مدیتیشن رایگان برای پاکسازی چاکرای ریشه

در پیج اینستاگرام برای شما پستی منتشر کردیم که در مورد پاکسازی چاکرای ریشه بود و در آن پست در خصوص این موضوع صحبت کردیم. با توجه به این موضوع تصمیم گرفتیم برای شما مدیتیشن رایگانی تهیه کنیم تا بتوانید پاکسازی چاکرای ریشه را آغاز کنید. اگر دوست دارید از این مدیتیشن بهره مند شوید در ادامه ما را همراهی کنید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

مولادهارا و چاکرای ریشه

چاکرای ریشه اولین چاکرا است و ریشه و بُن چاکراهای شناخته شده است. این چاکرا نشان دهنده آگاهی‌ های سطح پایین و حیوانی یا غریزی است، که در انسان خفته و پنهان، اما در حیوان بیدار و فعال است. افزایش ارتعاش در این چاکرا به شما در اعتماد به نفس، کاریزماتیک شدن، دست اورد های مالی و موفقیت شغلی کمک میکند.

به طور سمبلیک “مولادهارا” به شکل یک گل نیلوفر که دارای چهار گلبرگ به رنگ قرمز است تصور شده است. مرکز آن یک مربع زرد رنگ با بی جا مانترای “لام” قرار دارد و در مرکز مربع یک مثلث قرمز رنگ وجود دارد، در مرکز مثلث یک لینگای دودی شکل که یک مار طلایی آن را احاطه کرده و سه دور و نیم به دور آن پیچیده است، وجود دارد.

مثلث بر یک فیل که هفت بدنه دارد سوار است به این سمبلی برای استحکام و ثبات زمین است. الهه‌ های مقدس این چاکرا، “براهما”  (خالق هستی) و “داکنی” (نیروی کنترل کننده) هستند. به این مناسبت که “مولادهارا” در مکان اصلی انرژی کندالینی قرار گرفته، “مرکز اصلی” نامیده می‌شود. چاکرای ریشه مرکز رشد و بیداری آگاهی ها است.

مطلب مرتبط: مانترا چیست؟ + مانترا رایگان ماه تولد

کندالینی به شکل یک مار خفته در خواب عمیق که به وسیله “سوایام بهونجان” احاطه شده ملاحظه می‌شود. این اساس تمام انرژی های ناخالص انسان است، محل ظهور انرژی ناخالص رابطه جنسی، هیجان مادی و روانی و حتی روحی است که کیفیات مختلف را آشکار می سازد.

هدف یوگا بیداری این انرژی به منظور تهذیب خود و توسعه تمرکز ذهن و هدایت آن به سمت چاکرای بالاتر برای اتصال و پیوستن با خالص ترین انرژی یا آگاهی خالص “شیوا” است. مدیتیشن رایگان ما برای پاکسازی چاکرای ریشه ویدئویی است که در ادامه برایتان قرار داده ایم.

در این ویدیو ما به شما چاکرای ریشه و روش های پاکسازی این چاکرا رو معرفی میکنیم. این ویدئو را حتما چندین بار مشاهده کنید و طبق دستورات گفته شده در آن عمل کنید. به شما کمک می کند تا بتوانید پاکسازی خود را به بهترین شکل انجام دهید.

پاکسازی چاکرای ریشه نوعی درمان و تراپی برای سیاره مریخ نیز میباشد. امیدوارم از این ویدئو استفاده کافی ببرید.