نجوم نادی و ستاره شناسی نادی

نجوم نادی یا ستاره شناسی نادی یکی از انواع شاخه های نجوم است که البته بسیار جذاب و پر رمز و راز می باشد. در این پست قصد دارم به موضوع جذاب ستاره شناسی نادی بپردازم. پس در ادامه با ما همراه شوید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

باور اساسی نجوم نادی این است که آتما یا روح جاودانه است. بدن جسمی از بین می رود اما روح به سفر خود از وجود به دیگری ادامه می دهد. این سفر روح با توجه به کارمای بدن فیزیکی موجود در آن قابل پیش بینی است. از این رو، کارما در مورد سرنوشت فرد در زندگی بعدی تصمیم خواهد گرفت. بنابراین ، ردیابی سفر روح به شما عمق آنچه را که بوده ، هست و خواهد بود ، می دهد. سپس این تجزیه و تحلیل بر روی برگ ها نوشته شده و با استفاده از گیاهان ذخیره می شود.

میلیون ها برگ نادی برای مردم در سراسر جهان نوشته شده است. اما فقط اگر برگه خود را بدست آورید، کارما را به آنجا برساند. بنابراین، گرفتن برگ بخشی از سرنوشت شما است. ستاره شناسان نادی تاریخ تولد ، زمان و مکان تولد شما و سه برداشت از انگشت شست شما را می گیرند. آنها بر این باورند که انرژی آزاد شده توسط سیارات پوست شما را لمس می کند و آثار خاصی را برجای می گذارد. اثر انگشت شما نتیجه آن اصطکاک است. بر اساس جزئیات شما، آنها مجموعه ای از برگها را بیرون می آورند.

خواندن برگ و نجوم نادی

خواندن این نادی ها آسان نیست زیرا در تامیل باستان نوشته شده اند و به صورت شعر هستند ، یعنی در غزل و دوبیتی. فقط زبان شناسان خبره ای که طی سالیان متمادی این شکل از طالع بینی را مطالعه کرده اند می توانند آنها را بخوانند.

آسترولوژی نادی

منشأ نجوم نادی و طالع بینی نادی (قرائت برگ نخل) را می توان تقریباً در هزاران سال پیش جستجو کرد. گفته می شود که ریشی ها یا حکیمان هندی با قدرت شهودی Yogic الگوی زندگی هر فرد را بر روی برگ نخل نوشته اند. این برگهای بی نظیر در ابتدا در کتابخانه معبد نگهداری می شد.

بررسی اثر انگشت و خواندن نادی
بررسی اثر انگشت و خواندن نادی

بعداً که علاقه زیادی به دانش مربوط به طالع بینی نادی داشتند، برگها را از کتابخانه گرفتند. این یک سرویس سنتی است و توسط نسل های رو به پایین انجام می شود. و برگ های اصلی را در روغن طاووس در دوران های مختلف نگهداری می کردند. تمام شاخه های طالع بینی نادی با آنگوتا شروع می شوند – انگشت شست، سمت راست در مورد یک مرد و چپ برای زنان.

ریشه نادی آسترلوژی از جنوب هند هست. نادی شسترا طالع بینی نادی نیز نامیده می شود زیرا از نزدیک با علائم راشی یا خورشید / ماه / ستاره ارتباط دارد. نادی ها در بدن انسان به کانالهای ظریف جریان انرژی اشاره دارند. در سطح کیهانی، صدها نادی وجود دارد که با اجرام آسمانی و آسمانی همراه با زودیاک در ارتباط هستند. متون یا برگهای نادی با کتیبه وجود دارد که اطلاعات لازم را برای شما پیش بینی می کنند.