متافیزیک انرژی و آسترولوژی

مصاحبه با پریسا قربانی: رتبه 700 کنکور تجربی 1399

مصاحبه با پریسا قربانی: رتبه 700 کنکور تجربی 1399

خانم پریسا قربانی از دانش پژوهان ما هستن و قبلا از تکنیک های متافیزیکی برای قبولی در کنکور تجربی سال 1399 استفاده کردن و موفق شدن رتبه 700 رو در کنکور کسب کنن. مصاحبه ای با ایشون انجام دادیم تا شما عزیزان آشنایی بیشتری با دوره قبولی در کنکور و همه آزمون ها با متافیزیک آشنا بشید. برای خواندن این مصاحبه به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

ویدئویی کوتاه از صحبت های خانم پریسا قربانی

مصاحبه خواندنی با خانم قربانی رتبه 700 کنکور تجربی سال 1399 رو در ادامه می خونید.

1- خانم قربانی خودتون رو برای ما معرفی می کنید؟

سلام، من پریسا قربانی هستم، متدولد 1379 و سال 99 تونستم بعد از دو سال پشت کنکور بودن، با رتبه 700 در دانشگاه علوم پزشکی شهر بجنورد پزشکی عمومی قبول بشم

2- خانم قربانی چرا دوست داشتید پزشک شوید؟

خب من هدفم از ابتدا مشخص بود و دوبار هم بخاطر این هدف کنکور دادم و موفق نشدم . هدف من تماما تلاش برای کمک به همه کسانی بود که به نوعی محروم و نیازمند هستن ، وقتی درد بیماری رو میدیدم حس میکردم هر طور شده باید کمکش کنم . وخداروشکر موفق شدم

3- چرا دو سال کنکور گذشته موفق نشدین و علت موفق نشدن خودتون رو در چه چیزی دیدین؟

من سال اول با تلاش خیلی زیاد و کلی هزینه رتبه ی به شدت بد و بالایی کسب کردم و بعد اون همه معتقد شدن که ذهن من توانایی قبولی در پزشکی رو نداره ، اما علاقه ی من به پزشکی تموم نشدنی بود برای همین دوباره قدرتم رو جمع کردم و دوباره کنکور تجربی سال 98 شرکت کردم و باز هم شکست خوردم حتی دانشگاه ازاد نیاوردم تمام علتش انرژی اطرافیانم بود ، طوری که اینقد بهم حس منفی داده بودن که تون نمیتونی که خودمم باورم شده بود

4- آیا آزمون های ازمایشی هم شرکت میکردید؟ اونجا وضعیت چگونه بود؟

بله ، خیلی بد. هیچ پیشرفتی نداشتم با اینکه مطالعه بالایی داشتم همیشه تراز و درصد هایی کمی رو کسب میکردم . و بازهم علتش استرس و انرژی منفی و باوری بود که اطرافیانم بهم داده بودن سر ازمون از استرس تمام مطالب یادم میرفت یا اصلا نمیتونستم تمرکز کنم گاها حتی با اینکه کاملا مسلط به اون مبحث بودم ذهنم سر جلسه ازمون کار نمیکرد

5- چی شد که با این وضعیت تونستید پس در دفعه سوم پزشکی قبول شید؟

خواهر من از شاگردان اقای نمازی در جیوتیش و متافیزیک بودن و همیشه به من توصیه میکرد که مدیشتن کنم قبل از ازمون هام تا بتونم بهتر نتیجه بگیرم ، تا اینکه یک بار به توصیه اقای نمازی یک مدیتیشن خاصی انجام دادم و به طور شگفت انگیزی تراز ازمون بسیار پیشرفت کرد.

این آغاز آشنایی من با متافیزیک بود و اعتماد به اینکه شاید راه حل مشکل من همین باشد و همین اعتماد هم نتیجه داد تکنیک های آقای نمازی برای من غوغا کرد.

6- از تجربه ی کنکور سوم خودت و استفاده از همین تکنیک ها برای ما بگو:

من با تکنیک های آقای نمازی آخرین روزهای باقی مونده به کنکور دوم آشنا شدم و تونستم مامایی دانشگاه ازاد قبول شم، اما هدف من پزشکی بود و تصمیم گرفتم با تمام قدرت از اقای نمازی راهنمایی بگیرم تا بتونم این بار واقعا رتبه ی خوبی بیارم.

تکنیک های پرواز روح و تخمین جواب سوال همیشه برای من معجزه میکرد و سر آزمون ها تراز فوق العاده ای کسب کردم، یک سال مطالعه ی من و استفاده از این تکنیک ها باعث شد با چنان اعتماد بنفسی سر جلسه کنکور سال 99 حاضر شم که مطمئن بودم بعدش پزشک هستم و همینطورم شد .

وقتی رتبه ام اومد کسی باورش نمیشد کسی که رتبه ی سال اولش 5 رقمی بوده حالا رتبه 3 رقمی کسب کرده.

اگر شما هم آزمون مهمی پیش روی خودتون دارید و دوست دارید در این آزمون نتیجه خوبی کسب کنید، حتما از تکنیک های متافیزیکی برای تقویت توانایی های مثل افزایش قدرت ذهن و درک مطالب، افزایش قدرت تمرکز، افزایش آرامش و کاهش استرس و اضطراب، افزایش قدرت ذهن خوانی و پیش بینی پاسخ سوالات و… استفاده کنید.

برای افزایش این توانایی ها و یادگیری تکنیک های متافیزیکی مخصوص، کافیست در دوره قبولی در کنکور و همه آزمون ها با متافیزیک شرکت کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 7 میانگین: 2.4]

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پشتیبانی وبسایت