متافیزیک انرژی و آسترولوژی

با تاریخچه الهه آفرینش هائوما آشنا شوید

تاریخچه الهه آفرینش هائوما

در این مطلب جذاب به سراغ الهه آفرینش هائوما، یکی از مهمترین و معروف ترین الهه های آفرینش که منشأ بسیاری از خدایان بود رفته ایم. برای آشنایی با تاریخچه این الهه تا انتهای این پست همراه ما باشید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

تا همین ۹۵ سال پیش، یعنی تا سال ۱۹۲۳ میلادی بشر بر این باور بود که تمام جهان هستی تنها از کهکشان راه شیری درست شده است. این ادوین هابل کیهان شناس بود که نشان داد آندرومدا بر خلاف تصور آن زمان، درون کهکشان راه شیری نیست و بلکه جایی آن بیرون و میلیون‌ها سال نوری دور از کهکشان ما قرار دارد.

امروزه ما با وجود تلسکوپ‌های فضایی و رادیوتلسکوپ‌ها بخش‌هایی از کیهان را رصد می‌کنیم که پیش از این‌ها بشرهیچ شناخت و درکی از آن نداشت. کیهان شناخته شده در زمانه ما به مراتب بزرگتر از آن است که گالیله و نیوتن و کپلر و کپرنیک تصور می‌کردند. در مورد آسترلوژی هم دانش قدیم فقط این بود که تنها یک کهکشان وجود دارد. امروزه حتی خودتان میتوانید تمامی انرژی های دیگر را محک بزنید و لزومی ندارد حتما از روی  یک قسمت این کار را انجام دهید.

نگاهی بر مدار هایاکا و ناماکا پیرامون هائومیا

هائومیا سومین سیاره کوتوله نزدیک به خورشید می‌باشد. شکل فضایی خاص و کشیده آن موجب شده این سیاره، غیرکروی‌ترین کوتوله در بین تمام سیارات کوتوله محسوب شود. سیاره کوتوله هائومیا دورترین دنیای کوچک شناخته شده حلقه‌ای است. دانشمندان برزیلی یافته جدیدی در مورد چگونگی شکل حلقه‌ای هائومیا دارند.

با نام پیشین و مستعار و غیررسمی سانتا، سومین سیاره کوتوله دور از خورشید در منظومه خورشیدی پس از سرس و پلوتو و پیش از ماکی‌ماکی و اریس است و در طبقه پلوتوئیدها، ریزسیاره‌ها، اجسام فرانپتونی و اجسام کمربند کویپر نیز جای دارد.

مدار هایاکا و ناماکا پیرامون هائومیا

طی یک میلیارد سال آینده، هائومیا تبدیل به یک دنباله‌دار و ۱۰٬۰۰۰ بار روشن‌تر از دنباله‌دار جذاب و دیدنی هیل-باپ خواهد شد و مانند ماه کامل در آسمان قابل مشاهده خواهد بود. سیاره‌ هائومیای بسیار دور و جذاب کوتوله شناخته شده، دارای حلقه و قمر می‌باشد. یک مطالعه جدید نشان می‌دهد چگونه حلقه هائومیا شکل گرفته و شکل تقریبا کامل دایره خود را حفظ کرده است.

از هر یک از اخترشناسان بپرسید جالب ترین جرم بزرگ در منظومه شمسی چیست، بدون شک او هائومیا را پاسخ می دهد. هائومیا سیاره کوتوله ای است که اخیراً کشف شده و به اندازه پلوتو در کمربند کوئیپر است. این بنا به دو دلیل یکی از قابل توجه ترین اجرام در منظومه شمسی است – اول اینکه ، این تخم مرغ شکلی است و با سرعت 3.9 ساعت زمین بسیار سریع می چرخد. این چرخش سریع آن را قادر می سازد تا حالت تعادل را حفظ کند.

در مرحله دوم ، این سنگ از سنگ خالص پوشیده شده از آب کریستالی، با یک لکه قرمز ساخته شده است – این بسیار عجیب است زیرا از نظر فنی به دلیل فاصله زیاد از خورشید ، به اندازه کافی گرم نیست که بتواند به شکل کریستال آب داشته باشد.

