متافیزیک انرژی و آسترولوژی

آیا پیش بینی مرگ با آسترولوژی امکان پذیر است؟

آیا پیش بینی مرگ با آسترولوژی امکان پذیر است؟

یکی از رایج ترین سوالاتی که مردم از نجوم شناسان و فالگیران دارند این است: “آیا پیش بینی مرگ با آسترولوژی امکان پذیر است”، “چه مدت زنده خواهم ماند؟” و یا “چه زمانی خواهم مرد؟” در این پست می خواهیم به این قبیل سوالات جواب دهیم. پس با ما همراه شوید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

اگر زندگی از منطق خاصی پیروی کند، آیا می توان زمان پایان آن را نیز تعیین کرد؟ به طور دقیق تر ، ما دیدیم که چگونه این کارما، نرم افزار زندگی است که دامنه و ماهیت زندگی را تعیین می کند، بنابراین آیا می توان به نوعی این را خواند و می توان مرگ را پیش بینی کرد؟

در پاسخ به سوالاتی از قبیل اینکه آیا پیش بینی مرگ با آسترولوژی امکان پذیر است یا آیا می توان مرگ را پیش بینی کرد؟ می گوییم بله، ممکن است، اما بسیار دارای خطا و تخمین بازه ای دارد و بسیار اغراق آمیز است.

اگر یک درخت نارگیل را ببینم، به سن و سلامت درخت نارگیل نگاه می کنم و می توانم بگویم که اولین بار چه زمانی گل می دهد، چه زمانی میوه می دهد. همچنین می توانم تقریباً پیش بینی کنم که چه موقع می میرد. همین حالا می توانم همه اینها را به شما بگویم، اما بین این زمان و آن زمان، اگر درخت نارگیل را خرد کنید، پیش بینی نادرست می شود.

پیشنهاد می کنم: کتاب آموزش کف بینی چیرو به زبان فارسی

این برای انسانها نیز صادق است. کسی می تواند همان طور بمیرد که طالع بینی می گوید و پیش بینی مرگ با آسترولوژی برای درست باشد. تعداد زیادی از مردم جهان دیروز در یک حادثه یا بر اثر بیماری یا چنین چیزهایی جان خود را از دست دادند. فکر می کنید تمام فال های آنها گفته است که آنها دیروز می میرند؟ نه. همه آنها گفتند “عمر طولانی”، اما آنها در بیست و پنج سالگی درگذشتند.

همچنین در محاسبه مرگ بسیار خطا وجود دارد و‌ عمدتا تخمین سن و طول عمر، عمری است که از سمت منجمین سر باز زده میشود محاسبات اشتباه منجم و آسترولوژر ها نشان میدهد تخمین دقیق طول عمر کاری بسیار سخت است.

برای شما با یک مثال توضیح میدهیم :

این حالت مانند این است که اگر به سرعت، زاویه، شرایط محیط و همه این موارد نگاه کنید، با اطمینان می توانید بگویید که محل پرتابی که انجام دادید در کجا فرود می آید. با تنظیم زاویه و سرعت، پرتاب موشک، آتش توپخانه یا یک توپ گلف درست کار می کند. به همین ترتیب، با دانستن انرژی، نحوه کارامان پرابادا و سایر جنبه های مختلف شما، می توان گفت “خوب، مسیر زندگی اینگونه خواهد بود.”

خواندنی: بررسی سلامت فردی در آسترولوژی و بیماری دیابت در چارت تولد

بر این اساس، در این فرهنگ، این معمول بود برای کسی که کاملاً مسلط به این موارد بود به کسی نگاه کند و بگوید مرگ برای این شخص نزدیک است. بنابراین آنها می گفتند: “شما بهتر است اکنون به «کاشی» بروید. اما برخی از افراد به کاشی رفتند و در نهایت به مدت بیست یا سی سال در آنجا زندگی کردند. این گونه هم اتفاق افتاده است.

به همین دلیل است که گفته می شود شما باید در هر لحظه از زندگی خود آماده مرگ باشید. شما باید زندگی خود را به گونه ای زندگی کنید که اگر بخواهید لحظه بعد مرده باشید ، هنوز هم آن را به طور منطقی به پایان رسانده باشید. شما در تلاش نیستید که در آخرین لحظه با آن کنار بیایید. راهی نیست.

علاوه بر این، اگر می فهمید که فانی هستید، تمام وقت به آن نگاه می کنید و اگر مدام به آن نگاه کنید، متوجه آن خواهید شد. وقت آن که باشد، شما خواهید دانست که چگونه در مکانی مناسب بنشینید و بمیرید. این بهترین راه است.

سوالات مرتبط:

آسترولوژی چیست؟

آسترولوژی علمی است که به بررسی اثرات کواکب مختلف، به ویژه کواکب موجود در منظومه شمسی بر روی زمین و موجودات ساکن در آن می پردازد یعنی با بررسی نحوه حرکت کواکب هفتگانه در دایرة البروج و نیز وضعیت قرارگیری این کواکب نسبت به زمین، اثرات مختلف آنها را بررسی می کند.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 5 میانگین: 2.6]

دیدگاه‌ها (2)

*
*

  ثریا مهمان مهر 20, 1400 پاسخ

  از مطالب که گذاشته میشود بسیار راضی هستم
  کاش درمورد چارت تولد هم توضیح بدهید

  Roya mortazavi مهمان آبان 2, 1400 پاسخ

  سلام جناب نمازی عزیز
  از مطالب جالب و آموزنده تون ممنونم

پشتیبانی وبسایت