متافیزیک انرژی و آسترولوژی

تاثیر مدیتیشن بر زندگی چیست؟ + نتایج یک تحقیق علمی

تاثیر مدیتیشن بر زندگی

به نظر شما چرا همواره اساتید معنوی توصیه به مدیتشن کرده اند؟ آیا شما از تاثیر مدیتیشن بر زندگی اطلاعی دارید؟ آیا می دانید چه تاثیری می تواند بر روی زندگی شما داشته باشد؟ اگر دوست دارید به پاسخ این سوالات برسید، در ادامه با ما همراه شوید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

برای شروع و پاسخ به این سوال که تاثیر مدیتیشن بر زندگی چه چیزی است، ابتدا به سراغ یک ویدئو می رویم. این ویدئو نتیجه یک تحقیق علمی در مورد مدیتیشن و روانشناسی است که نشان داده می دهد چرا مدیتیشن مهم است.

تا می توانید با هستی در ارتباط باشید، کنار درختان بنشینید، آنها را در آغوش بگیرید و احساس کنید که با آن ها یگانه شده اید… هنگام شنا کردن، چشمان خود را ببندید و احساس کنید که در آب حل می شوید… اجازه دهید میان شما و هستی، یگانگی رخ دهد و آن را احساس کنید.

پیشنهاد می کنم: مدیتیشن رایگان برای پاکسازی چاکرای ریشه

هرجا که هستید، راه ها و ابزارهای مختلف بیابید تا یگانگی با هستی را احساس کنید. هر چه بیشتر انرژی های شما با انرژی های دیگر ممزوج شود، بیشتر احساس می کنید در خانه ی حقیقی خود هستید، این کار خیلی شادی بخش است.

اگر سرور و لذتِ حاصل از این کار را بچشید، متوجه خواهید شد که تاکنون در زندگی تجربه های گرانبهای بسیاری را از دست داده اید. هر تجربه ای از این دست غروب، طلوع، ماه، ابرها، آسمان، چمن، و… می توانست تجربه ای شادی آفرین و لذت بخش باشد که آن را از دست داده اید. وقتی روی زمین دراز کشیده اید، احساس کنید که با زمین یکی شده اید. در زمین ذوب و ناپدید شوید؛ اجازه دهید زمین نیز در شما نفوذ کند.

مدیتیشن، یعنی یافتن راههای ممکن برای یکی شدن با هستی. خداوند هزاران راه برای وارد شدن دارد که همه جا در دسترس هستند. به همین دلیل است که گاهی عشاق، بدون این که بخواهند، در شادی و سروری ژرف، [طعم] مدیتیشن را می چشند. میلیونها راه برای درک این یگانگی وجود دارد که اگر به جست وجو بپردازید، برایش پایانی نمی یابید. تاثیر مدیتیشن بر زندگی اجتناب ناپذیر است. به کمک آن می توانید تمام این لذت های هستی را با عمق وجود خود درک کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 7 میانگین: 3.3]

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پشتیبانی وبسایت