کتاب اصول تنجیم ودایی به زبان انگلیسی

با کتابی بسیار کمیاب برای علاقه مندان به علم نجوم و آسترولوژی در خدمت شما همراهان انجمن سینرژی و آسترولوژی ایران هستیم. این کتاب اصول تنجیم ودایی نام دارد و یکی از مهمترین کتب مورد استفاده منجمین هندی می باشد. برای آشنایی بیشتر با این کتاب و دریافت رایگان آن در ادامه با ما همراه شوید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

همه ما می دانیم که دنیای کهن شرق در علم نجوم بسیار بسیار غنی بوده و سرشار از مطالب مهم و کشف های تاثیرگذار بر کیهان شناسی می باشد. یکی از مهمترین کشورهای شرقی که در این زمینه از گذشته تا به امروز فعالیت های گسترده ای در این حوزه داشته است، کشور هند می باشد. در این کشور صدها منجمن به صورت حرفه ای در زمینه علم آسترولوژی و نجوم فعالیت می کنند. علاوه بر این تالیفات متعددی از جامعه منجمین کشور هند به دنیای نجوم تقدیم شده که یکی از بهترین و مهمترین کتب تهیه شده توسط آن ها، کتاب اصول تنجیم ودایی است.

کتاب اصول تنجیم ودایی اثری از بپین بهاری است که این شخص یکی از بهترین منجمان کشور هند می باشد. علاوه بر این کتاب فوق کتابی بسیار کمیاب به خصوص برای جوامع غیرهندی محسوب می شود. به قول منجمین این کتاب در حقیقت کتابچه جیبی منجمین کشور هند است و تمام آن ها این کتاب را همیشه همراه خود دارند.

آشنایی با کتاب اصول تنجیم ودایی

با وجود کمیاب بودن کتاب اصول تنجیم، اما انجمن سینرژی و آسترولوژی ایران توانسته به یک نسخه انگلیسی از این کتاب دسترسی پیدا کند و از آنجایی که کاربران این انجمن برای ما بسیار با ارزش هستند، تصمیم بر آن شد تا این کتاب را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهیم و به خود افتخار می کنیم که همیشه منتشر کننده بهترین منابع علم آسترولوژی و نجوم برای شما هستیم.

اگر بخواهم کتاب اصول تنجیم را به طور خلاصه برای شما معرفی کنم، باید بگویم در این کتاب شما به هر آنچه که برای تبدیل شدن به یک آسترولوژر نیاز دارید ارائه شده است. شما با مطالعه این کتاب می توانید در مورد برج های دوازدگانه، خانه های چارت تولد، تاثیرات سیارات و جایگاه آن ها در زندگی، آشنایی با چارت تولد و تحلیل آن، هوروسکوپ و طالع بینی و ده ها موضوع دیگر در حوزه نجوم و آسترولوژی آشنا شوید. این کتاب به طور کلی در 4 بخش زیر طبقه بندی شده است:

 • اطلاعات اولیه: در مورد سیارات، تاثیرشان، برج های دوازده گانه و…
 • مبانی اطلاعات: در مورد چارت تولد، تحلیل آن، خانه های آن و…
 • مفهوم اولیه: در مورد انسان کیهانی، خانه های کیهانی، مثلث معنوی و…
 • راهنمایی های پیشگویی: قوانین و اطلاعات مربوط به پیش بینی و طالع بینی به کمک آسترولوژی

برای دریافت رایگان کتاب اصول تنجیم ودایی کافیست بر روی لینک زیر کلیک کنید. فراموش نکنید که به صفحه معرفی کتاب انجمن سربزنید و سایر کتاب های معرفی شده را هم مطالعه کنید. منتظر نظرات شما هستیم.

 • دانلود کتاب
 • حجم فایل : 18 مگابایت
 • رمز فایل : synergyandastrology.com
 • منبع : وبسایت انجمن سینرژی و آسترولوژی ایران
 • اینستاگرام انجمن سینرژی و آسترولوژی ایران
 • راهنما
  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.