متافیزیک انرژی و آسترولوژی

رابطه جفت روحی با بیداری کندالینی + [رخداد مهم 2024 تا 2026 برای این رابطه]

رابطه جفت روحی با بیداری کندالینی + [رخداد مهم 2024 تا 2026 برای این رابطه]

یکی از مسائلی که در رسیدن به جفت روحی حائر اهمیت است، بیداری کندالینی می باشد. در حقیقت جفت روحی با بیداری کندالینی رابطه بسیار مهمی دارد که موجب می شود شما به جفت روحی خود برسید. در این مطلب می خواهیم در مورد این رابطه صحبت کنیم و کمی بیشتر از آن با خبر شویم.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

اگر نمی دانید جفت روحی چه کسی است، ابتدا مطلب جفت روحی چیست و در زندگی ما چه نقشی دارد؟ را مطالعه کنید. همچنین برای آشنایی با مفهوم بیداری کندالینی، می توانید کتاب کندالینی یوگا را به صورت رایگان از وبسایت متافیزیک انرژی و آسترولوژی دریافت و مطالعه نمایید.

بیداری کندالینی و جفت های روحی

زمانی که کندالینی درون شما فعال شود یا اصطلاحا همان بیداری کندالینی رخ دهد، هوشمندی درونی بیدار می شود و عیبهای نهان آشکار می شوند. مشکلات درونی ای که قبلا دیده نمی شد! این انرژی دارای قدرت خالص پاکسازی است. همه دارای چاکراهایی هستند که ممکن است بلاک شده باشند یا نامتعادل باشند. هنگامی که چاکراها از تراکم انرژی پاکسازی شدند، کندالینی می تواند آزادانه جریان یابد.

زمانی که بیداری کندالینی شروع شد احساسات و رفتارهای ناخواسته ممکن است پدیدار شوند و این بسیار مهم است تا زمانی که درگیر گرفتگی چاکراها، پرونده کارمیک، احساسات ناخواسته و درد بیاد آوردن گذشته باشید و از این درد شفا نیافته باشید، شما نمی توانید همراه یا حتی نزدیک جفت روحی تان بشوید.

علت سخت گیری های روح برای ازدواج در فردی که که کندالینی در او تحریک شده می تواند همین باشد. او باید با جفت روحی خود ملاقات کند، در غیر اینصورت ترجیح می دهد ازدواج نکرده باقی بماند. اما اگر بیداری بعد از ازدواج رخ دهد، چون این  بیداری در روح های فرشته و باستانی رخ می دهد فرد آگاهی عمیقی دریافت کرده و سعی می کند همه چیز را تحمل کند. زندگی اش را نگه دارد و معمولا کار به جدایی نمی کشد. در موارد استثنا که فرد قوی است این انرژی ممکن است روی شریک زندگی اش تاثیر بگذارد و او را آسیب پذیر کند.

خبر خوب این است که از 2024 تا 2026 سیاراتی چون مشتری و راهو روی تثبیت رابطه ها شروع به تمرکز خواهند کرد، بهبود راوابط عاطفی ادامه خواهد یافت و باید به هر نحوی روابط فیکس شوند. تعداد زیادی جفت های روحی همدیگر را ملاقات خواهند کرد. اما ما باید این مسیر پاکسازی پیچیده چاکرای های مادی بخصوص مرکز خورشیدی را تا آن  زمان کامل کرده باشیم و اگر‌ میخواهید جفت روحی خود را جذب کنید، باید آفرودیت (سیاره ونوس) را تقویت کنید

الهه آفرودیت برای جذب جفت روحی

آفرودیت خدابانوی زیبای است که رومی ها او را ونوس مینامند و فرزند زئوس و دیونه است. زیباترین الهه در بین اسطوره ها است و حضوری بی نظیر در بین آنها دارد که باعث میشود همه عاشق او باشند. آفرودیت الهه عشق و زیبایی است. به ظرافت های زنانه اهمیت میدهد و ناز و ادای زنانه او باعث جذابیتش برای مردان میشود. شور و هیجان ظریف زنانه او باعث رونق جمع ها میشود. نماد او؛ عشق و زیبایی، دلفین، گل رز، آینه، قو و کمربند است.

برای اینکه الهه آفرودیت را در چارت تولد خود داشته باشید، باید سیاره ونوس را تقویت کنید. برای تقویت ونوس این راهکارها پیشنهاد می شود:

  • همیشه عطر بزنید
  • لباس سفید بیشتر بپوشید
  • در خانه خود گلدان نگه داری کنید که گیاه زنده دارد
  • از گذاشتن گل های مصنوعی پرهیز کنید

مجموعه این اقدامات به همراه سایر راهکارهایی که ما در هنگام تفسیر چارت تولد به شما ارائه می دهیم، به شما کمک می کند سیاره ونوس را در چارت خود تقویت کنید و شانس رسیدن به جفت روحی خود را در بازه زمانی 2024 تا 2026 افزایش دهید. پس الان بهترین فرصت برای استفاده از تاثیر مثبت سیاره ونوس است، هر چقدر سریع تر به انجام راهکارهای تقویت ونوس اقدام کنید، سریع تر بیداری کندالینی برای شما رخ می دهد و زودتر به جفت روحی خود خواهید رسید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 56 میانگین: 3.4]

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پشتیبانی وبسایت