متافیزیک انرژی و آسترولوژی

بررسی رابطه هوش و علامت زودیاک در آسترولوژی

بررسی رابطه هوش و علامت زودیاک در آسترولوژی

از دیدگاه آسترولوژی بین هوش و علامت زودیاک ارتباط مستقیمی وجود دارد و هر فرد با علامت زودیاک مشخص در یک یا چند حوزه از هوش انسانی قوی تر است. در همین راستا ما در این مطلب تصمیم گرفته ایم به بررسی این موضوع بپردازیم و برای شما مشخص کنیم براساس نشانه زودیاکتان در چه حوزه هایی از هوش قوی تر هستید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

معرفی انواع هوش

هشت نوع مختلف هوش وجود دارد و همه آنها شامل محاسبات ریاضی نمی شوند. برخی از افراد در ورزش، برخی دیگر در نقاشی و خواندن مهارت بیشتری دارند. این هشت هوش به شرح زیر می باشد:

  • هوش منطقی – ریاضی
  • هوش درون فردی
  • هوش حرکتی بدنی
  • هوش هیجانی شخصی
  • هوش فضایی
  • هوش موسیقیایی
  • هوش زبانی
  • هوش طبیعت گرایانه

علامت زودیاک انگیزه ها و استعدادهای خاص خود را دارد و با سرعت و هر سبک خاص خود به محیط اطراف خود نزدیک می شود. در ادامه برای هر یک از انواع هوش معرفی شده، مشخص کرده ایم چه رابطه این بین این هوش و علامت زودیاک وجود دارد و در هر هوش کدام بالاتر است.

هوش منطقی – ریاضی:

بهترین علامت زودیاک در حل معماها، تمرينات منطقی و انجام محاسبات، virgo (سنبله) است. آنها دارای ذهن بسیار منطقی هستند و معمولاً پاسخ مشکلات خاص را حتی قبل از بیان کلمات می دانند.

هوش درون فردی

افراد دارای این هوش خود را به خوبی می شناسند، از کار به تنهایی لذت می برند، اهداف بلندپروازانه ای دارند و نقاط قوت و ضعف خود را درک می کنند. Scorpio (عقرب) و برج capricorn (جدی) با این توصیف مطابقت دارند. این علائم بسیار منظم هستند و بر رسیدن به اهداف خود تمرکز می کنند.

هوش حرکتی بدن

این نوع هوش به توانایی بیان ایده ها، افکار و مقاصد خود از طریق بیان بدنی اشاره دارد. باهوش ترین علائم در این منطقه علائم آتش است ، یعنی برج لئو، حمل و قوس. این افراد در ورزش، رقص، بازیگری، دویدن و حرکت، بدن بدون خستگی عالی هستند.

هوش هیجانی شخصی:

برخلاف هوش درون فردی، این افراد از کار تیمی لذت می برند، واسطه های خوبی هستند و عاشق ملاقات با افراد جدید هستند. در مورد این نوع هوش برج میزان باهوش ترین است، زیرا آنها می دانند چگونه با دیگران ترکیب شوند و به آنها احساس خوبی بدهند.

هوش فضایی:

این نوع هوش ظرفیت تفکر را در سه بعد آزمایش می کند. این افراد در نقاشی، خواندن نقشه، عکاسی و ساختن چیزها مهارت دارند. در مورد هوش فضایی aquarius (دلو) باهوش ترین علامت هستند. ذهن خلاق و روشن آنها را در این نوع کارها بهترین می کند.

هوش موسیقایی:

افراد دارای این نوع هوش از استعداد طبیعی برای یادگیری انواع مختلف صداها برخوردارند. این مهارت آنها را به نوازندگان، خوانندگان، ترانه سرایان و علاقه مندان به کنسرت تبدیل میکند. Pieces درخشان ترین علامت زودیاک از نظر هوش موسیقی و همه چیز مربوط به دنیای وصف ناپذیر هنر هستند.

هوش زبانی:

نشان دوقلو در خواندن، نوشتن، قصه گویی ، شوخی و درگیر شدن در انواع بازیهای کلمه ای درخشان ترین علامت زودیاک هستند. آنها بسيار كنجكاو هستند و عاشق یادگیری موضوعات مختلف هستند. آنها همچنین مهارتهای ارتباطی خوبی دارند و تقریباً با همه کنار می آیند.

هوش طبیعت گرایانه:

این هوش مربوط به مسائل زیست محیطی، طبیعت و حیوانات است. هنگام مراقبت از محیط زیست، اردو زدن، درک حیوانات و گذراندن وقت در اطراف گیاهان و درختان، برج ثور و سرطان باهوش ترین هستند.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 6 میانگین: 4]

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پشتیبانی وبسایت