متافیزیک انرژی و آسترولوژی

چشم سوم چیست و چگونه میتوان آن را فعال کرد؟

چشم سوم چیست و چگونه میتوان آن را فعال کرد؟

یکی از جذاب ترین ماورالطبیعه های ما انسان ها پدیده ای به نام چشم سوم است. چشمی که از نظرها پنهان بوده ولی توانایی دیداری و درک بسیار بالاتری از چشم های معمول بشر دارد. در این پست قصد داریم شما را بیشتر با چشم سوم آشنا کنیم و بیشتر در مورد آن صحبت کنیم. پس با ما در ارتباط باشید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

در ابتدا بهتر است بدانید که همه‌ی آدم‌‌ها چشم سوم دارند. به این چشم، چشم درون (آجنا) نیز می گویند که به انسان این توانایی را می دهد که چیزهایی را ورای دید اصلی‌شان درک کنند. آجنا بعضی آدم‌ها ضعیف و بسته و برای بعضی دیگر قوی و باز است. با این حال، علايم باز شدن این چشم یا به عبارتی دیگر فعال شدن آجنا را می توان تشخیص داد.

چشم سوم توانایی دیدن چیزهایی است که احتمال دارد در آینده اتفاق بیفتند؛ به عبارتی توانایی دیدن چیزهای نهفته و نادیدنی است و همه‌ی آدم‌ها به آجنا خود دسترسی دارند. به عنوان مثال، وقتی بر اساس ظن و گمانی که دارید عمل می‌کنید، در واقع از چشم درون خود استفاده کرده‌اید. اما این فقط شروع ماجرا است. این چشم یک حس است، حسی که می‌توانید آن را پرورش دهید؛ حسی که می‌تواند ناب‌تر و دقیق‌تر از یک ظن و گمان ساده باشد.

مطلب مرتبط: چگونه سپر هاله ای اتری بسازیم؟

چشم سوم جزء طبیعی و ذاتی وجود هر انسان است. یکی از نگرش‌های ممکن آن است که این چشم را یک ارگان «ماورایی» در نظر بگیریم که مغز و تمام  احساسات را در بر می‌گیرد؛ و در واقع مجموعه‌ای است که به صورت یک ارگان بزرگتر و احساسی‌تر عمل می‌کند. چشم درون بخشی هوشمند از فرایند تکامل طبیعی بشر است که به شما اجازه می‌دهد الگوها و انگاره‌ هایی را در زندگی خود ببینید و حتی جالب‌تر از آن، این که چشم سومتان می‌تواند با در اولویت قرار دادن اطلاعات مربوطه نسبت به سایر حس‌ها، این انگاره ‌ها را برای شما آشکار و قابل رویت کند.

می‌توانید از چشم سوم‌ خود به عنوان یک حس، به روش‌های مختلف بسیاری استفاده کنید. بیننده‌ ها (نگرنده ‌ها) از آجنا خود برای درک ارتباطات پنهان و پاسخ به پرسش‌ هایی که دارند استفاده می‌کنند. کسانی که در حوزه‌ی انرژی کار می‌کنند، انرژی‌ های اطراف ‌شان را «حس» می‌کنند و بعد آگاهانه آن انرژی را کنترل و هدایت می‌کنند.

فعال سازی چشم سوم

علاوه بر این مثال‌های فراوان دیگری نیز درباره‌ کسانی که از چشم درون شان استفاده می‌کنند وجود دارد. در کنار این توضیحات، مهمترین بخش مربوط به آجنا، چگونگی فعال کردن آن است. اینکه برای استفاده از آن باید بتوانید آن را در وجود خود فعال کنید، بسیار مهم است. در ادامه تکنیکی برای فعال کردن چشم سوم برای شما معرفی کرده ام.

تکنیک جهت فعال سازی چشم سوم

برای فعال سازی چشم سوم خود باید مراحل زیر را به ترتیب پیش ببرید:

 1. انگشت اشاره را می‌گیرید و آن را به آرامی در خلاف جهت عقربه‌های ساعت
 2. اطراف چشم درون خود به صورت دایره‌ای ماساژ میدهید
 3. شما به مدت حدودا پنج یا ده ثانیه به ماساژ ادامه دهید.
 4. کاری که اکنون انجام میدهید آجنا را بیدار می‌کند.
 5. آنچه بعدا باید انجام دهید آن است که چشم‌های‌تان را ببندید و یک کره‌ی چشم را درست در مرکز، یعنی همانجایی که بین ابروهای‌تان را می‌ سائید تصور کنید.
 6. آن چشم را تجسم کنید و حرکت کره‌ی چشم را به سمت بالا و پایین، چپ و راست، چرخش به چپ یا چرخش به راست تصور کنید و تجسم کنید که چند بار با آن چشم پلک می‌زنید.
 7. این کار احساساتی را در ناحیه‌ی چشم سومتان بر می‌انگیزد.
 8. شما آن را فعال کرده‌اید و دارید آن را باز می‌کنید.

اگر هر روز این تمرین را انجام دهید، نهایتا به نقطه‌ای خواهید رسید که می‌توانید به همان وضوحی که با چشم‌های واقعی و فیزیکی‌تان می‌بینید با چشم سوم نیز ببینید. بنابراین با چشمان بسته، قادر خواهید بود هر چیزی را به وضوح ببینید. وقتی که این کار را برای حدود یک هفته انجام داده یا تمرین کرده باشید، یکی از کارهای بی‌نظیری که می‌توانید با چشم درونتان انجام دهید شروع بازدید از عتیقه فروشی‌ها و  فهم اطلاعات در مورد اشیاء مختلف است.

تا به اینجا با چشم درون و تکنیکی برای فعال سازی آن آشنا شدید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید باشد و بتوانید به درستی از آن استفاده کنید. در پست های بعدی تمرین های حرفه ای تری برای باز کردن چشم سوم به شما آموزش خواهم داد. منتظر مطالب بیشتر و جذاب تری در وبسایت انجمن سینرژی و آسترولوژی ایران باشید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 5 میانگین: 3.4]

دیدگاه‌ها (6)

*
*

  Hana مهمان اسفند 16, 1399 پاسخ

  شما عالی هستید
  ممنونم‌
  من با چشم سومم خیلی ارتباط خوبی میگیرم و خواب های زیاد و پر از مفهوم می بینم
  خیلی دوست دارم این حسم رو فعال تر کنم
  ممنونم از شما ممنونم

   مدیر وبسایت مدیر کل اسفند 16, 1399 پاسخ

   خواهش میکنم. به زودی آموزش جدیدی منتشر میکنیم که در اون تمرین فوق العاده ای به شما آموزش داده میشه تا بتونید چشم سومتون رو باز کنید و به درستی از اون استفاده کنید

  Selda مهمان اسفند 16, 1399 پاسخ

  ممنون که مطالب و انقدر ساده و واضح و باتکنیک درست برای استفاده عموم توضیح میدین.

   مدیر وبسایت مدیر کل اسفند 16, 1399 پاسخ

   خواهش میکنم. همیشه موفق باشید

  مرتضی مهمان اسفند 16, 1399 پاسخ

  با سلام. لازم به ذکر خست که چرا از معایب باز کردنش نگفتید؟؟!!

   مدیر وبسایت مدیر کل اسفند 17, 1399 پاسخ

   در پست بعدی در مورد معایب باز کردن چشم سوم صحبت میکنیم

پشتیبانی وبسایت