متافیزیک انرژی و آسترولوژی

آیا از طریق نجوم و موقعیت نجومی می توان وضعیت بازار را مورد ارزیابی قرار داد؟

موقعیت نجومی و تاثیر آن بر بازارهای مالی

روان انسان ها تعیین کننده قیمت و موقعیت نجومی نیز موثر بر روان انسان هاست.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

قطعا همه شما عزیزان دارای حداقل اطلاعاتی در خصوص منظومه شمسی و مقداری تحلیل نموداری در حد الگوها و نسبت های معاملاتی هستیدکه اینها‌ مکلمل یکدیگر هستند و البته هرچه بیشتر بدانید بهتر است. علت تمام‌ این‌ها موقعیت اجرام‌ آسمانی موجود در منظومه شمسی نسبت به هم و منطقه البروج است.

اگر در زمانی موقعیت نجومی را بدانیم باید حول و حوش آن زمان با دقت در نمودار منتظر علائم برگشتی باشیم. مثلا با فرض اینکه زمین در مرکز منظومه شمسی قرار دارد هنگامی که دو سیاره اورانوس و ونوس در موقعیت های 0، 60، 90، 120 و 180 درجه با مرکزیت زمین قرار داشته باشند به احتمال 98% (دقت کنید 98 %) چرخش روندی در نمودار های قیمت بازار سهام‌ و متعاقب آن در بازار ارز اتفاق می افتد.

مقارنه زحل و مشتری

با توجه به جامعه آماری و سابقه ای که در گذشته وجود داشته، چرخه ۲۰ ساله ی مقارنه زحل و مشتری به ما نشان میدهد که تغییرات مهمی در وضعیت بازار آینده وجود دارد. مهمترین بحران هایی که در بازار سرمایه گذاری از قرائن مشتری و زحل اثر خواهد پذیرفت بحران بازار مالی بورس در جهان خواهد بود ما نوسانات و سقوط بسیار زیادی در حوزه بازار بورس و طلا را تجربه خواهیم کرد.

این احتمال طبق نظر بنده ی حقیر قوی تر شده است چرا که دقیقا قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا طبق نمودار های تحلیلی و آماری جمعیت زیادی از سرمایه داران آمریکا سعی بر این دارند سرمایه خود را تا قبل از اعلام نتایج انتخابات آمریکا از بازار مالی آمریکا بیرون بکشند. این در حالی است که در دوره های قبلی انتخابات آمریکا، وقتی رییس جمهوری مجدد در دوره دوم نیز انتخاب گشته بر خلاف این دوره حجم ورودی و خروجی سرمایه ها نسبتا ثابت بوده است.

پس بنظر می رسد که تحلیل گران بازار های مالی نیز گوششان این زنگ خطر را احساس کرده که بازار بورس و طلا علاوه بر نوسانات ممکن است دچار سقوط شدیدی نیز بشود هرچند بازار مالی ایران بسیار غیر قابل پیش بینی است اما بازار مالی ایران نیز از اثر قرائن‌ مشتری و زحل به دور نخواهد بود حتی امکان تغییرات شدید در نظام مالی نیز وجود دارد، قرائن مشتری و زحل در دسامبر سال ۲۰۲۰ رخ خواهد داد و ما همینک در حال تجربه اولین بادهای انرژی آسترولوژیکی این طوفان بزرگ‌ قرائنه هستیم

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پشتیبانی وبسایت