متافیزیک انرژی و آسترولوژی

با این تمرین چشم سوم خود را باز کنید+نکات ضروری

با این تمرین چشم سوم خود را باز کنید

در ادامه آشنایی با چشم سوم و نحوه فعال سازی آن، در این پست قصد دارم به شما تمرینی را بیاموزم که به کمک آن می توانید چشم سومتان را باز کنید و به درک دنیای اطرافتان را با چشم درون بپردازید. اگر دوست دارید با این تمرین آشنا شوید، تا انتهای این مطلب من را همراهی کنید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

این تمرین برگرفته از کتب قدیمی جادوگری و علوم غریبه میباشد که هم در امر خلسه کمک میکند و هم در امر باز کردن چشم سوم و نفوذ به قلب دیگران موثر است. مثلا بعضي از کساني که مي خواهند قدرت روحشان را متمرکز سازند و تنها از کانون چشم عبور دهند تا بتوانند به وسيله ي چشم در ديگران تاثير بگذارند و فردي را تحت نفوذ اراده ي خويش درآورند يا شخصي را به خواب ببرند و تسخير نمايند، می توانند از این تمرین و تکنیک استفاده کنند.

با این تمرین هنگامی که آدمی تسلط مغناطیسی پیدا میکند باید سعی و کوشش نماید تا تسلط بر نفس پیدا کند. حکومت بر نفس نتیجه ی سعی و کوشش دائمی است و تسلط بر نفس جلوی اتلاف مغناطیسی ذاتی را از هر جهت مسدود می کند.

تمرین باز کردن چشم سوم

براي نيل به اين منظور، در وسط یک کاغذ سفید (اصولا برگه آچار) یک دایره به اندازه ی یک سکه رسم نموده (می توانید از یک سکه پانصد تومانی کمک بگیرید و یک دایره رسم کنید) و در میان دایره به اندازه ی یک عدس دایره ی دیگری کشیده و بیرون آن را به وسیله ی جوهر (خودکار سیاه) رنگ کرده و مشکی کنید. بعد در فاصله ي معيني از ديوار قرار دهید که هنگام نشستن بر روی صندلی و یا تخت و یا زمین آن دایره دقیقا مقابل چشم شما قرار گیرد. سپس در فاصله ی 30 یا 50 سانتی آن قرار گیرید و آنقدر نگاه کنید (بدون پلک زدن) تا هدف را بنگرنید و ديدگان خسته شود و بي اختيار، پلک ها فرود آيند يا از چشم، آب بيايد و احساس سوزش نمايید. این بخش اول تمرین باز کردن چشم سوم است.

فردا مجددا همين تمرین را انجام دهید، البته روز دوم، زمان بيشتري قدرت نگاه کردن بدست مي آورید و نفس، محصورتر از روز قبل مي گردد و توجه و تمرکز فکر به يک نقطه، شديدتر مي شود. روزهاي بعد به همين منوال تمرين کنید و هر نوبت از دفعه ي پيش، می توانید با قدرتي افزون تر و زماني طولاني تر هدف را بدون پلک زدن بنگرنید، تا آنکه آرام آرام قدرت روح، بر اثر حبس نفس و حصر فکر، کانون مي گيرد و شما پرقدرت تر چشم سوم خود را درک می کنید.

مطلب مرتبط: چشم سوم چیست و چگونه میتوان آن را فعال کرد؟

در نهایت باید آنقدر اين روش را ادامه دهید که اگر روز نخست، پنج دقيقه توان نگاه کردن داشته باشید، کار به جايي برسد که پس از چند روز دو ساعت بدون وقفه و پلک نهادن، به آن نقطه چشم بدوزید و آنقدر در اين جهت تمرین کنید تا سرانجام دایره ي سياه، سفيد شود.

