متافیزیک انرژی و آسترولوژی

معرفی سیناستری (چارت تولد روابط عاطفی و ازدواج) در آسترولوژی

معرفی سیناستری (چارت تولد روابط عاطفی و ازدواج)

چارت تولد روابط عاطفی و ازدواج یا سیناستری یکی از انواع چارت های آسترولوژی است که می توان براساس اطلاعات تولد فرد آن را طراحی و تفسیر کرد. در این پست قصد داریم شما را با این چارت آشنا کنیم تا به این موضوع پی ببرید که چه اطلاعاتی را می توان از این نوع چارت تولد استراخ کرد.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

یکی از محبوب ترین انواع چارت های تولد، چارت تولد روابط عاطفی و ازدواج است که مراجعه کنندگان زیادی برای تحلیل این نوع چارت به خدمات مشاوره وبسایت متافیزیک انرژی و آسترولوژی مراجعه می کنند. اگر به تازگی با مفهوم آسترولوژی آشنا شده اید، احتمالا شناخت زیادی از این نوع چارت تولد ندارید.

مطالعه این مطلب به شما کمک می کند تا حد خوبی با چارت تولد روابط عاطفی و ازدواج (سیناستری) آشنا شوید و به خصوصیات این نوع چارت پی ببرید. هدف از تهیه این پست هم شناخت بیشتر شما با این چارت به منظور پی بردن به کاربرد آن در زندگی تان است.

معرفی سیناستری (چارت تولد روابط عاطفی و ازدواج)

همواره در بین افراد مختلف سوالاتی مثل اینکه آیا من با پارتنر خود ازدواج میکنم؟ آیا من و همسرم از نظر اخلاقی و احساسی نزدیک هستیم؟ آیا از نظر جیوتیش و آسترولوژی ازدواج ما موفق خواهد بود؟  ازدواج من و پارتنرم در چه زمان رقم میخورد و آیا پارتنرم به من متعهد و علاقه مند است؟ وجود دارد.

پاسخ به این سوالات در جیوتیش و آسترولوژی ودیک امری است که باید در یک چارت عاطفی (سیناستری) انجام شود. چارتی که در آن میتوان ویژگی های دو معشوق یا دو پارتنر را نسبت به یکدیگر سنجید و بررسی کرد.

در آسترولوژی این نوع چارت با نام چارت تولد روابط عاطفی و ازدواج شناخته می شود. در تصویری که در ادامه قرار داده ایم، یک نمونه چارت عاطفی را مشاهده می کنید.

نمودار سیناستری در آسترولوژی چیست؟

نمودار سیناستری

به نقشه ای از کیهان فکر کنید که تصویری از مختصات دقیق سیاره ای از زمان تولد شما است. اکنون وقتی نقشه افراد دیگری را روی نقشه شما قرار می‌دهیم، می‌توانیم به صورت بصری ببینیم که سیارات آنها در ارتباط با سیاره شما کجا قرار گرفته‌اند و این اساس یک نمودار سیناستری است. اساساً روی نمودارهای تولد دو فرد و بررسی جنبه های بین دو نمودار است.

از نظر بصری نمودار سیناستری دقیقاً شبیه نمودار تولد است – یک چرخ 360 درجه که به 12 بخش تقسیم شده است. تنها تفاوت این است که دو برابر تعداد عناصر در نمودار وجود دارد. در نمودار سیناستری، یک جنبه رابطه هندسی بین دو مجموعه سیاره است.

نمونه ای از شکل وجهی شامل مربع، سه تایی، ربط و موارد دیگر است. هر شکل جنبه معنای متفاوتی تولید می کند. نمودارهای سیناستری و نمودارهای ترکیبی از این نظر مشابه هستند که هر دو روابط را بررسی می کنند. این نمودارها برای بررسی روابط بین دو نفر یا به طور خاص به صورت مجزا بررسی میشوند و اساس تشکیل دهنده چارت تولد روابط عاطفی و ازدواج هستند.

بررسی سازگاری اولیه با دیگران

اگر می خواهید سازگاری اولیه خود را با کسی ارزیابی کنید (نه لزوما عاشقانه)، خورشید، ماه و نشانه طلوع شما مکان خوبی برای شروع هستند. فردی که قمر خود را در برج جدی دارد، ممکن است در شناسایی و ابراز احساسات کندتر باشد، در حالی که ماه ماهی در آنجا مشکلی نخواهد داشت.

همچنین می توان به عناصر مرتبط با خانه های همپوشانی نیز توجه کرد. خانه های اول، پنجم و نهم خانه های آتش هستند و ارتباط زیادی با هویت و منیت دارند. خانه های دوم، ششم و دهم، خانه های خاکی هستند و ماهیت کاربردی و مادی بیشتری دارند.

خانه های سوم، هفتم و یازدهم خانه های هوا هستند و این خانه ها ماهیتی اجتماعی و ذهنی دارند. خانه های چهارم، هشتم و دوازدهم خانه های آبی هستند و ماهیتی عاطفی دارند.

همچنین سیارات مریخ و ونوس نیز در یک رابطه عاشقانه خیلی اثر دارد. مریخ اشتیاق و میل جنسی شماست، و زهره وضعیت شما در پویایی روابط است. برای مثال، فردی که زهره در سنبله دارد، ممکن است با کسی که زهره خود را در قوس دارد، رفتار خوبی نداشته باشد، زیرا این یک مربع را تشکیل می دهد که مسلماً سخت ترین جنبه است.

سوالات مرتبط:

چارت تولد عاطفی (سیناستری) چیست؟

چارت عاطفی (سیناستری) که نام کامل آن چارت تولد روابط عاطفی و ازدواج است، به چارتی گویند که در آن میتوان ویژگی های دو معشوق یا دو پارتنر را نسبت به یکدیگر سنجید و بررسی کرد و به مسائلی از جمله امکان تحقق ازدواج، تاریخ ازدواج، طلاق، راوبط بلند مدت و… پی برد.

نمودار سیناستری چیست؟

به نقشه ای از کیهان فکر کنید که تصویری از مختصات دقیق سیاره ای از زمان تولد شما است. اکنون وقتی نقشه افراد دیگری را روی نقشه شما قرار می‌دهیم، می‌توانیم به صورت بصری ببینیم که سیارات آنها در ارتباط با سیاره شما کجا قرار گرفته‌اند و این اساس یک نمودار سیناستری است. اساساً روی نمودارهای تولد دو فرد و بررسی جنبه های بین دو نمودار است.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 61 میانگین: 3.6]

دیدگاه‌ها (1)

*
*

    مهدیه مقیمیان مشتری اردیبهشت 24, 1402 پاسخ

    من چارت تولد خودم و همسرم رو دریافت کردم و کاملا درست و عالی بود

پشتیبانی وبسایت