متافیزیک انرژی و آسترولوژی

مقاله ای در باب احکام نجوم برای تعیین جنسیت جنین

مقاله ای در باب احکام نجوم برای تعیین جنسیت جنین

در این مقاله قصد داریم به بررسی تعیین جنسیت براساس احکام نجوم بپردازیم و به شما بیاموزیم چگونه می توانید با کمک این احکام جنسیت جنین را پیش از تولد و با کمک علم نجوم مشخص کنید. برای مطالعه این مقاله جذاب به ادامه متن مراجعه نمایید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

در کتب احکام نجوم قدما شرحی برای مذکر و مونث بودن مولود نوشته اند که درک و فهم آن برای عوام مردم کمی مشکل و دشوار می باشد و منجمین احکامی معاصر زیاد بر آن امر نپرداخته اند. به نظر نویسنده این مقاله یکی از علت های سخت درک احکام تعیین جنسیت در کتب قدما به خاطر قرار دادن این احکام در فحات نخست کتب، احکام نجومی می باشد که محقق قبل از آشنایی و انسیت با احکام، درگیری مسئله سخت محاسباتی می گردد.

این موضوع مثل این می ماند که ما در کتاب های ابتدایی علوم کودکانمان بنویسیم کتاب علوم ما را راهنمایی می کند تا به مرحله ای برسیم از اتم ها انرژی هسته ای بگیریم و اتم درون عنصر قرار گرفته و تشکیل شده است از…

تعیین جنسیت با احکام نجوم

یک بعد موثر در تعیین جنسیت مولود با کمک احکام نجوم، ماه تولد مادر می باشد که برای ما جایگاه شمسی را در زمان تولد مادر مشخص می کند در کدام صورت فلکی قرار داشته است و اگر در زمان تولد مادر، شمس که در کتب قدما به عنوان یکی از نیرین شناخته می شود در صورت فلکی مذکر می بود، مادر اکثرا مذکرزا می شود و اگر در صورت فلکی مونث قرار گرفته بود مادر اکثر مونث زا می شود.

برای دانستن مذکر یا مونث بودن صورت فلکی که شمس در آن جایگاه قرار دارد دوازده صورت فلکی را باید بدانیم که اولی حمل و دومی ثور و جوزا، سرطان، اسد، سنبله، میزان، عقرب، قوس، جدی، دلو و حوت می باشند. حال ما با صورت فلکی ابتدایی که حمل می باشد حنسیت مذکر و صورت فلکی دوم که ثور می باشد جنسیت مونث می دهیم و همین رویه را یکی در میان رعایت می کنیم و نتیجه کار شش صورت فلکی مذکر و شش صورت فلکی مونث خواهیم داشت.

مطالبی که بالا گفته شد بخشی از توضیحاتی است که در مقاله احکام نجوم به آن پرداخته شده. در این مقاله شما به طور مفصل تر با مفهوم تعیین جنسیت به کمک این احکام آشنا می شوید و نحوه تعیین جنسیت را نیز می آموزید که البته از دقت بسیار بالایی هم برخوردار است. برای دریافت رایگان این مقاله و مطالعه آن کافیست بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

 • دانلود کتاب
 • حجم فایل : 4.5 مگابایت
 • رمز فایل : synergyandastrology.com
 • منبع : وبسایت متافیزیک انرژی و آسترولوژی
 • اینستاگرام متافیزیک انرژی و آسترولوژی
 • راهنما
  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.
  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: 4 میانگین: 3]

  دیدگاه‌ها (3)

  *
  *

   ماری مهمان اسفند 25, 1399 پاسخ

   سلام و درود
   بعنوان یک ماما که بارداری و زایمان موضوع اصلی کارش هست ،از این مقاله بسیار استفاده کردم .سپاس از نشر آگاهیتون

    مدیر وبسایت مدیر کل اسفند 26, 1399 پاسخ

    بسیار عالی. خیلی خوشحالم که این مقاله مورد استقبال شما قرار گرفته. همیشه موفق باشید

   وحید خسروی مهمان مهر 20, 1400 پاسخ

   یجوری گفتی محاسبات پیچیده و از شکافت اتم حرف زدی فکر کردم چقدر پیچیده است ... خدا خیرت بده اینو تو کتاب پیش دبستانی م بنویسن میفهمن همه ... از فروردین که مذکر هست بعدی مونث و باز مذکر و مونث تا اسفند ...بعدشم اصلا درست نیست

  پشتیبانی وبسایت