متافیزیک انرژی و آسترولوژی

راز های متافیزیکی گذشتگان در اهرام ثلاثه و اصول هرمتیکا

راز های متافیزیکی گذشتگان در اهرام ثلاثه و اصول هرمتیکا

آیا می دانید در اهرام ثلاثه رازهایی متافیزیکی نهفته است؟ آیا در مورد نماد آنخ و تاثیر آن بر روی مصریان باستان چیزی شنیده اید؟ در ساخت اهرام ثلاثه علاوه بر رمز و رازهای جهان مادی، رمز و راز هایی از جهان متافیزیکی نیز وجود دارد که در این پست قصد دارم به معرفی این رازها بپردازیم. پس با ما همراه شوید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

وقتی که اسرار آنخ فاش شود، سمبل قدرتمند برای فعال شدن کندالینی و تجلی انرژی های ماورایی در جسم فیزیکی و جهان فیزیکی خواهد بود. باز کردن دروازهای ستاره ای توسط سمبل آنخ و سفر به جهانی دیگر امکان پذیر می شود. راز پشت این سمبل که با نیروی کندالینی فعال می شود. آنخ یکی از مهمترین خدایان مصر باستان و تاثیرگذار بر روی اهرام ثلاثه و اصول هرمتیکا است.

آنخ (Ankh): نمادی برای کلیدزندگی!. این سمبل که در حقیقت یک تکنولوژی فرازمینی ازخدایان میباشد در زمانهای قدیم برای موارد مختلفی از آن استفاده میشده است. از جمله کائنان معنوی برای افزایش انرژی معنوی افراد از آن استفاده می کردند. آنها انرژی جنسی را از  چاکرای پائین به وسیله آنخ به چاکرای قلب منتقل می کردند و آن را چندین برابر قویتر کرده و به آگاهی ناب میرساندند.

آنخ در مصر باستان

سمبل آنخ برای ارتباط با ایزدان است و فرعون های مصر برای سفر به جهان های دیگر استفاده می کردند. آنخ کلید ورود به آسمان ها محسوب می شد. خط عمودي ميتواند نمادي از بيني، خطوط افقي نمادي از دو ابرو و و چرخه بالايي نشان چشم سوم يا فعل نظاره آگاهانه بيني دم و بازدم هوا باشد. آنخ ميتوانست نمادي جهت تاكيد بر تنفس آگاهانه و آگاهي از تنفس،  در دوران طلايي تمدن مصر باستان بوده باشد.

خواندنی: چشم سوم چیست و چگونه میتوان آن را فعال کرد؟

در این رابطه نیکولا تسلا، ژنراتور خود را بر اساس آنخ طراحی نمود. اما قدرتهای پشت پرده که نمایندگان موجودات تاریکی در زمین می باشند (خانواده مورگانها و روتچایلد ها، بانکداران و مالکان چاه های نفت) آنان که  انرژی رایگان را به ضرر مقاصدشان میدانستند، از ادامه فعالیت این دانشمند بزرگ جلوگیری کردند و آزمایشگاهش را به آتش کشیدند. هم اکنون گروههایی که قدرت پشت پرده زمین را بر عهده دارند [داشتند] از این نماد استفاده می کنند.

ژنراتور تسلا و شباهتش به نماد آنخ

مانند نماد فمنیست (حلقه فمنیست برای ایجاد تفرقه بین زن و مرد و ایجاد فساد جنسی و به هدر دادن انرژی جنسی انسانها پایه ریزی شده بود).

آنخ نشان باروری و ترکیبی از نماد مذکر و مونث است. حلقه بالای آن نشان خورشید و تناسخ و تولد دوباره است. این نماد توسط مسیحیان قبطی بعنوان نماد ظهور و تولد مسیح بکار می رود و فرقه های عرفانی مسیحیت به این موضوع ایمان دارند. در برخی آئین های جادویی از این نماد بعنوان مظهر جاودانگی و تکامل استفاده میکنند. عکس زیر فردی مسیحی با آنخ در دست در اسکندریه دیده میشود.

مسیحیت و نماد آنخ

نظریه بسیار مشهور هم درباره این نماد وجود دارد که آن را نماد پيوند ميان زنانگي و مردانگي و به عبارت دیگر نشانه اتحاد جنسیتی می‌دانند که نشانه‌اي از وحدت ميان دو الهه مصر يعني ايزيس و اوزیرس است. قسمت پاييني يعني صليب نشانه اوزريس و مردانگي و بخش بالايي و بيضي نمادي از زنانگي و ايزيس است.

خواص آساناي ابوالهول در يوگا

آسانای ابوالهول در یوگا تاثیرات فراوانی دارد که نمونه هایی از این تاثیرات را در ادامه ذکر کرده ایم.

 • تاثير روی چاکرای سواد هیستانا
 • تحریک کننده اشتها و تقویت متابولیسم
 • مفید برای ارگانهای لگنی و شکمی به ویژه کبد و کلیه ها
 • ماساژ غدد فوق کلیوی
 • تخفیف یبوست
 • تقویت عضلات پشت و کمر
 • تنظیم ترشحات غده تیروئید
 • افزایش اعتماد به نفس و تقویت اراده
 • کاهش افسردگی

ابوالهول (پدرترس) يا اِسفینکس: غول افسانه‌ای مصر باستان و اسطوره اديپ، مخلوطی از انسان و حیوان با پیکری از شير، مزیّن به بال‌های عقاب و دارای سری شبیه سر مرد است. این موجود افسانه‌ای کسانی را که موفق به حل معمّای او نمی‌شدند می‌کشت و در نظر مصریان باستان مظهر آفتاب محسوب می‌شد.

مجسمه ابوالهول

اسرارآمیز بودن ابوالهول احتمالاً در ارتباط با تعهد و ادای سوگند هنرمندان و خالقین اساطیر است که بر اساس آن موظف به حفظ اسرار و رموز عقاید و اندیشه‌های فرهنگي و عرفاني آثار خود بوده‌اند. این موجود افسانه‌ای نماد اعلی و عمیق علم و دانائی و همچنین نمودی از هلاک و نیستی شهرت یافته ‌است. زمان ساخت این مجسمه چیزی بین ۲۵۵۰ سال قبل از میلاد اعلام شده است.

در پکیج 7 مانترا و 7 یانترا در مورد برخی از این نماد ها صحبت کرده ایم و نحوه دریافت انرژی را برای شما ارائه داده ایم. توصیه می کنیم حتما این پکیج را تهیه کنید و از معنویات آن بهره مند شوید

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 6 میانگین: 3.8]

دیدگاه‌ها (4)

*
*

  اتوسا مهمان فروردین 30, 1400 پاسخ

  عالی

  سبا اصفهانی مهمان فروردین 30, 1400 پاسخ

  بسیار عالی 🙏🏻🌷

  Farzane مهمان فروردین 31, 1400 پاسخ

  بسیارعالی ومفید 💐ممنونم

  سپیده رجائی مشتری اردیبهشت 31, 1400 پاسخ

  خیلی خوب بود ممنونم 💜

پشتیبانی وبسایت