وقتي به اين مرحله رسيدید، چشم داراي تاثير گرديده و قدرت روح، از همه ي جوانب به مرکز چشم هدايت شده و کانون گرفته است. هيپنوتيزم و تصرف تسخيرهاي فراتر از آن، همه از اين طريق پديد مي آيند. بنابراين قدرتي که در چشم پيدا شده، در حقيقت، قدرت روح است که بر اثر محاصره ي نفس تحقق يافته و از اين منفذ، بروز کرده است. در مدت یک ماه مشغول به انجام این تمرین باشید (چله بگیرید) و سعی و کوشش نمایید در هنگام استراحت چشم ها را بسته و در میان دو ابرو (که محل قرار گیری چشم سوم است) تمرکز کنید.

باز کردن چشم سوم

توضیحات بالا تمام چیزی است که شما برای باز کردن چشم سوم خود به آن نیاز دارید اما فراموش نکنید که انجام تمرين‌هاي منظم و مستمر، زير نظر مربي آگاه و ورزيده، مي‌تواند آجنا را بيدار نمايد. دقت نماييد انجام تمرين بدون داشتن و نظارت مربي عالم و عامل، تبعات و مشكلات فراوان به دنبال خواهد داشت. با عنايت به موارد مذكور، در ادامه بحث به بعضي از تمرين‌هاي مفيد براي تحريك آجنا اشاره مي‌ کنم.

نکات مهم پیش از بازکردن چشم سوم

 • شست‎شوي حفره ها و سينوس‎هاي بيني كه بايد زير نظر استاد و طبق اصول خاصي انجام گردد. اين عمل باعث تحريك اعصاب اطراف آجنا مي‎شود. سينوس‌ها و سلامت آنها با عملكرد چشم سوم ارتباط دارد.
 • تنفس سايشي كه بايد در حضور استاد انجام شود. در اين حالت انتهاي گلو و كام نرم توسط هواي دم و بازدم به ارتعاش درمي‌آيد و اين خود باعث ارتعاش غده‌ي صنوبري و غده‌ي هيپوفيز مي‎گردد. در تنفس سايشي با تنگ كردن مجراي حلق، دم و بازدم انجام مي‎شود، به‌طوري كه هوا به سختي وارد و خارج شده و ضمن ايجاد صدا، ديواره‌ي حلق را به ارتعاش درمي‎آورد. اين حالت مانند خرخر كردن در خواب مي‎باشد و در افرادي كه خوابشان سنگين است ديده مي‎شود. در تنفس سايشي دم از طريق بيني و بازدم از راه دهان انجام مي‎شود. اين تمرين بسيار حساس و خطرناك است.
 • ماساژ دادن و ضربه زدن به پيشاني در حالت آرامش و خلسه باعث تحريك چشم سوم مي‌شود. اين كار بايد با توجه و تمركز كامل صورت گيرد. با عنايت به ارتباط كالبد فيزيكي با كالبد اثيري، اثرات ماساژ و ضربه بر پيشاني به آجنا منتقل مي‌شود. اين تمرين ابتدا به صورت فيزيكي و سپس به شكل ذهني انجام مي‌شود.
 • حركت كره چشم به سمت بالا، پايين، چپ و راست به صورت فيزيكي و ذهني بر تحريك آجنا مؤثر است. اين تمرين نيز در حالت آرامش و خلسه با تمركز و آگاهي كامل انجام مي‌شود.
 • بالا كشيدن پلك‌ها، ابروها و پوست پيشاني به صورت فيزيكي و ذهني، در حالت آرامش و خلسه، با توجه و تمركز نيز تمرين ديگر مي‌باشد.
 • برداشتن پرده‌ي خيالي از جلوي چشمان در حالت مراقبه كه به صورت تجسم در ذهن صورت مي‌گيرد، هم بر فعال سازي چشم سوم مؤثر است.

