متافیزیک انرژی و آسترولوژی

طالع بینی با آسترولوژی و نجوم

طالع بینی با آسترولوژی و نجوم

همه ما در مورد طالع بینی شنیده ایم، اما کمتر کسی به ما در مورد حقایق آن گفته است، از جمله این حقیقت که طالع بینی با آسترولوژی و نجوم تنها روش صحیح مشخص کردن طالع افراد است! احتمالا متعجب شده اید، ولی این حقیقت دارد. اگر دوست دارید بیشتر در این مورد بدانید، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

فهرست مطالب

حتما خیلی جاها دیدید که میگن بیا طالعت رو بگم و از این حرفا، اماهیچ کدام از این اطلاعات واقعی نیست، چرا که برای فهمیدن طالع واقعی افراد باید به علم نجوم کاملا مسلط باشید تا بتوانید درست طالع شخص یا خودتان را بفهمید که به جرآت میتوان گفت ۹۹% کسانی که این کارا را می کنند علم لازم در این زمینه را ندارند. همان طور که گفتیم، طالع بینی با آسترولوژی و نجوم تنها روش صحیح و واقعی ر این زمینه است.

شاید پیش خود بگویید اما بعضی از این افراد درست می گویند و اطلاعات درستی ارائه می دهند، بله این حرف درست است اما آن ها فقط کلیات چیزی که هست را به شما می گویند و در واقع این کلیت ها خیلی مقدماتی است و دقیق نیست. آن ها توانایی ذکر جزئیات طالع و سرنوشت زندگی شما را ندارد. دقیقا مشابه کتاب های طالع بینی موجود در بازار که فقط به صورت کلی اطلاعاتی را به همه مخاطبان به طور یکسان ارائه می دهند، اما اطلاعات طالع واقعی و درست نیاز به نجوم و شناخت سیارات و ستارگان دارد و تنها طالع بینی با آسترولوژی مسیر می شود.

چک لیست اطلاعات طالع بینی با آسترولوژی

برای درک اطلاعاتی که طالع بینی با آسترولوژی و نجوم به شما ارائه می دهد، لیست زیر را تهیه کردیم که در آن به شما می گوید طالعی که به کمک علم نجوم انجام شده باشد به چه مواردی اشاره می کند. با این لیست به راحتی می توانید تفاوت بین طالع بینی با روش های نادرست را با طالع بینی با علم نجوم تشخیص دهید.

 • خلق و خوی شما
 • طبع و مزاج
 • شانس یا بد شانسی شما
 • چگونگی ارتباطات شما
 • چگونگی ازدواج شما یا دلایل عدم ازدواج
 • میزان سلامت جسم و ذهن و روح شما و نقاط اسیب پذیر شما
 • شغلهایی که برای شما موفقیت به ارمغان میاورد.
 • چگونگی وضعیت مالی
 • استعدادهای شما
 • میزان قدرت و ضعف علم و حافظه شما
 • میزان قدرت و ضعف اعصاب و صبر شما

و از همه مهم تر رسالت متعالی زندگی شما و مسیر زندگی تان به کمک طالع بینی با آسترولوژی مشخص می شود و این قضیه هیچ با اراده و اختیار شما به استثنا مواردی کم متناقض نیست که در نهایت به این نظریه عرفانی و فلسفی می رسیم که انسان نه در اختیار کامل و مطلق است نه در جبر مطلق. این بحثی فلسفی است و بیشتر از این به آن نپردازیم. فقط کافیست این موضوع را بدانید که اگر شخصی توانست تمام اطلاعات بالا را در طالع تان به شما بگوید، آن شخص صلاحیت گرفتن طالع شما را دارد و از طالع بینی با آسترولوژی برای شما استفاده کرده است.

