کتاب تغییر سرنوشت و درمان به کمک سنگ های قیمتی و جواهرات

آیا می دانستید تغییر سرنوشت و درمان به کمک سنگ های قیمتی و جواهرات و رنگ ها و کریستال ها امکان پذیر است؟ شاید برایتان کمی عجیب باشد ولی در این پست کتابی کمیاب برای شما تهیه کرده ایم که با مطالعه آن به قدرت سنگ های قیمتی پی می برید. برای دریافت رایگان این کتاب به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

در کتابی که تحت عنوان تغییر سرنوشت و درمان به کمک سنگ های قیمتی و جواهرات؛ رنگها و کریستال ها. در این پست برای شما قرار داده ایم، مفضلا درباره خصوصیات شگفت انگیز و شفابخش سنگها و نیز سنگهای مناسب برای استفاده متولدین ماههای مختلف و بسیاری از مطالب دیگر در این زمینه صحبت شده است

این کتاب، مجموعه کاملی را در زمينه خصوصیات شفابخش “سنگ های قیمتی، رنگها و کریستال ها” ارائه میدهد.  نویسنده این کتاب، سالها از عمر خویش را وقف کسب دانش، در زمینه درمان سنتی نموده است. وی از جمله افراد معدودی است که دانش وسیعی را در زمینه درمان سنتی – بر اساس دانش کهن – در اختیار دارد و از این دانش، برای درمان بیماران استفاده مینماید.

بر اساس سالها تحقيق و کسب تجربه طولانی در زمینه درمان، وی معتقد است که سنگهای قیمتی، رنگها و کریستال ها، قدرت ایجاد تغییرات روحی را دارند و قادرند که انسان ها را شفا بخشند. به همین دلیل کتاب تغییر سرنوشت و درمان به کمک سنگ های قیمتی را برای مخاطبانی که به دنبال درمان کهن هستند، فراهم کرده است.

موضوعات کتاب تغییر سرنوشت و درمان به کمک سنگ های قیمتی

این کتاب در هشت فصل طبقه بندی شده است که مخاطب در ابتدا با فلسفه نور و رنگ ها آشنا می شود. همان طور که خواننده در این کتاب پیش می رود با مفاهیم دیگری از جمله قوس و قزح، کریستال کوارتز، انواع سنگ های قیمتی و تکنیک های درمان به کمک آن ها آشنا می شود. فهرست مطالب این کتاب در ادامه ذکر شده است:

 1. نور و رنگ
 2. قوس و قزح و هفت رنگ مربوط به طیف های نوری
 3. قلمرو معدنی ها
 4. کریستال کوارتز
 5. به کار بردن سنگ های قیمتی
 6. سنگ های قیمتی (جواهرات)
 7. اعجاز درمان
 8. تکنیک های عملی در زمینه اعجاز درمان

این کتاب هرآنچه که نیاز است تا در مورد سنگ های قیمتی، قدرت خارق العاده درمانی آن ها، تاثیر نور و رنگ ها در سلامتی روح شما و چگونگی بهره برداری از این موارد، بدانید، برای شما تهیه کرده است. با مطالعه آن دانش بسیار خوبی در مورد تکنیک های کهن بدست می آورید.

برای مطالعه رایگان این کتاب کمیاب و با ارزش، فقط کافیست آن را از ادامه همین پست دانلود کنید.

 • دانلود کتاب سرنوشت و درمان به کمک سنگ های قیمتی
 • حجم فایل : 15.2 مگابایت
 • رمز فایل : synergyandastrology.com
 • منبع : وبسایت متافیزیک انرژی و آسترولوژی
 • اینستاگرام متافیزیک انرژی و آسترولوژی
 • راهنما
  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.