کتاب طالع بینی چینی – نسخه کامل

یکی از معروف ترین طالع بینی های دنیا، طالع بینی چینی است که هم بسیار دقیق بوده و هم بسیار محبوب می باشد. در این پست قصد دارم کتابی را به شما معرفی کنم که به کمک آن می توانید به زبانی ساده و به صورت کامل با این طالع بینی آشنا شوید. پس تا انتهای این پست همراه من باشید.

طالع بینی یکی از مهمترین بخش های دنیای آسترولوژی می باشد و توجه به آن نیز بسیار مهم است. در دنیای آسترولوژی هم طالع بینی های مختلفی وجود دارد که یکی از مهمترین آن ها طالع بینی چینی نام دارد. جوامع باستانی کشور چین نیز همانند جامعه گذشته کشورمان ایران، سرشار از منجنمان بزرگ و دانشمندان برجسته در حوزه نجوم، ستاره شناسی و طالع بینی است که همین موضوع این کشور را به یکی از مراکز غنی ستاره شناسی و طالع بینی تبدیل کرده است و هوروسکوپ چینی را به دنیا ارائه کرده است.

در دنیای طالع بینی چینی باید ابتدا دانش مناسبی در مورد ستاره شناسی داشته باشید و  سپس به سراغ گرفتن طالع خود یا دیگران به کمک این نوع طالع بینی بروید. پس برای آشنایی با نحوه عملکرد این طالع بینی باید ابتدا به سراغ ستاره شناسی شرقی برویم و با آن آشنا شویم چرا که منجمان چینی هم در گذشته براساس ستاره شناسی شرقی به بررسی کیهان می پرداختند.

طالع بینی چینی چگونه کار می کند؟

در ستاره شناسی شرقی از سال موش تا سال خوک، 12 سال براساس نام حیوانات وجود دارند. شما برای پیدا کردن نشانه خود، فقط لازم است سال تولد خود را در تقویم چینی پیدا کنید. برای تشخیص این سال، هیچ نمودار یا تقویم پیچیده ای وجود ندارد. در ابتدای هر بخش تقویم کاملی آمده ست که شما با کنترل آن، می توانید خیلی راحت نشانه خود را پیدا کنید. سیکل تقویمی چینی هر 12 سال یک بار تکرار می شود، یعنی سال 1900 سال موش است، چون موش در چرخه نشانه های دوازده گانه، اولین نشانه است و سال او قرن جدید ما را آغاز کرده است و به همین صورت می توانیم سال تولد خودمان را به طور دقیق محاسبه کنیم.

بودا

براساس یک افسانه چینی، نشانه های 12 گانه تقویم چینی را هزاران سال قبل، شخص بودا اختراع کرد. براساس یک داستان قدیمی، روزی فرا رسید که بودا احساس کرد ملت چین با حسرت و اندوه منتر یک سازماندهی کلی مجدد است. برای همین در آغاز سال جدید به همه حیواناتی که در قلمرو او بودند دستور داد یکجا جمع شوند، ولی فقط 12 حیوان به این کار علاقه نشان دادند.

مطلب مرتبط: طالع بینی با آسترولوژی و نجوم

توضیحات بالا بخشی از مقدمه کتاب طالع بینی چینی است. در این کتاب شما با فلسفه این طالع بینی آشنا می شوید، نحوه کارکرد آن را می آموزید، با تقویم چینی و نشانه های 12 گانه ملاقات می کنید و می توانید به کمک این کتاب به تعیین طالع خود و دیگران براساس طالع چینی بپردازید. این کتاب توسط سید محسن چاووشی به زبان فارسی ترجمه شده است تا در اختیار فارسی زبانان علاقه مند به طالع بینی و ستاره شناسی قرار بگیرید.

برای دانلود نسخه کامل کتاب طالع بینی چینی به زبان فارسی فقط کافیست بر روی دکمه دانلود کتاب در ادامه کلیک کنید و آن را به رایگان از وبسایت انجمن سینرژی و آسترولوژی ایران دریافت نمایید. همچنین می توانید کتاب های بیشتر در زمینه نجوم، اختربینی، آسترولوژی و طالع بینی را از صفحه معرفی کتاب در وبسایت ما دریافت کنید.

  • دانلود کتاب طالع بینی چینی
  • حجم فایل : 5 مگابایت
  • رمز فایل : synergyandastrology.com
  • منبع : وبسایت انجمن سینرژی و آسترولوژی ایران
  • اینستاگرام انجمن سینرژی و آسترولوژی ایران
  • راهنما
    جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.