طالع شما از چه چیزهایی تاثیر می گیرد؟

تا به اینجا به این موضوع پی بردیم که طالع واقعی چیست و چه اطلاعاتی در اختیار ما می گذارد و برای دانستن آن به چه علمی نیاز است. حال به سراغ این موضوع می رویم که طالع یک شخص از چه چیزهایی تاثیر میگیرد و سرنوشت شخص با چه متغیرهایی جهت خود را پیدا می کند. عوامل مختلفی وجود دارند که طالع شما تحت تاثیر آن ها قرار دارد، عواملی از جمله:

 1. وضعیت روحی پدر و مادر
 2. رعایت شرایط قبل نزدیکی
 3. رعایت شرایط هنگام نزدیکی
 4. موقعیت مکانی و زمانی نزدیکی پدر و مادر
 5. روز نزدیکی
 6. ساعت نزدیکی
 7. زمان انعقاد نطفه: خیلی خیلی خیلی مهم، در این لحظه اصل سرنوشت شکل می گیرد
 8. شرایط بعد انعقاد نطفه
 9. زمان تولد

تمام موارد بالا بر روی طالع شما تاثیر می گذارند اما مهمترین عوامل تاثیر گذار، موارد 7 یعنی زمان انعقاد نطفه و زمان تولد شماست. در واقع اصل طالع شما بر روی این دو مورد پایه گذاری می شود. در ادامه به توضیح چند مورد از مهمترین موارد بالا برای تشخیص طالع بینی با آسترولوژی و تاثیر موارد بر روی طالع شما می پردازیم.

مهمترین موارد تاثیر گذار در طالع بینی با آسترولوژی

توضیح مورد 5 (تاثیر روز نزدیکی بر روی طالع شما): هر روز و هر شبی موکل و فرشته ای دارد، که این موکل و فرشته تاثیر گذار در زندگی و طالع شخص هست. پس روز نزدیکی و موکل آن روز یا شب، در تعیین طالع شما موثر می باشد. به عنوان یک نکته بهتر است بدانید از دید طالع بینی با آسترولوژی و نجوم، روز سه شنبه و شب چهارشنبه برای نزدیکی و بچه دار شدن به هیچ وجه توصیه نمی شود و دلیل آن هم نوع انرژی و فرکانس هایی است که از موکل این ایام ساطع می شود.

سیارات هفتگانه (کواکب سعبه)

توضیح مورد 6 (تاثیر ساعت نزدیکی بر رو طالع شما): هر روز دارای ۲۴ساعت نجومی است که با ساعات معمولی روز فرق می کند و اختلاف دارد و باید تنها با محاسبات نجومی می توان این ساعت را بدست آورد، که البته محاسبات پیچیده ای هم ندارد و به سادگی قابل انجام است، هر ساعت از این ۲۴ ساعت منسوب به یکی از کواکب سبعه است. منظور از کواکب سبعه همان اجرام آسمانی هفتگانه شامل زهره، مریخ، مشتری، شمس، ماه، زحل و عطارد است. که هر کدام دارای نوعی خصوصیات است و بر روی طالع شخص تاثیر می گذارد و در طالع بینی با آسترولوژی به کار گرفته می شود.

مطلب مرتبط: چارت تولد چیست و چه کاربردی دارد؟

توضیح مورد 7 (تاثیر زمان انعقاد نطفه بر روی طالع شما): مهمترین عامل شکل گیری طالع زمانی است که نطفه بچه شکل می گیرد. در این لحظه تمامی تاثیرات کواکب وارد زندکی بچه می شود. برای دانستن این فرآیند نیاز به نجوم تخصصی است که از حوصله این مطلب خارج می باشد اما به صورت خلاصه توضیحاتی در این خصوص ارائه می دهم.

کواکب هفتگانه دارای خواص و خصوصیاتی هستند. به طور مثال کوکب زهره کوکب عشق و هنر و ازدواج است و سیاره عطارد سیاره علم و قدرت کلام و سخنوری و سیاره مشتری سعادت معنوی و ثروت مادی و خوش شانسی، مریخ خشم و عصبانیت و اقتدار و سیاره شمس مدیریت و… را ارائه می دهد که هر کدام از این کواکب در هنگام انعقاد نطفه می توانند بر روی خلق و خو، طبع و مزاج و آینده جنین در حال شکل گیری تاثیر گذار باشند. همه این موارد به طور مستقیم در طالع بینی با آسترولوژی در نظر گرفته می شود و تاثیر آن بر روی زندگی شما را مشخص می کند.

توضیح مورد 9 (تاثیر زمان تولد بر روی طالع شما): در زمان تولد شما سیارات در آسمان در موقعیت های مختلفی هستند، شما باید بدانید در علم نجوم موقعیت هایی وجود دارد که قدرت سیاره در نهایت خود هست که اصطلاحا گفته می شود سیاره در شرف خود است همانند شرف الشمس که نام آن را شنیده ایم و در گاهی اوقات هم سیارات در بعضی درجات آسمان قرار میگیرند که در نهایت ضعف و عجز هستند که اصطلاحا با نام هبوط میشناسند و خیلی شرایط نجومی دیگر که در آینده بیشتر در موردشان صحبت خواهم کرد.

