متافیزیک انرژی و آسترولوژی

شخصیت شناسی زنان برج حوت در آسترولوژی (متولدین 1 تا 29 اسفند)

شخصیت شناسی زنان برج حوت در آسترولوژی (1 تا 29 اسفند)

در بخش پایانی شخصیت شناسی زنان در آسترولوژی، به شخصیت شناسی زنان برج حوت به عنوان آخرین نشان از دایره زودیاک رسیدیم. در این مطلب می خواهیم ببینیم این گروه از زنان چه ویژگی های شخصیتی در کار، زندگی و رابطه عاطفی دارند. اگر شما هم دوست دارید این زنان را بیشتر بشناسید، در ادامه با ما همراه شوید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

هیچ کس نمی تواند واقعاً بفهمد که در ذهن یک زن برج حوت چه می گذرد. زنان برج حوت افراد مرموز و شهوانی هستند. ذاتاً آنها نیز عاشقانه و معنوی هستند. آنها فوق العاده احساساتی هستند. رویاهای آنها واضح و دارای حس عمیقی است که انسان به راحتی نمی تواند آن را درک کند.

شخصیت شناسی زنان برج حوت

ظاهراً زن برج حوت فقط از گوشت و خون ساخته نشده است! فقط چیزی در مورد نحوه شناور شدن او به فضا مانند یک الهه جادویی وجود دارد که همیشه در لباس های ابریشم روان پوشیده شده است. هاله تجربه خرد او فوراً به شما این تصور را می دهد که با روح بسیار پیری سروکار دارید.

زن برج حوت مانند رودخانه‌ها و دریاها شنا می‌کند و احساسات شدید و تعهدات شخصیتی بالایی دارد که توسط نپتون اداره می‌شود و نماد آن دو ماهی شناگر است، این علامت آبی دارای شخصیتی فوق‌العاده قدرتمند، همدل و حساس است. زنان برج حوت همچنین دارای ویژگی های معنوی یا شهودی هستند و اغلب از این توانایی ها در کار و زندگی خود استفاده می کنند.

خواه غرایز خودش باشد، افکارش، یا قلمرو معنویت و ایمان، او تمرکز زیادی بر ناشناخته های زندگی اش دارد. زنان برج حوت همیشه برای افراد ضعیف می‌جنگند و به خاطر رفتارهای نرم‌شان معروف هستند. او عمیقاً احساساتی است و فیلم‌های غمگین و حتی تبلیغات احساسی هم او را به گریه می اندازد.

زنان برج حوت با دوستان و غریبه های خود مهربان هستند. زن حوت در هر جلسه ای یا فرد ساکتی است که در گوشه ای به مشکلات مردم گوش می دهد یا به عنوان خوشامدگوی بیرونی است که به گرمی به هر فرد سلام می کند. همه چیز بستگی به خلق و خوی او دارد!

شخصیت زنان برج حوت در کار

زنان برج حوت دوست دارند حرفه ای را دنبال کنند که در آن بتوانند رویای خود را محقق کنند. آنها موجوداتی تخیلی و بسیار حساس هستند. چنین موجودات خلاقی تصور می کنند که چگونه زندگی خواهند کرد و این چشم انداز آنهاست که آن را زنده کنند. متولدین برج حوت به شدت توسط انگیزه خلاق درونی خود هدایت می شوند، بنابراین حداقل در ابتدا باید به دنبال انجام کار بر روی مزایای پولی باشند.

به طور معمول اولین خط حمله آنها این است که از شغل خود احساس رضایت کنند. بنابراین یک زن برج حوت پاسخگو اغلب به دنبال حفظ تعادل بین جاه طلبی های مالی و تمایل به تحقق رویاهای خود است.

شخصیت زن اسفند ماهی در عشق

یک زن اسفند ماهی عاشق، مانند جهان پرآب آبی و شگفت انگیز، جادو و شگفتی می خواهد. او از عاشق شدن لذت می برد، این برای او یک رویای هوس انگیز است، یک خیال عاشقانه. این یک اغوای حواس اوست و ترجیح می دهد جای دیگری نباشد.

خیلی ساده است که در طلسم مسحورکننده او بیفتید و خود را نیز از دست بدهید، اما او همچنین در مورد روابط عاشقانه خود دچار توهم است و تمایل دارد به مردان کاملاً نامناسب مبتلا شود. عاشقان متقاطع ستاره تخصص او هستند، و برای یک داستان عاشقانه غم انگیز، او یک طرفدار سرسخت است، حتی اگر خودش باشد.

عاشقانه و زن برج حوت مانند یک طوفان تابستانی است که از گرمای یک دوش خوشایند، از طریق رعد و برق و برخورد رعد و برق و سپس به آرامش آرام گذر آن حرکت می کند. وقتی صحبت از عشق می شود او همه چیز را می دهد. روابط او خلاقانه و ظریف و بسیار احساسی است و او به شریکی نیاز دارد که بتواند از او محافظت کند و احساس خوشبختی کند.

او در روابط خود دلسوز است و ثروت اقیانوس ها را تداعی می کند و ممکن است در معرض خطر دادن بیش از حد باشد. زنان برج حوت به ویژه به نیازهای دیگران پاسخ می دهند. آنها در دنیایی از گیرندگان بخشنده هستند. این زنان دلسوز اینجا هستند تا از ما حمایت کنند. این هدف آنهاست، لطفا از آنها سوء استفاده نکنید.

سازگاری زن برج حوت با سایر علائم زودیاک

زنان برج حوت همچنین تمایل دارند درون‌گرا، ساکت، آسیب‌پذیر و بسیار خجالتی باشند، اغلب به درون خود نگاه می‌کنند و زمانی که زندگی سخت می‌شود به زمان نیاز دارند، و گاهی اوقات سر خود را کاملاً در شن فرو می‌کنند به این امید که اگر مشکلشان برطرف شود. نادیده گرفته شده است. آنها تمایل زیادی به جادار بودن، نادیده گرفتن و نادیده گرفته شدن دارند، بنابراین باید مراقب باشند تا چیزها را در بالا نگه دارند.

با این حال، این زنان نیز می توانند یکی از زیباترین و قابل درک ترین نشانه ها باشند. سازگارترین علائم با زنان برج حوت به طور کلی ثور، سرطان، عقرب و برج جدی در نظر گرفته می شوند. کمترین سازگاری با ماهی ها را عموماً برج جوزا و قوس می دانند.

منبع: Pisces Woman

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 4 میانگین: 3]

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پشتیبانی وبسایت