الهه آفرینش هائوما

سیاره کوتوله هائومیا از نام هائوما الهه خالق هاوایی باروری نامگذاری شده است. تعداد زیادی از بچه های او از قسمت های مختلف بدن (از جمله مغز) او بیرون آمدند. این سیاره دارای 8 قمر است که با 8 فرزند او مطابقت دارد که توسط 8 جزیره هاوایی که هاومئا از نقاط مختلف بدن خود متولد شده اند، نشان داده شده است.

هاومئا خود اشکال مختلفی دارد و تولد دوباره متفاوتی را تجربه کرده است. نام او به معنای “تولد مقدس” است. در طالع بینی، هاومئا توانایی زایمان را به روشی خاص – در اصل – توانایی تولید حالت هوشیاری خالص، شفاف و تازه را نشان می دهد.و توانایی به دنیا آوردن آگاهی روح از یک طبیعت نابالغ. عنصر خلوص از این واقعیت حاصل می شود که هاومئا از سنگ صاف و یخ خالص تشکیل شده است – عناصر اساسی و بدون تخریب، در یک حالت تعادل سریع در حال چرخش است.

هائوما الهه آفرینش جزایر هاوایی، منشأ بسیاری از خدایان و الهه ها و همچنین نژاد بشر بود. پله ، هیایاکا ، ناماکا ، لاکا و بسیاری دیگر فرزندان وی بودند. مهارت او در هنگام زایمان در داستان های بی شماری بازگو می شود. بچه ها از قسمت های مختلف بدن او ، هیایاکا از دهان او و ناماکا از پستان او بیرون آمدند. او بر باروری حکومت می کند.

او یک چوب جادویی از درخت ماکالی داشت که به او امکان می دهد ماهی و سایر غذاهای خوراکی را بهمراه خود بیاورد، و بنابراین با یک منبع غذایی که هرگز از بین نمی رود نیز ارتباط دارد. او همچنین از قدرت جوانی ابدی برخوردار است. با هر بار تولد او نابود شد و متعاقباً خودش را بازآفرینی کرد. به نظر می رسد طالع بینی هومه مربوط به عشق به دنیای طبیعی و باروری روند طبیعی است.

مطلب مرتبط: آشنایی با منازل قمر در آسترولوژی

هائوما همچنین با تجسم روح در بسیاری از زندگی همراه است و از این طریق ، تداوم روح و همچنین توانایی حفظ آگاهی از طبیعت روح خود را از یک زندگی به دیگر زندگی نشان می دهد. هاومئا یک دیدگاه کل نگرانه از زندگی را آموزش می دهد – یکپارچه سازی آگاهی بیولوژیکی و زیست محیطی با مقدس بودن زندگی و تلاشی برای استقبال از اقامت ما در زمین با آگاهی از یک روح تکامل یافته.

الهه آفرینش هائوما در هاوایی

از این طریق او نمایانگر تولدی دوباره در آگاهی برای بشریت است، که از آگاهی معنوی بیشتر در مورد نیروهای اولیه اولیه زندگی پشتیبانی می کند. هائومایا از اقدام جهت تغییر جهت استفاده نظامی و تخریبی از قدرت و منابع جهان به یک نیروی پرورش دهنده محافظت می کند که از زندگی ، خانه و خانواده محافظت می کند و به ظهور بشریت در یک حالت آگاهانه معنوی و اولیه کمک می کند.

این نماد یک جهان بینی جدید است، به ویژه در رابطه با اعتقادات معنوی و مذهبی. در سطح شخصی ، هائومیا از ویژگی ها و منابع شخصی ما برای همان اصول الهام می گیرد. او یک نقطه تمرکز است که از طریق آن ما می توانیم کانون مادر را در انرژی الهی متصل کنیم، نقطه ای که می توان به تولد یا تولد معنوی دسترسی پیدا کرد و تجربه کرد و آگاهی معنوی و هماهنگی بیشتری را به ارمغان می آورد.

او درهای ما را باز می کند. آگاهی و هماهنگی معنوی بیشتری به ارمغان می آورد. او درهای ما را باز می کند. آگاهی و هماهنگی معنوی بیشتری به ارمغان می آورد. او درهای ما را باز می کند. جایی که هائوما قوی است می توانید پیدا کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پشتیبانی وبسایت