متافیزیک انرژی و آسترولوژی

شخصیت شناسی زنان برج ثور در آسترولوژی (متولدین 31 فروردین تا 30 اردیبهشت)

شخصیت شناسی زنان برج ثور در آسترولوژی (متولدین 31 فروردین تا 30 اردیبهشت)

به یکی دیگر از قسمت های شخصیت شناسی با آسترولوژی رسیدیم. در این قسمت به سراغ شخصیت شناسی زنان برج ثور می رویم و با هم بررسی میکنیم این زنان چه ویژگی های شخصیتی دارند و با چه نشانه هایی از دایره زودیاک می توانند بهتر تعامل کنند. برای مطالعه تیپ شخصیتی زنان برج ثور در ادامه با ما همراه شوید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

برج ثور به عنوان دومین نشانه از دایره زودیاک محسوب می شود که در تقویم هجری شمسی، افرادی که تاریخ تولد آن ها بین 31 فروردین تا 30 اردیبهشت هست دارای نشانه ثور در آسترولوژی هستند. در این نشانه هم همانند برج حمل، ویژگی شخصیتی جداگانه ای برای دو جنسیت مذکر و مونث ارائه می شود که در اینجا می خواهیم به شخصیت شناسی زنان برج ثور بپردازیم. پیشتر در مطلبی تحت عنوان شخصیت شناسی زنان برج حمل، در مورد زنان برج حمل نیز این بررسی را برای انجام داده ایم.

شخصیت شناسی زنان برج ثور

زنان برج ثور در شخصیت شناسی آسترولوژی هنر مراقبت کردن را بدون اینکه در ازای آن چیزی بخواهند می دانند. این به آنها شادی و رضایت می دهد. آنها سعی می کنند در محیطی راحت باشند و بنابراین چیزها یا افرادی را که نمی توانند تحمل کنند یا با آنها کنار بیایند دفع کنند. زن اردیبهشتی وارد هیچ بحثی نمی شود. آنها معتقد به نادیده گرفتن آن و حرکت به جلو هستند.

در حین کار سعی می کنند همه چیز را که رویکرد کلی آنها به چیزهای مختلف است ارائه دهند. دیده می شود که آنها در هر کاری که انجام می دهند برتر هستند زیرا ایده های افراطی دارند و مبتکر هستند. آنها روی داشتن یک زندگی ساده و آسان تمرکز می کنند. زنان برج ثور ابتکارات آهسته ای را برای اهداف بزرگتر آینده انجام می دهند. شخصیت یک زن برج ثور تعادل عالی بین حساسیت و صلابت است.

آنها هرگز در هنگام عاشقی خسته نمی شوند. عشق به زندگی آنها ارزش می بخشد. بنابراین، هرگز نخواهید دید که یک زن برج ثور در روابط خود خسته شود. آنها در هر مرحله از زندگی با شریک زندگی خود راحت هستند.

ویژگی های زن برج ثور

ویژگی های علامت زودیاک برج ثور در یک زن زمانی که او در نزدیکی عزیزان خود باشد بسیار برجسته است. او بسیار شیرین است و رویکردی زنانه به مسائل دارد. برج ثور نشانه های ثابت زمین هستند. بنابراین بسیار مصمم و گاهی سرسخت هستند. آنها بسیار مهربان هستند و به مراقبت از چیزها و احساسات همه اعتقاد دارند. ثبات و شکیبایی شدید برخی از بارزترین ویژگی های زنان برج ثور است.

آنها افراد بسیار مستقل، وفادار و فوق العاده هنری هستند. آنها روح های بسیار باهوش و واقعی هستند. زن اردیبهشتی می تواند در هر دو روابط کوتاه مدت و بلند مدت مورد اعتماد هر کسی باشد. زن برج ثور بسیار قدرتمند است و خاصیت بی باکی را در درون خود حمل می کند. آنها می توانند در برخی موارد مسلط باشند زیرا به شخص مقابل خود احساس شدیدی می کنند، چه مادر و چه همسر.