مطلب مرتبط: با انواع سپرهای هاله ای آشنا شوید

 • تجسم يك نقطه بر پيشاني، تبديل آن به يك دايره‌ي كوچك و سپس بزرگ نمودن اين دايره تا زماني كه تبديل به يك دايره با قطر حدود بيست سانتي‌متر شود، هم به عنوان يك تمرين توصيه مي‌گردد. اين تمرين نيز در حالت آرامش و خلسه انجام مي‌شود.
 • پالايش بيروني و دروني هم براي تحريك آجنا لازم و ضروري است. پالايش بيروني به معناي حذف وسايل و چيزهاي زايد و اضافي از محيط كار و سكونت مي‌باشد. پالايش دروني نيز به معناي حذف افكار زايد و اضافي از مغز و ذهن است.
 • ذكر گفتن به خصوص در حالت‎هاي خاص، براي مثال ذكر گفتن در حال سجده و يا ذكر گفتن در حال مراقبه بسيار مفيد و مؤثر است. آرام بودن جسم و ذهن، تمركز داشتن بر آجنا و انتخاب ذكر مناسب از جمله عوامل مهم در اين شيوه است. لااله ‎الاالله يكي از بهترين ذكرها براي اين كار مي‎باشد و در منابع ديني نيز توصيه شده است.
 • سجده با آگاهي كامل به آداب ظاهري و باطني آن و رعايت اين آداب، بر فعال شدن چشم دل اثرات بسيار خوبي دارد. در سجده مي‌توان همان ذكر معروف سجده‌ي نماز و يا ذكر يونسيه (لا اله الا انت سبحانك اني كنت من الظالمين) را تكرار نمود.
 • گريه كردن به خصوص به بهانه‌ها و نيّات معنوي بر چشم سوم اثرات بسيار عالي مي‌گذارد. مي‌توان ذكر، سجده و گريه را با هم توأم نمود. اين تركيب يكي از بهترين و قوي‌ترين تمرين‌هاي مؤثر بر فعال سازی آجنا مي‌باشد.

مطلب مرتبط: چارت تولد چیست و چه کاربردی دارد؟

 • تجسم آسمان در شب در حالت مراقبه و يا مراقبه‌ي ديداري بر آسمان و قرص كامل ماه در شب نيز از جمله تمرين‌هاي مفيد است. هم‌چنين تجسم چاكراي شماره‌ي شش به صورت ايده‎آل و مراقبه بر آن نيز مؤثر مي‎باشد. در اين حالت بايد فرم، اندازه، رنگ و چرخش اين چاكرا به صورت طبيعي و ايده‎آل تجسم گردد.
 • تجسم نهري از نور طلايي كه از ناحيه‌‌ي پسين لگن به سمت نخاع و مغز مي‎آيد و نهري از نور صورتي كه از ناحيه‌ي پيشين لگن به سمت نخاع و مغز در حركت است، به‌طوري كه اين دو نهر در بالا به هم‌ديگر رسيده، به صورت قوس يكديگر را قطع مي‎كنند. اين تمرين نيز بايد در حالت مراقبه انجام شود.
 • صرف مراقبه بر چشم سوم نيز مفيد است. در اين حالت سطح آگاهي تا منطقه‌ي چشم سوم گسترش مي‎ يابد. براي اين منظور پس از آرام نمودن جسم و ذهن، چشم‌ها را بسته، در اين حالت به‌طور طبيعي در مركز چشم سوم قرار مي‎گيريد، به شرط آن‌كه توجه‌تان فقط بر تاريكي پشت چشم‌ها باشد.

به انتهای تمرین بازکردن چشم سوم رسیدیم. امیدوارم این مطلب برای شما مفید باشد. حتما پیش از شروع تمرین به نکاتی که گفته شده توجه کنید و با آگاهی لازم به فعال کردن آجنا خود اقدام نمایید. در غیر این صورت ممکن است پیامدهای نامناسبی برایتان داشته باشد.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 21 میانگین: 4.2]

دیدگاه‌ها (1)

*
*

  مصطفی مهمان خرداد 19, 1400 پاسخ

  ممنون خیلی عالی بود استاد

پشتیبانی وبسایت