متافیزیک انرژی و آسترولوژی

آموزش پاکسازی بدن از انرژی پارتنر یا همسر قبلی + مانترا نود شمالی

پاک کردن انرژی همسر یا پارتنر قبلی

پاکسازی بدن از انرژی پارتنر یا همسر قبلی یکی از مهم ترین کارهایی است که باید بلافاصله بعد از تمام کردن یک رابطه احساسی انجام دهیم. در این مطلب چگونگی انجام این پاکسازی را برای شما آموزش داده ایم. اگر دوست دارید از فشار روحی و روانی رابطه عاطفی قبلی خود راحت شوید، حتما این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

یکی از آزار دهنده ترین انرژی های موجود در بدن انرژی همسر یا پارتنر رابطه احساسی قبلی است که اکنون این رابطه دیگر وجود ندارد. بیایید با هم آن را از بدن خود حذف کنیم.

پاکسازی بدن با قطع تارهای اتری

اول از همه تمام ریسمان های منفی خانوادگی را که در رابطه فعلی شما اثر می گذارد را آزاد کنید، به این خاطر که این سبب آسیب زدن به ریسمان های بعدی شما می شود. روابط احساسی به معنای تبادل انرژی بسیار قوی بین انسان هاست. برای آزادسازی این ریسمان ها که به آن ها تارهای اتری گفته می شود، می توانید از دوره قطع و اتصال تارهای اتری کمک بگیرید.

تماس فیزیکی و جنسی نیز شامل تبادل اطلاعات حسی، داده های شیمیایی و هورمونی، ارتعاشات احساسی است که ما آگاهانه یا نا آگاهانه دریافت می کنیم. علاوه بر این زمانی که با شخصی نزدیک هستید و نزدیکی می کنید، بدن شما نه تنها اطلاعات و انرژی را با او مبادله می کند، بلکه همچنین با افرادی که قبلا هم در تبادل بوده ایدT شریک شما در تبادل انرژی خواهند شد.

پاکسازی بدن با پاکسازی کردن 7 چاکرا

وقتی که ما با یک شخص ارتباط داریم 7 چاکرا فرد با ما در تماس است و بیشترین اتصال در قلب است. ارتباطات و تبادلات بین چاکراه ها در روابط عاشقانه بسیار عمیق تر است. در روابط نزدیک تر و صمیمی تر ریسمان های نامرئی که با شخص شکل می گیرد، قوی تر هستند و انرژی بیشتری را انتقال می دهند.

در رابطه جنسی ریسمان خیلی صمیمی و نزدیک ِدیگری تشکیل می شود که ربطی به اینکه ارتباط با احساسات همراه است یا خیر ندارد، به این خاطر که بدن دهنده و گیرنده انرژیست و ذهن عمل ادراک را انجام می دهد؛ اگر چه ما نمی توانیم اثرگذاری روی آنها را متوقف کنیم. در رابطه جنسی انرژی ورای چیزها و ظرفیت و درک ما منتقل می شود و ما این ریسمان های انرژی را با طرف مقابل ایجاد می کنیم تا زمانی که ما از این اتصالات آگاه شویم و موفق به بریدن و قطع این ریسمان ها شویم.

در این شرایط علاوه بر قطع کردن این ریسمان ها، باید به پاکسازی 7 چاکرای خود نیز مشغول شوید. با پاکسازی کردن چاکراها می توانید تا حد خیلی خوبی این انرژی را از بدنتان دفع کنید.

در کنار موارد معرفی شده، گوش دادن به مانترا نود شمالی (راهو) برای شروع پاکسازی بدن از انرژی پارتنر یا همسر قبلی توصیه می شود. این مانترا تاثیر بالایی در حذف انرژی های منفی حاصل از روابط عاطفی دارد. مانترای نود شمالی را می توانید از ادامه به صورت رایگان دریافت کنید و پاکسازی بدن خود را از همین لحظه آغاز نمایید.

 • دانلود رایگان مانترا
 • حجم فایل : 23 مگابایت
 • رمز فایل : synergyandastrology.com
 • منبع : وبسایت متافیزیک انرژی و آسترولوژی
 • اینستاگرام متافیزیک انرژی و آسترولوژی
 • راهنما
  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.
  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: 9 میانگین: 3.7]

  دیدگاه‌ها (0)

  *
  *

  پشتیبانی وبسایت