متافیزیک انرژی و آسترولوژی

معرفی علامت و حفاظ جادویی ستاره داوود

معرفی علامت و حفاظ جادویی ستاره داوود

احتمالا اسم ستاره داوود را قبلا شنیده باشید، اما آیا می دانستید این ستاره یک علامت و حفاظ جادویی برای حضرت داوود است که خداوند آن را به این پیامبر اعطا کرده بود؟ در این پست قصد داریم در مورد این حفاظ جادویی صحبت کنیم. پس در ادامه با ما همراه شوید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

دستور استفاده از این ستاره که به ستاره داوود شهرت دارد و چگونگی رسم کردنش را خداوند سبحان به حضرت داوود (ع) آموخت که ایشان (ع) آن را بر روی سپرش کشیده بود تا او را در جنگ ها حفظ کند.

وَلَقَدْ آتَيْنَا دَاوُودَ مِنَّا فَضْلاً يَا جِبَالُ أَوِّبِي مَعَهُ وَالطَّيْرَ وَأَلَنَّا لَهُ الْحَدِيدَ * أَنِ اعْمَلْ سَابِغَاتٍ وَقَدِّرْ فِي السَّرْدِ وَاعْمَلُوا صَالِحًا إِنِّي بِمَا تَعْمَلُونَ بَصِيرٌ

«به درستی که ما به داوود از فضل خود بخشيديم، گفتيم ای كوهها! و ای پرندگان! با او هم آواز شويد. و آهن را برای او نرم كرديم * دستور داديم زره بساز، و در حلقه ها متناسب ساز. و عمل صالح بجا آوريد كه من به آنچه انجام می دهيد بينا هستم (سبأ:10-11)»

معنای ستاره داوود

در ستاره داوود فضای قدسی جایی است که در آن ارتباط میان جهان فعلی و جهان دیگر آسمان و زمین ممکن می شود. اشکال گذار یا خطوط سیر اغلب به صورت های مستقیم، اسپیرال یا حلزونی هستند. نقطه اوج و دروازه بهشت که ستاره قطبی – و در مواقعی سیاره ونوس (زهره) – سمبل آن است در فرهنگ ها و تمدنهای مختلف به شکل های ستاره هشت گوشه، ستاره شش گوشه، ستاره پنج گوشه، دایره مربع و مستطیل مشاهده می شوند.

ستاره پنج گوشهدر کمیک کاپیتان آمریکا نیز از این ستاره 5 گوشه بر روی سپر کاپیتان آمریکا استفاده شده و این سپر نیز، سپری خاص و متفاوت است و از استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشد.

در دین یهودیت به ستاره داوود ستاره شش پر نیز گفته می شود و به همین دلیل یهودیان به این ستاره اهمیت زیادی می دهند و افراد مذهبی و روحانیون یهودی از آن در مراسم مذهبی خود استفاده می کنند.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 6 میانگین: 4]

دیدگاه‌ها (10)

*
*

  سپيده لطيفي مهمان اردیبهشت 4, 1400 پاسخ

  نحوه ي ترسيمش رو هم ميشه بگين؟

   رضا نمازی مشتری اردیبهشت 5, 1400 پاسخ

   بله در پستی جداگانه به زودی

  مرجان مهمان اردیبهشت 4, 1400 پاسخ

  سپاس از آگاهی دادن شما

  ...... مهمان اردیبهشت 4, 1400 پاسخ

  پس میشه بااستفاده از قدرت این ستاره واسه ی انسان حفاظی ساخت که از شر بدی ها درامان باشه؟؟

  سما مهمان اردیبهشت 5, 1400 پاسخ

  سلام چطورمیتونیم ماهم از این نعمت استفاده کنیم؟

  رضا نمازی مشتری اردیبهشت 5, 1400 پاسخ

  بله قطعا

  محدثه کرمی مشتری خرداد 2, 1400 پاسخ

  روانتر توضیح بدین لطفا

  و اینکه چگونگی ترسیم این ستاره رو ای کاش میگفتین

  سارا بادامی مشتری مرداد 12, 1400 پاسخ

  سلام چطور میشه این ستاره رو کشید و چطور میشه ازش استفاده کرد؟

  سپیده عباسی مشتری شهریور 13, 1400 پاسخ

  عالللییه همه ی مطالبتون🌹

  جوان مهمان آبان 25, 1401 پاسخ

  سلام
  اولن الان این تعریف و بررسی ستاره داوود بود بنظرتون سیر خطوط مستقیم اسپیرال یا حلزونی هستند نقطه اوجش هم دروازه بهشت هست که ستاره قطبی و سیاره ونوس سمبلش هستند همین خیلی زحمت کشیدن یه تصویر هم ارائه میدادین و میگفتین کدوم خطوط منظورتونه و به کجاش میگین نقطه اوج دومن داوود سپرش کجا بود منظور از سپر داوود در سیدور که از دعاهای یهودیان هست در آنجا به عنوان نامی دیگر برای خداوند اسرائیل به کار برده میشده است

پشتیبانی وبسایت