متافیزیک انرژی و آسترولوژی

چطور بدن خود را از انرژی همسر یا پارتنر قبلی پاک کنیم ؟

پاک کردن انرژی همسر یا پارتنر قبلی

یکی از آزار دهنده ترین انرژی های موجود در بدن انرژی همسر یا پارتنر رابطه احساسی قبلی است که اکنون این رابطه دیگر وجود ندارد. بیایید با هم آن را از بدن خود حذف کنیم.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

اول از همه تمام ریسمان ها منفی خانوادگی را که در رابطه فعلی شما اثر می گذارد را آزاد کنید ، به این خاطر که این سبب آسیب زدن به ریسمان های بعدی شما می شود. روابط احساسی به معنای تبادل انرژی بسیار قوی بین انسان هاست.

تماس فیزیکی و جنسی نیز شامل تبادل اطلاعات حسی، داده های شیمیایی و هورمونی، ارتعاشات احساسی است که ما آگاهانه یا نا آگاهانه دریافت می کنیم. علاوه بر این زمانی که با شخصی نزدیک هستید و نزدیکی می کنید، بدن شما نه تنها اطلاعات و انرژی را با او مبادله می کند، بلکه همچنین با افرادی که قبلا هم در تبادل بوده اید شریک شما در تبادل انرژی خواهند شد.

هفت چاکرا

وقتی که ما با یک شخص ارتباط داریم “هفت” چاکرا فرد با ما در تماس است و بیشترین اتصال در قلب است. ارتباطات و تبادلات بین چاکراه ها در روابط عاشقانه بسیار عمیق تر است. در روابط نزدیک تر و صمیمی تر ریسمان های نامرئی که با شخص شکل می گیرد، قوی تر هستند و انرژی بیشتری را انتقال می دهند.

در رابطه جنسی ریسمان خیلی صمیمی و نزدیک ِدیگری تشکیل می شود که ربطی به اینکه ارتباط با احساسات همراه است یا خیر ندارد، به این خاطر که بدن دهنده و گیرنده انرژیست و ذهن عمل ادراک را انجام می دهد؛ اگر چه ما نمی توانیم اثر گذاری روی آنها را متوقف کنیم. در رابطه جنسی انرژی ورای چیزها و ظرفیت و درک ما منتقل می شود و ما این ریسمان های انرژی را با طرف مقابل ایجاد می کنیم تا زمانی که ما از این اتصالات آگاه شویم و موفق به بریدن و قطع این ریسمان ها شویم.

برای شروع پاکسازی، موسیقی مانترای نود شمالی را گوش کنید. در ادامه لینک دانلود این موسیقی در خدمت شما قرار گرفته است.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 3 میانگین: 2.7]

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پشتیبانی وبسایت