متافیزیک انرژی و آسترولوژی

پیش بینی ازدواج با چارت تولد و آسترولوژی: کجا با همسر آینده خود آشنا می شوید؟

پیش بینی ازدواج با چارت تولد و آسترولوژی: کجا با همسر آینده خود آشنا می شوید؟

یکی از جذاب ترین کاربردهای آسترولوژی پیش بینی ازدواج با چارت تولد است. با کمک تفسیر و بررسی خانه های چارت تولد می توان پی برد احتمالا کجا و چطور با همسر آینده خود ملاقات خواهید کرد و شرایط ازدواج شما به چه صورت خواهد بود. در این مطلب قصد داریم به شما آموزش دهیم به کمک چارت تولدتان شرایط ازدواج خود را پیش بینی کنید. اگر دوست دارید در مورد ازدواج خود بیشتر بدانید، در ادامه با ما همراه شوید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

پیشتر در مطلبی با عنوان بررسی وضعیت طلاق در آسترولوژی به بررسی این موضوع پرداختیم که چطور به کمک بررسی خانه های چارت تولد می توان احتمال طلاق را پیش بینی نمود. اکنون در این مطلب می خواهیم به شما آموزش پیش بینی ازدواج با چارت تولد را بدهیم تا بتوانید پی ببرید چطور می توان به کمک آسترولوژی و تفسیر چارت تولد پی برد کجا و به چه طریقی با همسر آینده خود رو به رو خواهید شد.

روش پیش بینی ازدواج با چارت تولد

معمولا برای پیش بینی ازدواج با چارت تولد و اینکه در کجا و از چه طریقی امکان آشنایی با همسر خود را خواهیم داشت، این موضوع را با در ارتباط قرار دادن لرد خانه هفتم در چارت اصلی و اینکه در کدام خانه در چارت اصلی  نشسته است می سنجند. البته برخی در چارت مردان به جایگیری ونوس و در چارت زنان به جایگیری مشتری نگاه می کنند و از طریق آنها طریقه ی آشنایی را تفسیر می کنند.

برخی هم به موارد دیگری توجه می کنند به هر حال شما از هردوی این روش ها می توانید بهره ببرید. در این پست ما روش اول یعنی بررسی لرد خانه هفتم را برای پیش بینی ازدواج با چارت تولد آموزش داده ایم.

جایگیری لرد خانه 7 در خانه اول:

همسر فرد می تواند بسیار نزدیک به او باشد، می توانید بار ها با او ملاقات کنید. در این حالت بیشتر به خود شما بستگی خواهد داشت که چه جاهایی بروید هر جایی که شما بروید امکان آشنایی با او وجود دارد . در این حالت احتمالا بیشتر به خود شما و تلاش شما برای آشنایی بستگی خواهد داشت.

جایگیری لرد خانه 7 در خانه دوم:

فرد می تواند از طریق جاهایی مثل بانک و موسسات پولی و مالی با همسرش آشنا شود یا در هنگام خرید و یا اینکه همسر فرد به نوعی با امور مالی خانواده یا دوستانش در ارتباط باشد.

جایگیری لرد خانه 7 در خانه سوم:

همسر شما می تواند از طریق خواهر و برادر ، اقوام ، همسایگان یا از طریق شبکه اجتماعی با هم آشنا شود. یا در هنگام مدرسه با او آشنا شده باشید یا در مسافرت های کوتاه با او ملاقات کنید. یا در دوره های آموزشی کوتاه با او ملاقات کنید.

جایگیری لرد خانه 7 در خانه چهارم:

شما و همسرتان احتمالا از طریق اعضای خانواده، در قایق، رستوران با هم آشنا شده باشید. یا  شما ممکن است در زندگی دانشجویی با آنها ملاقات کنید، ممکن است کسی مربوط به مادر یا بستگان مادری شما باشد. آنها حتی از طریق شغل شما ممکن است با شما ملاقات کنند.

جایگیری لرد خانه 7 در خانه پنجم:

این خانه در مورد تفریح است و به احتمال زیاد شریک زندگی خود را در تعطیلات، در مکانهای تفریحی، یا از طریق ورزش، سرگرمی، سینما و… آشنا می شوید.

جایگیری لرد خانه 7 در خانه ششم:

این خانه از چارت تولد مربوط به خدمات است و به احتمال زیاد از طریق آن با شریک زندگی خود ملاقات خواهید کرد. کارهای روزمره و روتین، همکاران ممکن است با آن آشنا شوید یا از طریق بیمارستان ممکن است با او آشنا شوید.

