تاثیر ماه تولد بر روابط جفت های روحی

در روابط افراد جفت های روحی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند و یکی از بخش هایی که بر روی آن ها تاثیر زیادی دارد، ماه تولد است. در این پست قصد داریم به بررسی تاثیر هر ماه تولد بر روی جفت روحی بپردازیم. پس با ما همراه شوید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

جفت های روحی در تمام 12 ماه سال متولد می شوند. هرکدام از این ماه ها یک عنصر وجودی بنیادین دارد که پایه ی جسم فیزیکی و کالبد روحی بر آن نهاده شده است. آب، خاک، باد و آتش. ابن سینا عناصر آب و خاک را سازنده ی جسم و هوا و آتش را سازنده ی روح می داند. در واقع عناصر ی که در جدول مندلیف به عنوان عناصر اولیه جهان

  • هوا: نیتروژن، اکسیژن، دی اکسید کربن، هیدروژن؛
  • آب: دو اتم هیدروژن و یک اتم اکسیژن؛
  • خاک: آهن، روی، مس و منگنز
  • و…

شناخته می شوند، عناصر سازنده ی زندگی در بُعد سوم و اجسام فیزیکی هستند. کیفیت ارتباط جفت های روحی بجز ماه تولد به پارامترهای دیگری نیز بستگی دارد. به عنوان مثال یک جفت روحی که مرد متولد آذر (Sagittarius) و زن متولد مرداد (Leo) باشد ، هردو با عنصر وجودی آتش ساخته شده اند.اما تنها ماه تولد مهم نیست ، ساعت به دنیا آمدن تولد هر شخص نیز مهم است . میپرسید چرا ؟ زیرا ساعت تولد شما طالع و نشان رایزینگی شما را تعیین میکند.

تاثیر ساعت تولد بر روابط جفت های روحی

ماه های تولد

اگر در اول صبح به دنیا آمده باشید (مثلا حدود اذان صبح) رایزینگ شما همان نشان ماه تولد شما خواهد بود و شما اصطلاحا یک نشان تولد پرقدرت را دارید. به هر حال اگر دو فرد با یک نشان مشخص مثل آتش باهم وارد رابطه شوند ،قرار گیر ی این جفت های روحی کنار هم می تواند رابطه ای پر حرارت و بسیار گرم و پر از شادی را ایجاد کند.

در کنار آن، پارامترهایی نظیر عناصر فنگ شویی و قرارگیری اشیاء، تصاویر و نمادهایی که در خانه ی مشترک استفاده می کنید هم بسیار در روابط و همچنین موفقیت و برکت موثر است. متولدین تمام ماه ها می توانند با شناخت عناصر وجودی خویش و ارتباط آن با شخص مقابل، رابطه را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنند حتی اگر هیچ عنصر مشترکی باهم نداشته باشند.

بخش مهم و عملی این ارتباط تعادل یین و یانگ هر شخصیت است که در این روابط نیز صورت می گیرد. هرچند که این نوع ارتباط، چالش سخت تری است اما خود برتر با توجه به توانایی ها و ارزیابی هایی که پیش از تولد از روح ارسالی خود داشته است این راه را برگزیده است. پس جای نگرانی وجود ندارد زیرا می توان انرژی ها را با مدیریت درست به تعادل رسانده و بهترین دستاورد را رقم زد.

مطلب مرتبط: گونای سیارات و پلاریتی سیاره ها در آسترولوژی

اگه دو نفر که عنصر وجودی آنها خاک است، مثل متولدین ماه های اردیبهشت، دی، شهریور ممکن است رابطه ی این دو نفر به سردی برود و حرارت زیادی در رابطه برقرار نباشد. جفت های روحی معمولا در چارت تولدشان ماه و خورشید رابطه ی خوبی با یکدیگر دارد. مثلا خورشید در چارت تولد آقا با ماه در چارت تولد خانم در یک نشان هستند که این یکی از عوامل تاثیر گذاری ازدواج دو جفت روحی مطرح میشود.

این نظریه توسط روانشناس مشهور جناب یونگ بسیار بررسی و مطرح گشته است. حال اگر دونفر نشان و عنصر وجودی آنها از جنس هوا باشد، مثل متولدین مهر، خرداد و بهمن احتمالا با یکدیگر زیاد بحث یا مشاجره داشته باشند. چنین مواردی همواره در بررسی یک چارت عاطفی آسترولووژی باید بررسی شود. اینکه عنصر وجودی هر یک از طرفین رابطه چیست و ایا میتوانند برای همدیگر جفت روحی باشند یا خیر؟

اگر دوست دارید در مورد جفت های روحی بیشتر بدانید و البته جفت روحی خود را نیز بررسی کنید، در پیج اینستاگرام وبسایت، به ما دایرکت دهید.