متافیزیک انرژی و آسترولوژی

کتاب هونا «معجزه شفابخشی باستان»

کتاب هونا «معجزه شفابخشی باستان»

هونا یک مکتب و راه شفابخشی باستانی است که براساس این مکتب می توان از روح درگذشتگان برای درمان بیماری ها استفاده کرد. در این پست قصد داریم بیشتر در مورد این مکتب صحبت کنیم و کتابی را برای شما معرفی کینم که به کمک آن می توانید به طور کامل با این مکتب آشنا شوید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

هونا چیست؟

برای شروع بهتر است ابتدا آشنایی دقیق تری با مکتب هونا داشته باشیم. برای آشنایی با چند سوال شروع می کنیم. انرژی مقدس و فواره جادوئی که بیماران را شفا می دهد کجا و در نزد چه کسانی است؟ این چه دانشی است که مکان و زمان و نوع بیماری را نمی شناسد و همیشه و همه جا، هر نوع بیماری را شفا می دهد؟ دعای هونا چیست؟ رازهای این مراسم  کدام است؟ چگونه می توان آن را آموخت؟

هونا سحر و جادو نیست بلکه دانش شفابخشی سری است. شفای هونا قادر به درمان بیمارانی شده است که پزشکی امروزه از عهده آنها بر نیامده است.

طریق شمن‌ های هاوایی: شمن های هاوایی با بیماری یا ارواح پلید مقابله نمی ‌کنند. درعوض از طریق عشق و محبت انرژی ‌های منفی را دور ساخته و هماهنگی و تعادل را به ‌ارمغان می ‌آورند. سرگ‌ کاهیلی ‌کینگ، شمن اهل هاوایی و معلم می‌ گوید:

«دنیا مکان خطرناکی است، پر از بیماری و مرگ، ضعف و ناتوانی و ظلم، طرد شدگی و فناست. ولی من می‌ توانم قدرتی را به ‌دست بیاورم تا بر آن غلبه کنم».

کینگ توضیح می ‌دهد که شمن‌ های جنگجو به هشیاری و آگاهی توجه دارند، آنها مایل‌ اند که برای ترس، بیماری یا ناهماهنگی شخصیت قائل شوند و برای مقابله با این عوامل، توجه ‌شان را بر روی افزایش قدرت و مهارت‌ های جنگی متمرکز می ‌کنند. هدف شمن‌ های جنگجو برقراری ارتباطی مناسب میان انسان‌ ها و طبیعت و بین جسم و روح است. اهداف آنها مثبت و سودمند اما شیوه برخورد آنها مبارزه‌ جویانه است. بیشتر شمن ‌ها در جهان به همین روش و با نیت و قصد خیر، امور خود را پیش می ‌برند.

پیشنهاد می کنم: با دانش پزشکی آیورودا آشنا شوید «قسمت اول»

اما در جزیره ‌ای از اقیانوس آرام، نوع دیگری از شمن‌ ها هستند كه راه دیگری به‌ نام «هونا» را انتخاب کرده‌ اند. شمن ‌های ماجراجوی جزایر هاوایی که سنت هونا را اجرا می ‌کنند، اصل اثبات شده شمن‌ های جنگجو را نمی ‌پذیرند. آنها خطرات موجود در جهان را تصدیق می ‌کنند ولی این‌ که جهان جای خطرناکی است را قبول ندارند. در عوض آنها جهان را مکانی شگفت‌آور و مهیج و پر از فرصت ‌ها می ‌بینند، جایی که انسان می ‌تواند هر آنچه را که بخواهد بیافریند (البته اگر بداند که چگونه باید این کار را انجام دهد).

هونا می ‌گوید ما خودمان سازنده جهان خود هستیم؛ تمام خطرات، لذت‌ها و تجارب، همه زاییده خودمان است. ما خودمان خوبی و پلیدی را می‌ آفرینیم. در فرهنگ زبان هاوایی، هیچ کلمه‌ ای برای بیان ارواح شیطانی یا وجود شیطان وجود ندارد. آنها جهان را در حالت یگانگی و وحدت می ‌بینند. آنها اعتقاد دارند با این ‌که در جهان شیطان زیاد وجود دارد، اما هنوز جهان شیطانی نشده است.

