متافیزیک انرژی و آسترولوژی

چگونه سپر هاله ای اتری بسازیم؟

چگونه سپر هاله ای اتری بسازیم؟

در پست مربوط به آشنایی با انواع سپرهای هاله ای با سپر هاله ای اتری آشنا شدیم و دیدیم که برای کاهش استرس بسیار موثر و فوق العاده است. حال ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که چگونه می توان از این سپر برای کاهش استرس کمک گرفت؟ در این پست به سراغ پاسخ این سوال می رویم. پس با انجمن سینرژی و آسترولوژی ایران همراه شوید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

سپر اتری یکی از مهمترین سپرهای هاله ای برای کاهش استرس محسوب می شود. سپر هاله اي اتري معمولاً براي استفاده روزانه عمومي كارآمد و كافي مي باشد. اگر در يك شهر ميليوني بايد زندگي كنيد كه سطح استرس بسيار بالا است، سپر هاله اي اتري مي تواند بر عليه حملات رواني غير عمدي استفاده شود كه بر روي يك پايه منظم اتفاق مي افتد. اما چگونه می توان این سپر را ساخت؟

برای ساختن سپر هاله ای اتری ابتدا باید بدانید این سپر معال چه چاکرایی است و چه رنگی به خود می گیرد. سپر اتری معادل چاکرای پایه محسوب می شود و رنگ آن شفتالویی یا پرتقالی (به زبان ساده مایل به نارنجی) است. برای ساختن این سپر به 9 گام یا مرحله نیاز دارید. این 9 گام را در ادامه می توانید مشاهده کنید.

9 گام ایجاد سپر هاله ای اتری

  1. چشمان خود را ببنديد. از چاكراي قاعده يا پايه ستون فقرات خود آگاه باشيد.
  2. زبان خود را به كامتان متصل كنيد.
  3. تنفس پرانايي عميق بكشيد. به آرامي هفت بار نفس خود را تو دهيد. براي يك بار نفس را نگه داريد. به آرامي براي هفت بار نفس خود را بيرون دهيد. براي يك بار نفس را نگه داريد. نفس پرانايي را ادامه دهيد، در حاليكه سپر هاله اي اتري مي سازيد.
  4. يك لامپ به شكل شفتالو يا بيضوي پرتقالي زرد رنگ را در مقابل خود تجسم كنيد. فرض كنيد كه كوچك شده ايد و داريد داخل اين لامپ به شكل شفتالو بيضوي وارد مي شويد. تصور كنيد كه در داخل آن هستيد. (سپر هاله ای اتری رنگی معادل پرتقالی دارد)
  5. در داخل مشاهده كنيد كه به طور كامل (بالا، قسمت مياني، پايين، جلو و عقب، بالا و پايين هاله) توسط نور يك سپر شفاف به رنگ درخشان پرتقالي احاطه شده ايد. در حاليكه در اين حالت مي باشيد و اعتقادي راسخ داريد، احساس كنيد كه سپر هاله اي اتري بسيار قوي و غير قابل شكستن مي باشد.
  6. این سپر را تجسم كنيد که به صورت يك پرتقال نوراني متاليك است.
  7. تنفس پرانايي را براي در حدود نه بار ادامه دهيد.
  8. با سكوت تصديق كنيد كه، ”من از تمامي حملات و آلودگيهاي رواني محافظت شده ام. من از تمامي ضررها و خطرات محافظت شده ام. باشد كه اينگونه باشي. اين سپر براي مدت 12 ساعت باقي خواهد ماند. باشد كه اينگونه باشي. سپر هاله ای اتری غير قابل تسخير و شكست مي باشد. اين سپر به صورت داخلي قابل نفوذ مي باشد. باشد كه اينگونه باشي.“
  9. با سكوت تصديق كنيد كه، ”من از تمامي حملات و آلودگيهاي رواني محافظت شده ام. من از تمامي ضررها و خطرات محافظت شده ام. باشد كه اينگونه باشي. اين سپر براي مدت 12 ساعت باقي خواهد ماند. باشد كه اينگونه باشي. اين سپر غير قابل تسخير و شكست مي باشد. اين سپر به صورت داخلي قابل نفوذ مي باشد. باشد كه اينگونه باشي.“

با انجام 9 گام بالا سپر هاله ای اتری برای شما ساخته می شود و از شما در برابر اضطراب و استرس روزانه و حملات و آلودگی های روحی که در دنیای بیرون به خصوص در شهرهای پرجمعیت و شلوغ به شما وارد می شود، محافظت می کند. با انجام روزانه این 9 مرحله می توانید به تسلط بالایی در ایجاد سپر اتری دست پیدا کنید و به سرعت آن را برای خود فعال نمایید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 14 میانگین: 4.1]

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پشتیبانی وبسایت