متافیزیک انرژی و آسترولوژی

دانلود رایگان مانترا سیاره ونوس (زهره)

دانلود رایگان مانترا سیاره ونوس (زهره)

در یکی دیگر از مطالب معرفی مانترا، مانترا سیاره ونوس (زهره) را برای شما آماده کرده ایم تا با گوش دادن به این مانترا، انرژی این سیاره را دریافت کنید. برای دانلود رایگان این مانترا به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

هر سیاره مانترای مختص به خود را دارد که براساس فرکانس مربوط به آن سیاره طراحی شده است. گوش دادن به مانترا هر سیاره باعث افزایش قدرت جذب انرژی آن سیاره می شود و به شما می کند در هنگام ملاقات های نجومی مختلف از انرژی های سیاره بهترین نفع و تاثیر را ببرید.

در همین راستا مجموعه متافیزیک انرژی و آسترولوژی پکیجی دارد با نام «7 مانترا و 7 یانترا برای افزایش انرژی سیارات و بالا رفتن ارتعاش» که در این پکیج مانترا، فرکانس و یانتراهای مربوط به 7 سیاره منظومه شمسی برای شما فراهم شده است. یکی از مانتراهای موجود در این پکیج، مانترا سیاره ونوس (زهره) است که تصمیم گرفته ایم در این مطلب این مانترا را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهیم.

معرفی مانترا سیاره ونوس (زهره)

مانترا سیاره ونوس همونطور که از نامش پیداست مانترا منتسب به سیاره زهره است. گوش دادن به این مانترا در زمانی که ونوس برگشتی است به شما کمک میکند از انرژی های منفی و تخریب های این سیاره در امان بمانید. همچنین در هنگام رخدادهای نجومی نظیر گرند تراین ونوس با ماه و مشتری، با گوش دادن به این مانترا می توانید تاثیرپذیری این رخداد را در زندگی خود به دست آورید.

مانترا سیاره ونوس برای شما کاربران وبسایت متافیزیک انرژی و آسترولوژی به صورت رایگان منتشر شده تا هم با گوش دادن به این مانترا، انرژی بیشتری از این سیاره دریافت کنید و هم با نمونه ای از مانتراهای پکیج 7 مانترا و 7 یانترا آشنا شوید. برای دریافت رایگان این مانترا به انتهای همین پست مراجعه کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 17 میانگین: 3]

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پشتیبانی وبسایت