خلاصه ای از نکات درباره تارهای اتری و بدن اتری انرژی

پیش از این هم در مورد تارهای اتری و بدن اتری صحبت کرده ایم و مطالب مختلفی را در مورد آن ها به شما گفته ایم. حال در این پست قصد داریم یکسری نکات مهم در مورد این تارها را به صورت خلاصه برایتان بیان کنیم. حتما این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

در مطلب تارهای اتری چه چیزی هستند؟ سعی کردیم این مفهوم را برای شما توضیح دهیم و مواردی که لازم است در مورد آن بدانید را خدمتتان ارائه دهیم. اما آن توضیحات همه چیزی که باید بدانید نیست، به همین دلیل، در ادامه به معرفی نکات مهم این موضوع پرداخته ایم.

تارها اتصالات اتری به هاله شما هستند که شما را به شخص، شی یا موقعیتی متصل می کنند. این تارها در وجود شما احساس استرس و حس شرمزدگی ایجاد می کنند.  همچنین ممکن است وسواس و تعهد ایجاد کنند. اگر در یک موقعیت یا رابطه خاص احساس اجباری دارید، احتمالاً بندهایی به هاله شما وصل شده است.

برخی از تارها که از چاکرای ناف هستند موارد زندگی گذشته هستند، که هنوز آنها را پاک نکرده اید و اگر آن روابط در این زندگی هنوز با شما وجود دارد ، بار دیگر شما همان الگوی را ایجاد خواهید کرد. تحریک یا اندیشه غم و اندوه از زمان یا قسمت خاصی از زندگی شما، همچنین به معنای دلبستگی به هاله شماست. به خصوص اگر شما یک مصیبت یا تروما داشته باشید ، تار چاکرا ناف بسیار سنگین خواهد بود.

خواندنی: کتاب چگونه به راحتی به دیگران وابسته نشویم؟

تار ناف فقط مبتنی بر افراد نیست. موقعیت هایی وجود دارد و اشیاء به آنها متصل می شوند. اعتیاد یا OCD از انواع خاصی نیز می تواند تار چاکرا ناف باشد. تارهای عاطفی می توانند در اثر طلاق ، زوجین جدا شده و ناتوان از بهبودی از هم جدا شوند.  تارهای مربوط به چاکراناف همیشه احساسات منفی مانند نفس ، ترس ، صدمه ، عصبانیت و….

تا به امروز شواهد به وضوح نشان میدهد که وقتی انسدادها باز می شوند به راستی یک جریان پلاسمایی- یا رهایی انرژی در سیستم بدن – پدید می آید. پیامدهای هر درمان متفاوت است ، و شفاگیرنده عامل تعیین کننده نتیجه نهایی است.

هر شخصی به اندازه ای که بدن فیزیکی و اتری او نیاز دارد ، از این انرژی حیاتی می گیرد. ریکی نه تنها از طریق کمک در ساختار شیمیایی بدن به باززایی و بازسازی بافت و استخوان سبب تغییر ساختار می شود ، بلکه به برقراری تعادل در سطح روحی نیز کمک می کند. انرژی تراپی یکی از روش های همسان سازی و نرمال سازی تارهای اتری است که در این روش تارهای اتری غیر نرمال که سطح انرژی پایینی دارند را نرمال میکنند.