اهمیت جایگاه سیارات در طالع بینی با آسترولوژی

نتیجه ای که از این بحث می توان گرفت این است که اگر سیاره زهره در شرف خود قرار بگیرد شخص داری جذابیت فوق العاده و هنری عالی و ازدواجی خوب می شود و همه ناخودآگاه او را دوست دارند و جذب او میشوند اما اگر همین سیاره زهره در جایگاه هبوط خود باشد تمام موارد مثبت بالا تبدیل به منفی و عکس می شود. مثلا با اینکه شخصی زیبا و با شرایط عالی هست نمیتواند ازدواج کند و مهرش به دل کسی نمی نشیند و اگر هزار تلاش کند آدم موفق هنری نمیشود. این موضوع در تمام سیارات و منسوباتشان صدق میکند. این ها همان اطلاعاتی هستند که طالع بینی با آسترولوژی و نجوم به شما ارائه می دهد.

به طور مثال طالع بینی با آسترولوژی حضرت مولانا اینگونه بود: سیاره شمس که مربوط به پیشرفت و مدیریت است در درجه شرف و سیاره عطارد که منسوب به علم هست در جایگاهی قوی و سیاره مشتری در جایگاهی قوی بود و این گونه شد که مولانا از لحاظ علمی و معنوی این چنین نابغه شد.

در مقابل در طالع هیتلر مریخ که سیاره جنگ و اقتدار هستند و در جایگاه شرف بود اما راجعه بود (اصطلاحی در نجوم یعنی قدرت و توان سیاره را در جهت منحوس و نحس تقویت میکند) پس هیتلر با قدرت عظیمی که از مریخ در حالت راجعه (نحس) دریافت میکرد جنگی بزرگ راه انداخت و باعث مرگ انسان های زیادی شد و قدرت منفی و نحس مریخ اینگونه تجلی کرد. صدام هم دارای چارت منحوس و بدی بود.

در انتهای این مقاله باید گفت شما با دانستن نجوم و آسترولوژی می توانید به چرا ها و اطلاعات نهان زندگی خود پی ببرید، دلیل تولد و زندگیتان را بدانید و از آینده و سرنوشتی که برای تان تعیین شده آگاه شوید. همه این موارد فقط و فقط با علم نجوم و طالع بینی با آسترولوژی و نجوم قابل تشخص و دانستن است. اگر هم دوست دارید همین الان در مورد طالع واقعی خود بدانید، فقط کافیست به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید.

سوالات مرتبط:

آسترولوژی چیست؟

آسترولوژی شاخه ای از علم نجوم است که به بررسی وضعیت و موقعیت سیارات و تاثیر آن ها بر روی زندگی موجودات روی کره زمین می پردازد.

آیا طالع بینی با آسترولوژی و نجوم حقیقت دارد؟

بله طالع بینی با آسترولوژی و نجوم نه تنها کاملا حقیقی است بلکه جامع ترین و دقیق ترین شیوه پی بردن به طالع هر شخص و چیزی است که موجودیت دارد.

چطور می توان به کمک آسترولوژی به طالع خود پی برد؟

برای پی بردن به طالع خود به کمک آسترولوژی ابتدا نیاز است چارت تولد شما رسم شود و سپس این چارت توسط یک فرد خبره که به اصطلاح آسترولوژر خوانده می شود بررسی و تفسیر شود. شما می توانید به صورت کاملا رایگان از صفحه دریافت گزارش چارت تولد، چارت تولد خود را دریافت کنید. برای تفسیر آن نیز کافیست به شماره 09030586185 در تلگرام پیام دهید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 58 میانگین: 3.4]

دیدگاه‌ها (1)

*
*

  Marjan مهمان مرداد 7, 1400 پاسخ

  عالیه .بشدت علاقه مندم اما راهی و جایی رو پیدا نکردم ک بتونم با اصطلاحات این علم ک دوساله آشنایی دارم باش،اشراف داشته باشم و کمی اشناییت
  مرسی از اطلاعاتتون

پشتیبانی وبسایت