نحس و مرموز است و کاراکتر آن نیز قدرت قطع ارتباط در هر چیزی را می دهد. حتی پتانسیل خودکشی را می دهد. به هیچ چیز وابسته نمی شوند. اگر وابسته شوند، کائنات از او می گیرد تا بگیرد به چیزی وابسته نشود. همچنین افراد دارای این ویژگی اطرافشان آدم است اما در نهایت تنها هستند و خیلی معنوی هستند و شخصیت های مرموز و خاص و موذی به نظر می آیند. رشد معنوی خیلی زیادی می دهد. از زبانشان نمیتوان حرف کشید.

شخصیت کیتو در آسترولوژی خیلی سخت در مورد خودشان و اطرافیانشان اطلاعات میدهند. بی پولی می دهد. پول زیاد از دست می دهد، در قسمت مال بیفتد پولش سوخت می شود نه سرمایه گذاری. پول خرج کردن های قلمبه و زیاده روی می دهد. اشراق و روشن بینی می دهد که بستگی به شخص دارد که از راه منفی، جادوی سیاه و یا مثبت برود.

حتما بخوانید: با راهو و ویژگی های آن بیشتر آشنا شوید

کیتو برای فرد سوختگی، جراحت و بریدگی می آورد. این افراد خیلی زیرکانه به چیزهایی که می خواهند می رسند. اعتیاد به دود می دهد، دزدی می دهد. زحل و کیتو در کنار هم مرگ عزیزی یا از دست دادن چیزی که برایش خیلی خوب و عزیز بوده می دهد. چیزهای مزمن نمیدهد و کوتاه مدت است.

کسانی که ناگهان غیب می شوند، اساتید برتر که وجود فیزیکی ندارند ولی هستند، کیتو دارند. موجودات ارگانیک و موجودات اثیری و جن مربوط به کـیتو هستند. با اینکه کیتـو با زیرکی کارِ خودش را میکند ولی برای مقابله با آن باید به آن انرژی مثبت بدهیم.

افرادی که کیتو دارند با آرامش به خواسته های خود میرسند و آب زیرکاه هستند. سعی کنید عشق دهید به آن سیاره ای که خیلی بد است، تا عشق به شما برگردد. بزرگترین دوره کیتو 7 ساله است. همچنین نقطه مقابل آن راهو می باشد.

جمع بندی

به پایان معرفی کیتو به عنوان یکی از شخصیت های مهم و نیروهای تاثیرگذار بر روی زندگی انسان رسیدیم. در قسمت پیشین هم راهو را بررسی کردیم. این دو در کنار هم تاثیرگذار ترین نیروهای هستی در تعیین هدف و رسالت زندگی انسان ها هستند و توجه و اهمیت به آن ها بسیار مهم است.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 27 میانگین: 3.2]

دیدگاه‌ها (5)

*
*

  ثریا مهمان خرداد 18, 1400 پاسخ

  من در راشی چارت کیتو در خانه ۲ و راهو و ونوس درخانه ۸ دارم
  و در داشا خانه ۱۲ راهو و درخانه ۶ کیتو دارم . و ماه و خورشید و مرکوری

  نوشین مهمان مهر 10, 1402 پاسخ

  سلام ببخشید دوره کیتو که شما میفرمایید بزرگترینش ۷ ساله هست اگر تموم شه یعنی بدشناسیها هم تموم میشه ؟ چون من کیتو رو در خانه ۱۱ خود دارم ووقتی خواندنم در چارتم دوره ۷ ساله اش از سال ۹۵ شروع و آخر امسال تموم میشه . واقعا این ۷ سال به بدترین شکل گذشت ‌ آیا باز تاثیر داره برای بقیه عمرم

   پشتیبان وبسایت مدیر کل مهر 12, 1402 پاسخ

   سلام، بله همین طور خواهد شد و تاثیرات منفی کیتو از بین خواهند رفت.

    صبا مهمان بهمن 13, 1402 پاسخ

    من کیتو درخانه ۱۱ دارم میشه بگید باید چکار کنم که بی پولی وبی شغلی وبدبختیام تموم بشه؟

  محمدرضا مهمان مهر 29, 1402 پاسخ

  قدرت عشق به زندگی هر مسئله منفی و پاک‌میکنه
  از هرچی بترسی بدتر میشه از زندگی اذت ببر خگحتی اگه تو سختی هستی خودتو با زندگی و ورزش و طبیعت زیبا درگیر کن

پشتیبانی وبسایت