متافیزیک انرژی و آسترولوژی

آشنایی با بهاوا آرودها پادا در خانه های چارت تولد

آشنایی با بهاوا آرودها پادا در خانه های چارت تولد

یکی از بخش های مهم چارت تولد، مفهومی به نام آرودها پادا است که برای تشریح خانه های چارت به کار می رود. در این پست می خواهیم شما را با این بخش آشنا کنیم و برخی از قسمت های آن نسبت به خانه های چارت را برای شما  توضیح دهیم. پس با ما همراه شوید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

معرفی آرودها پادا

آرودها پادا، مایا یا همان توهم جهان مادی را نشان می دهد. به طور مثال آرودها پادای خانه نهم، مایا یا توهمات مربوط به خانه نهم را نشان می دهد.

مثلا خانه اول نشان دهنده خود شخص است در حالی که آرودها پادای خانه اول نشان دهنده این است که شخص چگونه از نظر دیگران دیده می شود و یا در جهان مادی چگونه درک می شود. و یا خانه چهارم در چارت d16 نشان می دهد که شخص چه میزان رضایت و شادی از وسیله نقلیه خود دارد.

حال اینکه ممکن است شخصی با یک موتور سیکلت یا حتی دوچرخه شاد و خوشحال و راضی باشد ولی از آن طرف ممکن است شخصی باشد که مالک سه دستگاه مرسدس بنز باشد ولی راضی و خوشحال نباشد و در رویایش رسیدن به خودرویی بهتر باشد. بنابراین شادی و رضایت از وسیله نقلیه به هیچ عنوان به نوع آن بستگی ندارد.

با این حال از دید مردم، شخصی که سه خودروی مرسدس بنز دارد را فردی شادتر و خوشحال تر نسبت به آن که موتور سیکلت یا خودروی معمولی دارد می بینند. بنابراین دید باقی دنیا نسبت به وسیله نقلیه ما در این چارت با آرودها پادا خانه چهارم دیده می شود یعنی همان A4.

پیشنهاد می کنم: کاراکا خانه های چارت تولد چه چیزی هستند؟

حال اگر سیارات سعد بر خانه 4 در چارت D16 اثر بگذارند (نظر یا نشستن در آن خانه یا …) این نشان می دهد شخص رضایت و خوشحالی از وسایل نقلیه اش دارد. سیارات سعد در آرودهای خانه چهارم در چارت D16 اما نشان می دهد نظر مردم در مورد وسایل نقلیه ما خوب است و آن ها ما را راضی و شاد می بینند.

پس با این تفاسیر سیاراتی که روی (آرودها پادای خانه چهارم ) A4 در چارت D16 تاثیر می گذارند نوع وسیله نقلیه شخص را مشخص می کنند. به عنوان مثال شخصی زحل در خانه چهارم چارت D16 دارد، ولی زهره در آرودها پادای خانه چهارم در حالت سروری دارد. خب این نشان می دهد شخص خودرو لوکسی دارد (زهره) ولی رضایت و شادی از آن خودرو ندارد (زحل).

حال اگر برعکس باشد یعنی زهره یا مشتری بر خانه چهارم تاثیر گذار باشند ولی در آرودها پادای خانه چهارم یا همان A4 سیاره ای مثل زحل باشد نشان می دهد شخصی که ممکن است خودرو کوچکی داشته باشد (تاثیر زحل) ولی شخص رضایت و شادی کامل دارد (تاثیر سیاره سعد یعنی زهره و مشتری).

پس در واقع آرودها پادا ها یکی از بخش های مهم در تفسیر خانه های چارت تولد است و کاملا رابطه فرد را با شرایط فعلی او و دید اطرافیان نسبت به او را تعریف می کند.

سوالات مرتبط:

مفهوم آرودها پادا به چه معناست؟

آرودها پادا، مایا یا همان توهم جهان مادی را نشان می دهد. به طور مثال آرودها پادای خانه نهم، مایا یا توهمات مربوط به خانه نهم را نشان می دهد.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 13 میانگین: 4.2]

دیدگاه‌ها (1)

*
*

    Hamid مهمان آبان 28, 1400 پاسخ

    ثبت نام

پشتیبانی وبسایت