متافیزیک انرژی و آسترولوژی

مقدمه ای بر چاکراهای زمین – قسمت اول

مقدمه ای بر چاکراهای زمین – قسمت اول

کره زمین موجودی زنده و آگاه است و همانند هر موجود زنده دیگر، دارای چاکرا می باشد. در این سری از پست ها قصد داریم به سراغ چاکراهای زمین برویم و برای شما آن ها معرفی کنیم. پس در ادامه با ما همراه شوید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

همان طور که گفتیم کره زمین زنده و آگاه است. همانند تمام موجودات زنده که دارای سیستم عصبی می باشند، کره زمین نیز دارای چنین سیستم عصبی می باشد که به آن شبکه مغناطیسی می گویند که هم از درون خود و هم از طریق کیهان دائما شارژ می گردد. خاک زمین که دارای خاصیت رسانایی حاصل از گازها، فلزات، کریستال های معدنی و الکترولیت ها می باشد، دائما شبیه به یک میدان الکتریکی شارژ و دشارژ می شود. موادمعدنی بطور طبیعی هادی در جریان هستند. خاصیت یونی این کریستال های معدنی حرکات آب و گردش آن را در زیر و روی زمین بوجود می آورد. باران، امواج دریاها، آبشارها و رودخانه ها و… با قدرت یونی10 – 15در مدارهای الکتریکی در زیر و روی زمین حرکت می کنند. همه این موارد گویای وجود چاکراهای زمین می باشند. چاکراهایی که برای وجود زمین هم بسیار حیاتی هستند.

بنا به تحقیقاتی که در کشور روسیه در 1971 توسط دانشمندان روسی (مورخ، زمین شناس، مهندس الکترونیک و شیمیدان) صورت گرفته است، زمین تنها یک کره ساده نیست بلکه در زیر چین خوردگی های سطحی خود خطوط انرژی در گردش دارد. در حدود 16 حلقه انرژی از بالا به پایین کره زمین را احاطه کرده است. این حلقه ها هرکدام حول محوری در چرخش هستند. این حلقه ها همچنین متاثر از حرکت زمین به دور خورشید، خورشید درکهکشان راه شیری و در ابعاد کوچکتر گردش الکترون ها بدور هسته می باشند.

دوره زمانی فعالیت چاکراهای زمین

در محل برخورد این حلقه های الکترومغناطیسی که بنا به ماهیت آب و خاک درون زمین ایجاد می شوند، گره هایی وجود دارد که به نوعی چرخه ها یا سیال های انرژی را بوجود می آورند. این چرخه ها می توانند خواص مغناطیسی ویژه ای داشته باشند. این چرخه های انرژی مرز گسل ها، لبه های صفحات تکتونیکی، تمرکز تنوع زیستی، مراکز تمدن های باستان، مراکز الهامات پررمز و راز، مسیرهای مهاجرت حیوانات و مسیر حوادث طبیعی کنونی را بوجود می آورند. همه این چرخه ها برگرفته از چاکراهای زمین هستند که این سیاره را به یک موجود زنده تبدیل کرده اند.

درمجموع 156 مرکز برروی سیاره زمین وجود دارد که بعنوان مراکز پر انرژی زمین عمل می کنند و چاکراهای زمین در این مراکز قرار می گیرند. این مراکز باید کاملا تا سال 2065 میلادی فعال شوند تا بتوانند در ارتقای آگاهی سیاره موثر باشند. این فرایند فعال سازی در چهار دوره زمانی 19 ساله اتفاق افتاده یا خواهد افتاد که در ادامه این 4 دوره زمانی را مشاهده می کنید.

  • دوره اول: 1989- 2008
  • دوره دوم: 2008 – 2027
  • دوره سوم: 2027 – 2046
  • دوره چهارم: 2046 – 2065

39 محل از این 156 مرکز پرانرژی که در لیست فوق آمده اند تا سال 2008 اوج فعالیت خود را آغاز کرده اند. این فعالیت ها در کالبد و روح زمین تاثیر گذار بوده است به این معنا که هم ساختار زمین شناختی و توپوگرافی زمین در حال تغییر است و هم سطح آگاهی زمین در حال ارتقاست. افزایش سطح آگاهی بر روی آگاهی تمام موجودات سیاره نیز تاثیر گذار است. 39 مرکز انرژی دیگر تا پایان 2027 فعالیت خود را تکمیل می کنند و عملکرد بر هم کنش و سینرژیک این چاکراهای زمین با چاکراهای دوره اول در توسعه تغییرات جسمانی و روحانی زمین بسیار موثر است.

مطلب مرتبط: چطور بدن خود را از انرژی همسر یا پارتنر قبلی پاک کنیم ؟

مراکز انرژی زمین

در دوره 19 ساله اول در بین 39 مرکز انرژی، 18 مرکز (6 چرخه با سه راس پر انرژی) مربوط به چاکراهای اصلی زمین بوده و 3 محل مربوط به مرکز ترکیب کننده اول بوده است. مرکز ترکیب کننده اول از فعالیت سایر مراکز بوجود می آید. برای مثال مرکز موجود در کشور روسیه، سرگییو پاساد و جمهوری گرجستان که ترکیب کننده انرژی های زمین هستند، از فعالیت سایر چاکراهای زمین در اولین دوره زمانی فعال سازی چاکراها نتیجه می شود. انرژی های زمین با گذر از این مرکز به تعادل و بلوغ لازم می رسند.

به پایان قسمت اول مقدمه ای بر چاکراهای زمین رسیدیم. تا اینجا در مورد زنده و آگاه بودن زمین صحبت کردیم و گفتیم که زمین هم همانند هر موجود زنده دیگر دارای سیستم عصبی است و به واسطه این سیستم عصبی، دارای انرژی می باشد. در ادامه هم گفته شد به واسطه این سیستم و انرژی، زمین هم از چاکراهایی برخوردار است. در قسمت بعدی به سراغ معرفی چاکراهای اصلی زمین می رویم و بیشتر در مورد آن ها صحبت خواهیم کرد.

برای دنبال کردن پست های مربوط به چاکرا، این کلمه را در وبسایت جستجو کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 3 میانگین: 2.3]

دیدگاه‌ها (1)

*
*

    اتوسا مهمان فروردین 10, 1400 پاسخ

    عالی بود خسته نباشید♥️🌹

پشتیبانی وبسایت