جایگیری لرد خانه 7 در خانه هفتم:

یک همسر هنری، ملاقات در یک موزه، در یک کنسرت موسیقی، مکانی که در آن هنر درگیر است، محیط مربوط به تجارت و شراکت نیر می تواند باشد، ملاقات در یک محیط رسمی می تواند صورت بگیرد.

جایگیری لرد خانه 7 در خانه هشتم:

این خانه درباره پول و همه چیزهای پنهان است بنابراین احتمالاً شریک زندگی خود را از طریق مراقبت از پول دیگران و یا غیبت کردن با او آشنا می شوید.

جایگیری لرد خانه 7 در خانه نهم:

این خانه درباره گسترش است (جسمی، روحی و معنوی) و احتمالاً شما با شریک زندگی خود از طریق تحصیلات عالیه، سفرهای طولانی مدت، دین و گرایشات دینی ملاقات خواهید کرد. در یک سفر، به خارج از کشور، در یک فرودگاه، هواپیما یا سفر دریایی.

مراسم معنوی یا مذهبی، دانشگاه، در یک عروسی یا از طریق سفر. شما ممکن است با شخصی از جامعه دیگر ازدواج کنید، آنها می توانند به دین و فلسفه علاقه مند شوند،آنها ادبیات یا تحصیلات عالیه را دوست دارند. آنها حتی می توانند خارجی باشند.

جایگیری لرد خانه 7 در خانه دهم:

این خانه مربوط به موقعیت شما در زندگی است و به احتمال زیاد با همسر خود از طریق شغلتان یا از طریق تجمعات و کنفرانس ها یا از طریق موسسات اجتماعی و… و یا از طریق  پدر خود با همسرتان ملاقات خواهید کرد.

جایگیری لرد خانه 7 در خانه یازدهم:

ملاقات با همسر از طریق دوستان یا سازمان های اجتماعی، یا در مهمانی ها ممکن است رخ دهد.

جایگیری لرد خانه 7 در خانه دوازدهم:

در این حالت ملاقات با همسر احتمالا به صورت تصادفی رخ خواهد داد. ملاقات با همسر در جاهایی که سکوت زیادی دارند مثل بیمارستان ها یا جاهایی که معنویت در آن در جریان باشد. یا در مکان هایی که با آب در ارتباط باشد، در کنار رودخانه، دریا یا در داخل یک قایق و کشتی و… .

همچنین این ملاقات می تواند در سرزمین های دور و خارج از کشور هم صورت پذیرد. همچنین همسر می تواند از یک دین یا گرایش مذهبی دیگر باشد و یا از جامعه ای دیگر باشد یا اینکه همسر خارجی باشد. در این خانه شرایط تا حدودی مشابه جایگیری لرد در خانه نهم است.

جمع بندی

همانطور که گفتیم برای پیش بینی ازدواج با چارت تولد هم از لرد خانه هفتم و جایگیری آن و هم از جایگیری ونوس برای آقایان و مشتری برای خانم ها می توان استفاده کرد و به همین ترتیب عمل کرد و پیش بینی نمود شخص با همسرش از چه طریقی می تواند آشنا شود. در این پست هم ما جایگیری لرد خانه 7 در هر یک از 12 خانه چارت تولد را برای شما مشخص کردیم. پس کافیست در چارت تولد خود ببینید لرد خانه 7 در کدام خانه از خانه های چارت قرار گرفته است.

برای دریافت رایگان چارت تولد خود، به صفحه گزارش چارت تولد وبسایت متافیزیک انرژی و آسترولوژی مراجعه کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 25 میانگین: 3.4]

دیدگاه‌ها (3)

*
*

  جمیله مهمان آذر 4, 1402 پاسخ

  استاد دقیقا بهم گفته بودین نهایتا تا اپریل ۲۰۲۱ ازدواج میکنم به شکل باورنکردنی من عید سال ۱۴۰۰ عقد کردم با کسی که اصلا تو زندگیم نبود .‌واقعا تو‌کارتون شماره یک هستید

   M مهمان آذر 12, 1402 پاسخ

   سلام چجوری ازشون پرسیدید بیاد به کجا پیام بدیم؟

    پشتیبان وبسایت مدیر کل آذر 15, 1402 پاسخ

    سلام. وقتتون بخیر. کلمه مشاوره رو به صفحه اینستاگرام ما دایرکت کنید: @learning.astro

پشتیبانی وبسایت