متافیزیک انرژی و آسترولوژی

تکنیک پرقدرت جذب خواسته ها و آرزوها از مرکز کهکشان

تکنیک پرقدرت جذب خواسته ها و آرزوها از مرکز کهکشان

آیا می دانستید که در مرکز کهکشان انبوهی از انرژی های بسیار قوی وجود دارد که می توانند به جذب خواسته ها و آرزوهای شما کمک کنند؟ در این پست قصد دارم تکنیکی را به شما معرفی کنم که به کمک آن می توانید از این انرژی ها در مسیر جذب خواسته هایتان استفاده کنید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

مرکز کهکشان

پیش از این که به سراغ این تکنیک برویم، بهتر است ابتدا بدانیم مرکز کهکشان کجاست؟ در حدودا ۲۷۰۰۰ سال نوری از ما فشردگی عظیم فوتونی و اطلاعاتی وجود دارد که این فشردگی اطلاعاتی و زمانی باعث ایجاد سیاه چاله ای بزرگ و پرحجم گشته که کهکشان راه شیری به دور این سیاه چاله در حال گردش است.

مرکز کهکشان سیاه چاله آیست در۲۷ درجه و سه دقیقه نشان کماندار نشانی که مربوط به ماه آذر است. جایی که حاکمیت سیاره مشتری بر آن است. سیاره مشتری در آسترولوژی سیاره بخت و شانس و اقبال ماست و در جهان گلکسی پر از انرژی های خوش شانسی است که کهکشان به حول محور آن‌ می‌چرخد و انرژی بسیار بالایی از خود ساطع می‌کند که منبع اشعه کیهانی است اما هنوز کسی‌ نمیداند منبع این انرژی بالا چیست.

مایا‌ها به آن رحم مادر می‌گفتند، چون دائم ستاره‌های دیگر تولید می‌کند و همینطور خورشید و زمین ما از این سیاه چاله متولد شده. همچنین منبع تولید کوازرها و دیتاهای الکرومغناطیسی است که مبنای محاسبات نجومی می باشد و مبنای قوی در آسترولوژی است. مایا‌ها همچنین معتقد بودند که در ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ ساعت ۱۱:۱۱، انرژی انفجاری بسیار قوی از این مرکز خارج میشود که پایان یک عصر خواهد بود.

رابطه تقویم مایا و مرکز گلکسی

بر اساس این تقویم در حال حاضر عصر آکوریوس شروع شده اما ما روی لبه بین دو عصر هستیم. وقتی‌ اورانوس، زحل و راهو در سال ٢٠١٧ در امتداد این محور قرار گرفتند انرژی بسیار بزرگی ایجاد شد. در حقیقت طبق پیش بینی مایاها پایان یک عصر قدیمی بود و شروع عصر طلایی اکواریوس و حالا در این سالها با گذر از سال ۲۰۱۷ و عبور از سالهای مهم چون ۲۰۲۰ ما انرژی عصر آکوریوس را بیشتر دریافت می‌کنیم که به معنای ارتقای سطح آگاهی‌ مردمان زمین است.

این سطح آگاهی‌ به خاطر افزایش پروتون‌های پتا الکترون ولت در گلکتیک سنتر میباشد که ضمیر آگاه ما را بمباران کوانتومی میکنند.

حال به سراغ تکنیک پرقدرت جذب خواسته ها به کمک مرکز کهکشان رسیدیم. برای این منظور ویدئویی تهیه کرده ایم که به طور مفصل این تکنیک را به شما آموزش می دهد. در این ویدیو برای شما تکنیکی آماده کردیم که کمک میکند تا شما با مرکز گلکسی ارتباط بیشتری بگیرید، قدرت جذب خواسته ها و دریافت آگاهی ها و فرکانس های هم جهت با عصر آکواریوس‌ برای شما بیشتر شود و فراوانی رقم بخورد.

پیشنهاد می کنیم این ویدئو را حتما مشاهده کنید و از این تکنیک فوق العاده، استفاده نمایید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 7 میانگین: 3.6]

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پشتیبانی وبسایت