ویژگی های برج ثور در زنان به آن ها اجازه نمی دهد حتی به صورت پراکنده در زندگی خود تغییراتی ایجاد کند. آنها ممکن است گاهی احساس ناامنی کنند، بنابراین هر از گاهی نیاز به اطمینان از ماندگاری شما دارند.

شخصیت زنان اردیبهشتی در عشق

یک زن برج ثور در عاشق یک زیبایی استثنایی برای بررسی است. پیدا کردن یک شریک دوست داشتنی مثل او سخت است و نگه داشتن آن بسیار سخت تر. او در حالی که عاشق است بسیار صادق است. شما نمی توانید کسی را به این اصیل و محکم پیدا کنید. او مظهر ثبات و استواری است. این در طبیعت زمینی اوست که در عین عاشقی، همانگونه باشد که هست. عشق یک زن برج ثور خالص و سخت است.

آنها زنانی هستند که همیشه برای یک تعهد طولانی آماده هستند و از پرش های معمول دور می مانند. برای آنها عشق باید همیشه جاودانه و جادویی باشد. آنها با احساسات دیگران بازی نمی کنند زیرا به آزار دادن اعتقاد ندارند. زنان برج ثور به هر نیاز و خواسته شریک زندگی خود بسیار پایبند هستند. شخصیت زن برج ثور بسیار پیچیده است، بنابراین آنها به مردی نیاز دارند که برای چنین شخصیتی در زندگی خود آماده باشد.

به طور کلی، یک زن برج ثور عاشق هرگز از عشق نمی افتد. آنها تا جایی که می توانند تلاش می کنند تا یک رابطه پایدار بماند. آنها تمام تلاش خود را می کنند تا آن را به یک تجربه بسیار رضایت بخش و پربار تبدیل کنند. آنها از نظر عاطفی بسیار قوی هستند و بنابراین شما هرگز نمی توانید تکه تکه شدن آنها را ببینید مگر اینکه اتفاقی افراطی رخ دهد.

آنها می توانند کوتاه مزاج باشند اما هنوز هم به شدت بر احساسات خود کنترل داشته باشند. آنها هرگز صحبت نمی کنند تا کسی را آزار دهند، بنابراین همیشه آگاهانه صحبت می کنند. آنها می توانند مالکیت و حسادت کنند، بنابراین تمرین خوبی است که برای بررسی صحت یک زن برج ثور چنین حقه ای را انجام دهید. یک زن برج ثور معمولاً جذب افراد قابل اعتماد می شود، افرادی که می توانند متعهد باشند و وفادار بمانند.

سازگاری زنان برج ثور با سایر نشانه های زودیاک

زنان برج ثور به طور کلی با علائمی مانند سرطان، سنبله، حوت و عقرب سازگار هستند. عشق عمیق و احساسات تشدید شده ای که یک فرد برج ثور حمل می کند به یک فرد همدل نیاز دارد تا متقابل شود. آنها به یک همراه وفادار و دوست داشتنی نیاز دارند که به راحتی در این نشانه ها می توانند پیدا کنند.

اعتقاد بر این است که سازگارترین علامت با برج ثور برج سرطان است. هر دوی آنها عمیقا دوست دارند. یکی علامت کاردینال و یکی علامت ثابت است. شخصیت زن برج ثور دارای رفتاری قوی است که منجر به یک مسابقه باورنکردنی می شود که هم قوی و هم خالص است.

برج ثور عمدتاً با لئو و دلو خوب نیست. این به این دلیل است که این نشانه ها اغلب با بسیاری از امور مرتبط هستند و زمان زیادی طول می کشد تا عشق یک نفر رشد کند و قدردانی شود.

منبع: Taurus Women

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 10 میانگین: 3]

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پشتیبانی وبسایت