متافیزیک انرژی و آسترولوژی

شخصیت شناسی زنان برج میزان در آسترولوژی (متولدین 31 شهریور تا 30 مهر)

شخصیت شناسی زنان برج میزان در آسترولوژی (متولدین 31 شهریور تا 30 مهر)

در این پست قصد داریم به بررسی شخصیت شناسی زنان برج میزان براساس آسترولوژی بپردازیم و با هم ببینیم این گروه از زنان چه ویژگی های شخصیتی در زندگی، کار و رابطه عاطفی خود دارند.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

یک زن برج میزان هرگز نمی تواند به یک سرگرمی پایبند باشد. او می خواهد هر کاری را انجام دهد و امتحان کند که یک زن میزان در سرگرمی، شادی، شادی و ظرافت رشد می کند.

او می‌خواهد احساس آزادی کند و آن را سبک نگه دارد، و به طور طبیعی از افرادی که ویژگی‌هایشان برای او بسیار منفی یا شدید است دور شود. زنان برج میزان زیبایی خاصی در مورد خود دارند زیرا آنها خیلی سخت تلاش نمی کنند و کار را آسان نمی کنند. سبک او کوتاه مدت و ساده اما مطمئن و همیشه جذاب است.

شخصیت شناسی زنان برج میزان

“زن رویایی پری دریایی روانی” شهرت کلیشه ای یک زن برج میزان است. او از آن دسته زنانی است که همیشه برای یک گردش هیجان انگیز و مفرح آماده است، حتی اگر فقط برای خوردن آب نبات شکلاتی به بازار محلی می رود و در حالت ایده آل پرسه می زند.

زن برج میزان، خود شخصیت یین و یانگ، ترکیبی منحصر به فرد از تفکر منطقی و احساسات غیرمنطقی است که در تفکر معیوب شما ورود پیدا می کند و سپس با جذابیت خود، در بحث پیروز می شود. با این حال، او همیشه پذیرای عقل و منطق است، و اگر بتوانید با آرامش از طرف خود با او صحبت کنید، بدون شک می تواند اشتباهات خود را بپذیرد.

شخصیت زن مهر ماهی در کار

یک زن مهر ماهی می تواند برای انتخاب شغل و یافتن سرعت خود کمی زمان بگذارد. او می‌تواند سال‌ها از ایده‌ای به ایده‌ای دیگر در دهه‌های بیست و سی سالگی‌اش بپرد، کارهای مستقل زیادی انجام دهد، سرمایه‌گذاری‌های کوچکی را شروع کند که در نهایت محو می‌شوند، و صرفاً فرشته‌ی فرعی باشد.

او هنوز هم به تدریج این را پشت سر می گذارد و به نظر نمی رسد که واقعاً در حال لرزیدن است. نگرانی زیادی در مورد اینکه وقتی بزرگ می‌شود چگونه باید باشد یا اینکه چگونه خودش یا هدفش را در زندگی توصیف کند، وجود ندارد، زیرا هر چیزی را که دستش می‌گذارد فقط بخشی از تصویر بزرگ‌تر است.

بهترین کار زمانی است که یک زن برج میزان بتواند توجه خود را بر چیزی متمرکز کند که برای او اهمیت واقعی دارد، به ویژه فمینیسم یا هر کاری که شامل کمک به ایجاد برابری و تعادل بیشتر باشد.

یک زن مهر ماهی اغلب به دلیل بی عدالتی و نابرابری اجتماعی متورم می شود و آرزو دارد بخشی از راه حل باشد. تعادل کار و زندگی نیز می‌تواند نگران‌کننده باشد، اگر او فکر نمی‌کند و به طور هم‌زمان به موارد زیادی رسیدگی می‌کند. اما این جادوگر باهوش به نوعی این کار را انجام می دهد، قطعاً مقدار زیادی در بانک دارد تا همه پادشاهی های خود را در آسمان نگه دارد.

شخصیت زنان برج میزان در عشق

علامت میزان نشانه ای است که توسط زهره کنترل می شود و زن برج میزان به دنبال روابطی برای همگام سازی است. او به دنبال هماهنگی در زندگی عاشقانه است، معشوق مناسبی که او را با گل و قلب کاغذی بباراند. او مفتخر است که دوستش دارند و کاملاً به منتخب خود اختصاص داده شده است.

در حالی که ممکن است او شیرین، آرام و جمع به نظر برسد، اما وقتی آرام باشد می توانند سرگرم کننده و صمیمی باشند. وقتی زنان برج میزان عاشق می شوند، بازی نمی کنند. آنها به شدت بی طرف هستند و گاهی اوقات به طرز دردناکی صادق هستند. لطفاً اینجا به بازی فکر نکنید، فقط منصفانه نیست.

او کمی بیش از حد در بینش «عاشق رویا» غرق می‌شود و تنها در صورتی می‌تواند از دیدگاه آنها ناامید شود که تصویر ایده‌آل بیش از حد از واقعیت خشن غیرمنطقی بودن و ضعف‌های انسانی دور شود.

زمانی که یک برج میزان بتواند تمام ویژگی های معشوق خود را بپذیرد، عاشقانه می تواند بر او تأثیر بگذارد. این بدان معنا نیست که او باید همه چیز را در مورد این شخص دوست داشته باشد، بلکه او فقط باید راهی پیدا کند که به او اجازه دهد کاملاً ناقص باشد.

سازگاری زن برج میزان با سایر علائم زودیاک

خلق و خوی زنان برج میزان ممکن است به طرز باورنکردنی عاشق ترین باشد، اما آنها عشق و اعتماد را جدی می گیرند. واقعیت این است که آنها نمی خواهند تنها باشند و ترجیح می دهند در یک مهمانی حضور داشته باشند تا اینکه فقط در خانه باشند. با این حال، آن‌ها لحظات درون‌گرایانه‌تری خواهند داشت و مطمئناً هر از گاهی از حالت فشرده خارج می‌شوند.

برج میزان در زودیاک یک علامت هوا است. یکی از دو علامت دیگر هوا، احتمالاً بهترین گزینه برای این نشان است که دلو و جوزا هستند. هر دوی این نشانه‌ها برای میزان کاملاً مناسب هستند زیرا رویکرد تحلیلی، منطقی و مردم‌محور به زندگی را که این نشانه ارائه می‌کند مشترک هستند.

منبع: Libra Woman

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 2 میانگین: 3]

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پشتیبانی وبسایت