متافیزیک انرژی و آسترولوژی

دانلود رایگان مانترا فعالسازی خانه دهم چارت تولد

دانلود رایگان مانترا فعالسازی خانه دهم چارت تولد

با مانترا فعالسازی خانه دهم چارت تولد، شانس موفقیتتان را در کسب شهرت و یافتن شغل با درآمدهای بالا افزایش دهید. هم اکنون می توانید این مانترا را به صورت رایگان از وبسایت متافیزیک انرژی و آسترولوژی دریافت کنید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

معرفی خانه دهم چارت تولد

خانه دهم چارت تولد که در دسته خانه های کندرا در چارت تولد محسوب می شود، مربوط به کسب شهرت، شغل، رشد استعداد و بهبود وضعیت مالی، شغلی و کاری است. این خانه در چارت شما مشخص می کند که آیا شما فرد مشهوری می شوید؟ آیا به شغل و درآمد بالایی می رسید یا خیر؟

اگر پاسخ بله باشد که قطعا می توان گفت شانس در خانه شما را زده و احتمالا شما هنوز مسیر درست زندگی تان را پیدا نکرده اید، با یافتن مسیر درست که از طریق سایر خانه های چارت تولد قابل تشخیص هست، شما می توانید قدم در راه مشهور شدن و رسیدن به موفقیت های مالی بگذارید.

اگر پاسخ خیر باشد، لزوما به این معنا نیست که شما هیچ وقت قرار نیست فرد مشهوری شوید یا به موفقیت های مالی برسید. بلکه به این معناست که این مسیر احتمالا برای شما سخت تر از دیگران خواهد بود و باید ریاضت های بیشتری بکشید. همچنین شاید به اندازه دیگران هم مشهور یا پولدار نشوید، ولی آنقدری به این هدفتان می رسید که از هم  از لحاظ مالی احساس بی نیازی کنید و هم افراد زیادی شما را بشناسند.

اما فردی که خانه دهم چارت تولد او فعال نیست چطور می تواند قدم در مسیر مشهور شدن و پیشرفت های شغلی بگذارد؟ یکی از کارهای خیلی خوبی که چنین فردی می تواند انجام دهد، گوش دادن به مانترا فعالسازی خانه دهم چارت تولد هست.

معرفی مانترا فعالسازی خانه دهم چارت تولد

این مانترا همان طور که از نامش پیداست، باعث فعال شدن خانه دهم چارت تولد برای افرادی می کند که در حالت پیش فرض در چارتشان مشخص شده کسب شهرت و موفقیت مالی در سرنوشت آینده آن ها وجود ندارد.

گوش دادن به مانترا فعالسازی خانه دهم چارت تولد به شما کمک می کند شانس و احتمال موفقیت های مالی و شهرت را افزایش دهید و با تاثیرات منفی غیرفعال بودن این خانه مقابله کنید. البته گوش دادن به این مانترا حتی برای افرادی که خانه دهم چارت آن ها فعال است نیز بسیار مفید می باشد.

برای گوش دادن به این مانترا به این نکات توجه نمایید:

  • روزهای یکشنبه گوش کنید
  • زمان گوش دادن: حدود ساعت اذان ظهر براساس منطقه تان
  • محیط آرام باشد
  • ترجیحا با مانترا تکرار کنید
  • حداقل به مدت 3 هفته روزهای یکشنبه گوش کنید.

مانترا فعالسازی خانه دهم چارت تولد هم اکنون به صورت رایگان در وبسایت متافیزیک انرژی و آسترولوژی قرار گرفته و از ادامه می توانید این مانترا را دریافت کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 21 میانگین: 4]

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پشتیبانی وبسایت