متافیزیک انرژی و آسترولوژی

مبارزه با ماتریس و تغذیه نشدن از شبکه منفی

مبارزه به ماتریس و تغذیه نشدن از شبکه منفی

شبکه منفی ذهن شما را سرشار از ترس و اضطراب کرده است. نگرانی هایی که فقط برای کنترل ذهن شما مورد استفاده قرار می گیرند. خلاصه حرفم، لطفا آنقدر از کرونا و ویروس نهراسید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

مدتی هست که تمام دنیا درگیر ویروسی به نام کرونا شده است. این ویروس ترس و اضطراب زیادی را در دل مردم قرار داده و همه نگران از دست دادن جان خود یا عزیزانشان به خاطر شیوع ویروس کرونا هستند. اما این حقیقت ماجرا نیست. حقیقت ماجرا چیز دیگری است که از جایی به نام شبکه منفی به بیرون منتشر می شود.

همان طور که گفتم لطفا از ویروس کرونا نهراسید و این حجم اطلاعاتی که از شبکه منفی ارسال می شود را دریافت نکنید. مراحل پاکسازی نسل بشر است. اگر پاک هستید نمیگیرید، اگر نیستید میگیرید. سر جنگ نداشته باشید. به هر حال پاکسازی صورت میگیرد بصورت های مختلف. تنها هراستان دور شدن از طبیعتِ خویش باشد. اگر نمیدانید این پاکسازی به چه صورت هست، ویدئویی که در ادامه قرار گرفته را مشاهده کنید.

درباره قانون کارما

شری رام، یکی از فلاسفه انتزاعی در مورد قانون کارما چنین می گوید:

قانون کارما، بازتاب دهنده وحدت روح در کثرت و تنوع ماده است. یعنی به نوعی تجلی روح و ذات ناب، در همه اجزای عالم. به این منظور که شعور و آگاهی ناب، تلاش میکند که خودش را در تمام قالب های عالم متجلی کند. تا این نظم عظیم کیهانی از یک همبستگی زیربنایی تبعیت کنه.

این وحدت وجودی، در هستی تنها و یگانه است و هر چه هست خلاصه در يك وجود ريشه دارد و بالاخره به واجب الوجود متصل است و از يك چشمه آب ميخورد. ولی مرتب از طریق ماتریس های مادی، به بازآفرینی و خلق دوباره خودش مشغول میشود. این به این معناست که انسان مادی در چرخه های زیست خودش تلاش میکند تا به انسان کیهانی و شعور ناب خلقت برگردد. صورت پذيري هاي صفات و خلقيات و صورت پذيري هاي جسماني در تاييد اين موضوع هستند كه همه چيز در نهايت يك چيز است.

درباره قانون کارما

الكترون و پروتون و نوترون و در نهايت بنيادي ترين ذرات كه هنوز كشف هم نشده اند، مفهوم انرژي و الگوي خلقت را ساده و ساده تر و در عين حال حيرت انگيز تر ميكنند و انگار تلاش ميكنند بگویند زندگي يعني: نوع وحدت و روشي كه ذرات براي اتصال و اتحاد به شعور كل  پيدا ميكنند. این سیر در فلسفه تصوف هم، مشابه سیر الی المعاد ارزیابی می شود. در نهایت جهان ما تجسمی از دم و بازدم کیهانی است، از همه چیز در نوسانی بین عمل و بازتاب عمل هستند. بخشی از ماتریس ذهنی رقم زننده کارماها است. اگر از ماتریس خارج شوید بخشی از کارماها و درس های کارمیک را پاس کرده اید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 1 میانگین: 3]

دیدگاه‌ها (1)

*
*

    Alireza مهمان فروردین 30, 1401 پاسخ

    بسیار مفید و عالی
    به امید روزی که تمام مردم دنیا از موهبت معنویت،علم،انصاف،عدالت و انسانیت بهره ببرند.

پشتیبانی وبسایت