شمن های هاوایی

آنها معتقند كه بیماری به خاطر عوارض ناشی از افکار منفی یا عقاید مزاحم بروز می‌ کند. اگر کسی اعتقاد دارد که چیزی درست است، برای آن شخص آن چیز درست است بنابراین وقتی هم که اعتقادش از اساس تغییر کند، تجربه آن نیز برای شخص تغییر می ‌كند. نقش شمن ‌های مبارز این است که عقاید منفی را بیرون بریزند، و پس از آن است كه می ‌توانند به‌ سلامتی و جایگاه طبیعی خود بازگردند.

خواندنی: کتاب آشنایی با سوجوک و موسکا

فلسفه هونا بر این نكته تأكید دارد که تمام قدرتی که تجارب ما را می ‌سازد از جسم، ذهن و روح ما نشأت می ‌گیرد، هرگز چیزی بدون مداخله و مشارکت ما برای ما بوجود نمی‌ آید. هر رویدادی را که تجربه می‌ کنیم خود ما آن را به ‌طور خلاق از بین عقاید، آرزوها و ترس‌ ها، توقعات و پیش بینی هایمان جذب کرده‌ ایم و سپس نسبت به آنها براساس هشیاری یا عادت واکنش نشان می ‌دهیم.

کار شمن ‌های هونا در چگونگی مواجه شدن آنها با قضایا ظاهراً گاه شباهت به روان ‌درمانگران غربی است. هر دو علاقه دارند که گرایشات و عقاید مردم را در سطح عمیقی تغییر دهند و با مسئولیت‌ پذیری به آنها کمک کنند. اما این دو در واقعیت تفاوت ژرفی با همدیگر دارند. شمن‌ های مبارزه‌ گر خودشان را نگران درمان‌ های تحلیل ساختاری تئوری‌ های روان‌ شناسانه نمی‌ کنند.

احساس اطمینان و اعتقاد با ارزش‌ ترین راه‌ حل برای شمن‌ هاست زیرا به وسیله این احساس است که آنها دیگران را متقاعد می ‌کنند که چیزی حقیقت دارد و این اعتقاد مشترک آنها را در كشف یک حقیقت مشترک سهیم می ‌كند. کینگ می ‌گوید:

«آزادی ما بسیار بسیار بیشتر از آن چیزی است که درک کرده ‌ایم. ما می ‌توانیم واقعیت را تغییر دهیم و در یک لحظه مناسب‌ ترین چیز را انتخاب کنیم و از آن برای گرامی داشتن خودمان استفاده کنیم»

کتاب هونا «معجزه شفابخشی باستان»

توضیحات بالا مقدمه ای برای آشنایی با مکتب و فلسفه هونا بود. این مکتب از جمله مکاتب باستانی است که در بین اقوام مختلف وجود داشته. با این مقدمه سعی کردم شما را با این فلسفه شفابخشی آشنا کنم، اما برای آشنایی بیشتر با آن، کتاب فوق العاده ای را برای شما در این پست قرار داده ام. کتاب هونا «معجزه شفابخشی باستان» بهترین راهنمایی است که می تواند شما را به طور کامل با این مکتب آشنا کند.

با مطالعه کتاب هونا، شما به طور مفصل با این فلسفه و اقوامی حامی آن آشنا می شوید. در مورد تاریخچه این مکتب اطلاعات کاملی بدست می آورید. با چگونگی تاثیرگذاری آن در درمان و شفابخشی آشنا می شوید و از همه مهم تر، می آموزید که چگونه می توانید از این فلسفه برای درمان بیماری ها استفاده کنید.

اگر به دنبال فراگیری اصولی و کامل این مکتب هستید، کتاب هونا بهترین منبعی است که می توانید از آن استفاده کنید. وبسایت متافیزیک انرژی و آسترولوژی، این کتاب قدیمی و البته کمیاب را به تمام همراهان و کاربران این وبسایت تقدیم می کند. برای دریافت رایگان آن به ادامه متن مراجعه نمایید.

 • دانلود کتاب هونا
 • حجم فایل : 18.2 مگابایت
 • رمز فایل : synergyandastrology.com
 • منبع : وبسایت متافیزیک انرژی و آسترولوژی
 • اینستاگرام متافیزیک انرژی و آسترولوژی
 • راهنما
  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.
  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: 9 میانگین: 3.9]

  دیدگاه‌ها (2)

  *
  *

   مرجان مهمان اردیبهشت 8, 1400 پاسخ

   بسیار عالی

   نوری مهمان آذر 6, 1400 پاسخ

   بسیار سپاس برای معرفی این کتاب

  پشتیبانی وبسایت