متافیزیک انرژی و آسترولوژی

ارتباط دانه های رودراکشا (رودوراکشا) تسبیح مالا با آسترولوژی و کاربرد آن برای رمدی و تولید انرژی مثبت

دانه های رودراکشا (رودوراکشا) تسبیح مالا در آسترولوژی و تولید انرژی مثبت

دانه های رودراکشا (رودوراکشا) با علم آسترولوژی در ارتباط هستند و از این دانه ها می توان برای رمدی و ایجاد انرژی مثبت استفاده کرد. در این پست قصد داریم به این ارتباط و کاربرد ذکر شده بپردازیم. پس با ما همراه شوید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

برای پی بردن به این ارتباط و اینکه چگونه انرژی مثبت با دانه های رودراکشا تولید می شود، ابتدا به سراغ فواید این دانه ها می رویم.

فواید دانه های رودراکشا

از آنجایی که دانه های رودراکشا مهره های مقدس هستند که هدیه ای از طبیعت به شکل نعمت های لرد شیوا هستند.  غالباً می گویند كه فداکاری نامرئی است، به همین ترتیب رودوراکشا نمادی از ارادت به لرد شیوا است و نماد حواس است.  پوشیدن این رودراکشا ویژگی قدرت و شجاعت به شما می بخشد.

سیاره حاکم ونوس (شکرا) است. ونوس در مورد سلایق، لذتها، تمایلات هنری و آنچه باعث خوشبختی می شود است. رودراکشا می تواند خواسته های شما را برآورده کنند و ظاهر جوانی به شما دهد. رودوراکشا لذت، آسایش و خوشبختی در زندگی را به ارمغان می آورد.

با توجه به سیاره حاكم به عنوان ونوس، این دانه های رودراكشا به كساني كه در حرفه هنر، صنعت فيلم و آوازخواني، خدمات و مديران عمومي هستند، كمك مي كند و باعث ارتقاء توانايي هاي هنري مي شود.

معلمان، دانش آموزان، دانشمندان و سخنرانان می توانند برای موفقیت در مطالعات، این رودوراکشا را بپوشند.

این دانه های رودوراکشا عصبانیت، حسادت و هیجان روانی پوشیدگان را تحت کنترل خود نگه می دارد.

جنبه های حیاتی و سیستم حیاتی بدن را تقویت می کند و بیشتر بیماری ها را از بین می برد. به خصوص این رودوراکشا برای درمان مشکلات لکنت مفید است. همچنین از نظر سلامتی، بیماری های ارگان های جنسی، دهان، مشکلات ادراری، سرطان، نارسایی کلیه، سوء هاضمه، بیماری های گلو، آرتروز، مشکلات چشم، بیماری های عصبی توسط این مهره درمان می شود.

در باور عالمان بودایی، رودراکشا قدرتی مقدس دارد که با بیدار شدنش در مسیر جاودانگی میتواند بر هر جنبه از زندگی شما تاثیر مثبت بگذارد و حتی در مواجهه با تهدیدها نگهبان شما باشد. با وجود این، برای بیدار کردن تمام پتانسیل الهی خود، باید انرژی آن از طریق فرآیندهای معنوی خاصی فعال شود. در غیر این صورت، انرژی این مهره مقدس تقریباً خفته باقی خواهند ماند. تسبیح رودوراکشا یکی از روشهای استفاده از آن میباشد که راهبان بودایی برای بهره مندی از این نیروی شگفت‌انگیز، ابتدا آنرا به اصطلاح شارژ می کنند.

کارکرد رودراکشا

هر کس می تواند رودراکشا را استفاده کند، اگر بخواهیم مطابق سیاره هایی که در نمودار تولد ما نیاز به قدرت دارد، بپوشیم، این روش خوبی برای درمان سیارات است. از آنجا که بهترین و مقرون به صرفه ترین روش و هرگز در مقایسه با سنگ های قیمتی نتیجه بد یا منفی نمی دهد، زیرا اکنون یک روز هیچ تضمینی وجود ندارد که شما ممکن است سنگ های قیمتی واقعی یا طبیعی را در بازار بدست آورید، بنابراین  پیدا کردن سنگ های قیمتی معتبر بسیار دشوار است، اما رودوراکشا اینگونه نیست.

