متافیزیک انرژی و آسترولوژی

با انواع کارما آشنا شوید

انواع کارما

گفته می شود که در طبیعت قانونی به نام کارما وجود دارد که می گوید، هر عملی عکس العملی دارد و هر واکنشی، واکنش دیگری را با خود به همراه دارد و این چرخه همیشه تکرار می شود. این قانون انواع مختلفی دارد که در این پست قصد داریم انواع کارما را برای شما معرفی کنیم.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

کارما همان علت و معلول است که در نتیجه اعمالی كه فرد از روی ناآگاهی و جهالت انجام می دهد، كسب می شود و نتیجه اعمال بد اوست. رنجی كه انسان آن را در دنیا تجربه می كند، از كارمایی ناشی می شود كه خود او پدید آورده است. این یک قانون برای زندگی انسان است و انواع مختلفی دارد و در ادامه انواع آن معرفی شده است.

انواع کارما

کارمای فردی: در این نوع كارما فرد مستقیما تمام آنچه را كه خودش به وجود آورده، به تنهایی تجربه می كند. به زبان بهتر و خلاصه تر، خود فرد تاوان كارمایی را كه بوجود آورده، پس می دهد. كارمای فردی، نتیجه كارهایی است كه برایند آن مستقیما بر خود فرد وارد شده است و شخص دیگری به غیر از خود او، درگیر آن نشده است.

کارمای خانوادگی: هر خانواده ای به عنوان گروهی كه دارای روابط قوی است، یك شبكه پیچیده از عمل و عكس العمل ها را ایجاد می كنند. بسیاری از زوج ها و خانواده ها، صدها سال در كنار هم زندگی كرده اند و رنج شان را از یك زندگی به زندگی دیگر انتقال داده اند. اگرچه بسیاری از خانواده ها، ویژگی های خود را منحصر به فرد می دانند، اما همه اینها در نتیجه علت و معلول، كارما بوجود آمده است.

Karma

در كارمای خانوادگی، ممكن است نقش ها، عوض شود. ممكن است فرد به عنوان فرزند خودش باز گردد كه این امر، به خاطر قانون تكرار است. پدر بی رحم به عنوان فرزند خودش به دنیا می آید، تا آنچه با دیگران كرده، سر خودش بیاید. اگر پدر جدید خشم خود را از طریق بی رحمی و وحشیگری ابراز نماید، چرخه تكرار دوباره كار خود را از سر می گیرد. بنابراین، در كارمای خانوادگی، كل خانواده تاوان كارما را پس می دهد.

مطلب مرتبط: آشنایی با چاکراهای اصلی زمین

کارمای قومی و خویشی: در مقیاسی بزرگتر، ممكن است كارمایی در محدوه ای بزرگتر از خانواده رخ دهد. معمولا در جوامعی كه به صورت قبیله ای و سنتی در كنار هم زندگی می كنند و ازدواج هایی خارج از قبلیه خود ندارند درگیر این نوع كارما هستند. به طور خلاصه، در این نوع كارما، كل فامیل و قوم و خویش و افراد قبیله، تاوان آن را پس می دهد.

کارمای گروهی: گروه ها عمل می كنند و تاثیرات اعمال شان را دریافت می كنند. ممكن است گروه شامل یك حزب، جنبش، گروه تجاری، مدرسه، ناحیه، شهر، ایالت، كشور و… باشد. در این نوع كارما، گروهی دور هم جمع می شوند و كارما پس می دهند. ممكن است این گروه در داخل یك كشتی، هواپیما، قطار و یا ساختمانی دور هم گرد آیند و تاوان آن را بپردازند. در غرق شدن كشتی ها، سقوط هواپیماها، انفجار قطارها و… استهلاك این نوع كارما به وضوح دیده می شود.

کارمای سیاره ای یا کارمای زمین: این نوع كارما، شكل بزرگ تری از كارمای گروهی می باشد كه در آن كل مردمان یك سیاره، كارمایی را به صورت مشترك پس می دهند. ممكن است كارما به صورت آب و هوای آلوده در كل منطقه و سیاره باشد یا مشكلی همانند لایه ازون كه تاثیر همگانی بر كل افراد داشته باشد و مشكلاتی از این قبیل. در این نوع كارما، زمین یا سیاره ای دیگر در وضعیتی قرار می گیرد كه كل ساكنان آن به طور مشترك و عمومی، تاوان آن را پس می دهند. یک مثال دیگر برای کارمای زمین، شیوع گسترده ویروس کرونا و درگیر کردن تمام ساکنین سیاره زمین است.

در پست های بعدی اطلاعات بیشتری در مورد کارما و چگونگی خنثی کردن آن برای شما ارائه خواهیم گفت.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 3 میانگین: 3.3]

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پشتیبانی وبسایت