متافیزیک انرژی و آسترولوژی

آشنایی با مفهوم برون فکنی و پرواز روح

آشنایی با مفهوم برون فکنی و پرواز روح

آیا تا به حال در مورد برون فکنی و پرواز روح چیزی شنیده است؟ حتی به اندازه یک اشاره یا گفتن این دو واژه چه؟ اگر شنیده اید که خیلی عالیست، اما اگر نشنیده اید، در این پست در کنار هم می خواهیم در مورد آن ها صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

عاشقان پرواز را میل خزیدن نیست. این نوشتار مختصر توضیحاتی از ابتدا تا…. به جهت آگاهی عزیزانی است که شاید اخیرا به این گروه پیوسته اند و ممکن است که کم و بیش با نحوه فعالیت، موضوع و مطالب تیم وبسایت متافیزیک انرژی و آسترولوژی آشنایی نداشته باشند.

شاید بعضی از مطالب نگارنده با همه نظرات مکاتب مختلف و استادان علوم روحی همخوانی نداشته باشد ولی از نظر این حقیر در مجموع بیشتر مطالب دارای این تطابق میباشد.

شايد واژه برون فکنی، پرواز روح، سفر روح، رویابینی آگاهانه و… را شنيده باشيد و برای شما سوال شده باشد که آيا ما قادر هستيم که قبل از مرگ چنين پديده ای را تجربه کنيم؟ اصلا اين پديده چگونه صورت می گيرد؟ می خواهیم به این سوالات پاسخ دهیم.

در طی اين پديده برون فکنی و پرواز روح، پس از تحريک مراکز اصلی و فرعی، کالبد انرژيکی انسان، جسم ثانويه ای را ساخته و کالبد اختری ما به همراه آگاهی ما وارد آن جسم می شود.

اين که روی کلمه آگاهی همواره تاکيد کرده ایم به اين خاطر است که ما هر شب در هنگام خواب هم اين پديده را تجربه می کنيم ولی چون آگاهی ما با اين فرآيند همراه نشد، بنابراين متوجه برون فکنی هايي که هر شب به طور خودکار انجام می دهیم، نمی شویم.

فرق برون فکنی و پرواز روح با رويابينی آگاهانه چيست؟

بسياری از افراد هر چند که پدیده های برون فکنی و پرواز روح را با رویابینی آگاهانه مشابه هم می دانند ولی تفاوت های بسياری با هم دارند. در رويابينی آگاهانه ما تنها به درون ناخودآگاه خودمان سفر می کنيم. وقايعی که تجربه می کنيم تنها زايده ذهن و تخيل ما هستند. حتی موجوداتی که فکر می کنيم در طی رويابينی واقعی به نظر می رسند تنها نمادی از پيام های ناخودآگاه ما هستند.

ولی در برون فکنی و پرواز روح، همان طور که گفته شد، ما آگاهی خود را به خارج از جسم فيزيکی انتقال می دهيم. بنابراين، جهان ها و موجوداتی که با آنها رو به رو می شویم، ماهيت واقعی و جدای از هويت ما دارند. بنابراين اين دو پديده، سفری هستند در خلاف جهت همديگر. يکی از آن ها ما را به درون و ديگری ما رو به دنيای بيرون هدايت می کند.

در ویدئویی که در ادامه قرار داده ایم، توضیحات و ‌تکنیک هایی به جهت برون فکنی و پرواز روح را برای شما آماده کرده و تقدیم شما می کنیم. امیدوارم مورد استفاده شما قرار بگیرد.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 2 میانگین: 3]

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پشتیبانی وبسایت