متافیزیک انرژی و آسترولوژی

شخصیت شناسی مردان برج ثور در آسترولوژی (متولدین 31 فروردین تا 30 اردیبهشت)

شخصیت شناسی مردان برج ثور در آسترولوژی (متولدین 31 فروردین تا 30 اردیبهشت)

در بخش دیگری از شخصیت شناسی با آسترولوژی، به رسم مطالب گذشته اینبار نوبت به بررسی شخصیت مردان برج ثور در آسترولوژی رسیده و به همین دلیل در این مطلب قصد داریم به طور مفصل در مورد ویژگی های شخصیتی، عاطفی و شغلی مردان با نشانه زودیاک برج ثور صحبت کنیم. اگر دوست دارید در مورد این گروه از مردان بیشتر بدانید، تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

مردان برج ثور به جای اینکه به شما بگویند که چه احساسی دارد، احساسات خود را نشان می دهند. آن ها احتمالاً بحث طولانی درباره احساسات را شروع نمی کنند یا حتی به کلمات محبت آمیز شما واکنش نشان نمی دهند، اما با آوردن گل یا هدیه می توانند به شما نشان دهند که چقدر شما را دوست دارد و به شما اهمیت می دهند.

مرد برج ثور نیز در دوره هایی که راضی نیست، ناامیدی خود را از جنبه های منفی چیزها ابراز می کند. او ممکن است بسیار لجباز باشد و از گفت‌وگوی مفصل در مورد یک مشکل امتناع کند، در عوض نشان دهد که از فریاد زدن یا رفتارهای عصبانی و بی‌احترامی عصبانی است.

شخصیت شناسی مردان برج ثور

برج ثور دومین علامت زودیاک است و معمولاً به عنوان یک علامت ثابت زمین، درونگراتر، سرسخت تر و منطقی تر از سایر نشانه ها است. زندگی با این گروه افراد معمولا سبک و آرام است – بدون پیش بینی هیچ گونه PDA یا احساسات تند. اما طرف دیگر این است که برج ثور یکی از قابل اعتمادترین نشانه‌ها است – مرد برج ثور واقعاً پشت شماست و با اعمال، نه با کلمات، به شما اطمینان می‌دهد که عشقش را دارید.

مردان برج ثور مطمئناً یک عاشق هستند، نه یک جنگجو، اما اگر آن ها را در مسئله ای که برایشان دردآور و اذیت کننده است تحت فشار قرار دهید، می توانند مخفیانه یک کینه طولانی مدت ایجاد کنند. در صورتی که با لجبازی ثور معروف مواجه نشوید، عموماً خیلی راحت می توانید با آنها کنار بیایید.

مرد برج ثور به محض اینکه روی یک موضوع متمرکز شود و آن ها بپذیرد، مطلقاً یک درصد هم نظرش تغییر نخواهد کرد، بنابراین انرژی خود را هدر ندهید تا او را مجبور کنید دیدگاه شما را ببیند.

اخلاق کاری مردان اردیبهشتی

مردان اردیبهشتی بسیار محکم، مفید، فوق العاده شیرین و سنگین هستند. اگر زمانی با یک موقعیت آخرالزمانی مواجه شدید، می‌خواهید در تیم آن‌ها حضور داشته باشید، زیرا آنها احتمالاً چندین سال است که همه انواع اطلاعات به ظاهر بی‌فایده مرتبط با بقا را جمع‌آوری کرده‌اند.

تا زمانی که خود را فرسوده نکند تا جایی که حتی نتواند لذت های نفسانی زندگی را بچشد – دلیلی برای همه کارهای سخت و تعهد بی وقفه به وظایفش – لازم این مرد را از سختی خودخواسته ای که در تلاش برای انجام وظایف کاری به او سپرده اند جدا کرد. مرد برج ثور با حداکثر توان کار می کند.

در حالی که استقامت جنون آمیز او تحت فشار قابل تحسین است، رویکرد آهسته و پیوسته برنده مسابقه اغلب مرد برج ثور را از ضرب الاجل عقب می اندازد و او را مجبور می کند ساعت های طولانی برای تحقق آن تلاش کند.

مردان برج ثور اغلب به کسی نیاز دارند که او را ببیند و برای تلاش های کاری او ارزش قائل شود. در انجام کارها تمرکز دارد اما گاهی اوقات به روش سخت این تمرکز برای او اتفاق می افتد. این افراد ممکن است برایشان مشکل باشد که از مسیر خود خارج شوند و بیشتر سعی می کنند در کاری هستند باقی بمانند و با یادگیری نحوه محاظت از مسیرشان، سود بیشتری ببرند.

مردان برج ثور در عشق

مردان برج ثور رقابت عشقی را برای شریک مناسب و قابل اعتماد و متعهد انجام می دهند، شریکی که مایل است وقت خود را با آنها بگذراند و از همه چیزهایی که دارند لذت ببرند. او باید در مورد کلماتی که به کار می برد زیاد فکر کند و سخنان روشنفکرانه و بسیار خوب بیان می کند.

یک ارتباط بین بصیر، اگر مطمئن نباشد که چه احساسی دارد یا واقعاً می خواهد بگوید، ممکن است فقط سکوت کند. تمام تلاش خود را بکنید که او را برای پاسخ دادن تحت فشار قرار ندهید، حتی اگر این انتظار می تواند عذاب آور باشد.

اغلب وقتی نوبت به پردازش احساساتش می‌رسد، مرد برج ثور خیلی سریع نیست، بنابراین باید به او فرصت دهید تا درباره تغییرات یا انتقال‌های حساس فکر کند. آماده باشید که با او بسیار صبور باشید و در عوض، با صبر فوق العاده او پاداش خواهید گرفت.

یک مرد برج ثور که با قلب و تمام جنبه های احساساتش در تماس است، موجودی واقعا قدرتمند است که می تواند با آن درگیر شود. مردان برج ثور متأسفانه، اغلب اوقات، وقتی مجبور به انتخاب‌های احساسی سخت می‌شوند، به سختی خاموش می‌شوند و راهی پیدا می‌کنند تا خود را نسبت به آنچه واقعاً احساس می‌کنند بی‌حس کنند. او را تشویق کنید تا طیف کاملی از احساسات را بدون واکنش شدید و در زمان مناسب ابراز کند.

سازگاری مرد برج ثور با سایر نشانه های زودیاک

سازگاری در طالع بینی رابطه در درجه اول بر اساس عناصر نشانه های مورد نظر است. در این مورد، برج ثور یک علامت زمین است و مردان برج ثور با دیگر نشانه های زمینی واقع بین مانند برج جدی، برج سنبله و ثور و همچنین نشانه هایی با روح آب مانند برج عقرب، حوت و سرطان سازگاری بیشتری دارد.

کمترین سازگاری با برج ثور، دلو، جوزا و لئو هستند. مرد برج ثور به همراهی کسانی که سعی نمی کنند آنها و تصمیماتشان را تحت تاثیر قرار دهند، تکیه می کنند، به همین دلیل است که ملاقات این مردان با برج های دلو و اسد دشوار است و ممکن است خود پیش نرود.

منبع: Taurus Men

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 9 میانگین: 3.6]

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پشتیبانی وبسایت