همیشه به مهره الهی ایمان داشته باشید. رودراکشا رابه روشهای زیر  مراقبت کنید:

 • روزانه آن را با شیر خام بشویید
 • هنگام مقاربت یا خواب از تن خود دربیاورید.
 • بعد از حمام تسبیح آن را بپوشید.
 • در طول دوران قاعدگی استفاده نکنید

انرژی رودراکشا با شما چه میکند؟ آویختن دستبند و گردنبند دانه های رودوراکشا روشنایی و شفافیت را برای ذهن به ارمغان میآورد و قدرت شهودی شما را افزایش میدهد. کاهنان بودایی برای از میان برداشتن موانع ذهنی خود همیشه گردنبندی از این جنس را به همراه دارند و آن را سپری محافظ در برابر انرژی های منفی تلقی میکنند.

تسبیح رودراکشا

رودراکشا با نیرویی معنوی به نام “شاکتی” روح میزبانش را تقویت میکند و باعث درخشندگی و آمادگی روح برای کنترل هر چه بهتر جسم برای رسیدن به موفقیت میشود. این دستبند چوبی به ظاهر ساده با نیروهای مثبت کیهانی بیگانه نیست! بلکه با جذب آنها به بازیابی انرژی های حیاتی و ایجاد تعادل و هماهنگی بین روح و جسم شما کمک می کند. اثربخشی مثبت دانه جادویی رودوراکشا از دیدگاه علمی کاملا یک موضوع ثابت شده است!

خواندنی: مدیتیشن رایگان برای پاکسازی چاکرای ریشه

تعداد این دانه های تسبیح در سنت یوگا معمولا ۱۰۸ عدد است که نوعی گره به نام برهماگرانتی یا گره هستی آنها را از یکدیگر جدا کرده است. در متون یوگا نظریه های مختلفی بر تعداد دانه های یک تسبیح وجود دارد که بعضی از آنها را بیان می کنیم. سال و عدد «۱» مبین هوشیاری و آگاهی متعالی است عدد «۸» نمادهایی از هشت صورت طبیعت که شامل پنج عنصر اصلی زمین آب، آتش، هوا و اتر (به اضافه آهامکارا) تمنيت، ماناس (ذهن» و بودهی «قوه درک مستقیم») می باشد.

به بیان دیگر «۱» شیوا، «۸» شاکتی و صفر اتحاد آنها یا یوگاست. او برای تعداد دانه های تسبیح اعداد 27، 54، 57 و 99 و 1001 نیز مورد استفاده قرار می گیرند که هر یک دارای مفهوم و مقصودی بوده، برای کمک به ایجاد شرایط مساعد در هنگام تمرین جاپا و ذکر انتخاب شده اند.

تحقیقات انجام شده در سطح جهان، بارها و بارها ثابت كرده است كه رودراكشا به دلیل خاصیت الکترومغناطیسی بر جسم ما تاثیر میگذارد. جریان مثبت انرژی را هدایت می کنند و جلوه ای جوان کننده و آرام بخش بر ذهن و بدن ما بر جای می‌گذارد.

پس در هنگامی که قصد دریافت انرژی سیارات را دارید، حتما از دانه های رودراکشا استفاده کنید. برای جذب انرژی سیارات می توانید از دوره 7 مانترا و 7 یانترا برای جذب انرژی سیارات و بالا رفتن ارتعاش استفاده کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 29 میانگین: 3.9]

دیدگاه‌ها (7)

*
*

  ناهید مهمان فروردین 22, 1400 پاسخ

  سلام از کجا تهیه کنیم؟؟ در ضمن نتونستم خرزد کنم مانترا رو از ایمیلم ایراد میگیره ..⚘⚘

   مدیر وبسایت مدیر کل فروردین 22, 1400 پاسخ

   اگر قبلا در وبسایت عضو شده اید، برای خرید دوره مانترا ابتدا وارد حساب خود شوید و سپس دوره را خریداری کنید

  سمیرا علیایی مشتری فروردین 22, 1400 پاسخ

  ممنونم جناب نمازی از اطلاعات مفیدتون.... از کجا جیتونیم تین دانه ها رو خریداری کنیم؟

  سارا مهمان فروردین 23, 1400 پاسخ

  سلام ممنون از مطالب عالیتون قابل تهیه هست؟؟

   مدیر وبسایت مدیر کل فروردین 23, 1400 پاسخ

   به زودی به فروشگاه وبسایت اضافه می شود

  ژاله خلیلی مشتری مرداد 26, 1400 پاسخ

  من چطور میتونم مانترا ونوس پیدا کنم دانلود کنم؟

  کاترین یوسفی مشتری مهر 26, 1400 پاسخ

  ممنون افای نمازی اثرات رودراکشا چگونه متوجه میشیم

پشتیبانی وبسایت