متافیزیک انرژی و آسترولوژی

شخصیت شناسی زنان برج حمل در آسترولوژی (متولدین 1 تا 30 فروردین)

شخصیت شناسی زنان برج حمل در آسترولوژی (متولدین 1 تا 30 فروردین)

در این مطلب قصد داریم به شخصیت شناسی زنان برج حمل در آسترولوژی بپردازیم و با هم ببینیم این افراد چه شخصیت و ویژگی هایی دارند. این گروه از زنان متولدین 1 تا 30 فروردین هستند و اولین گروه (نشانه) در دایره زودیاک محسوب می شوند.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

پیشتر در مطلبی با عنوان شخصیت شناسی مادران با علامت زودیاک، به بررسی ویژگی های مادرانه زنان متولد هر ماه براساس نشانه های دایره زودیاک آسترولوژی پرداختیم. اکنون در این مطلب می خواهیم شخصیت زنان برج حمل که اولین نشانه در دایره زودیاک است را به صورت مفصل تر بررسی کنیم.

شخصیت شناسی زنان برج حمل

زنان برج حمل بسیار کم حوصله و پرانرژی است. محدود کردن آنها در هر موقعیت یا محیطی دشوار است. آنها شخصیت های بیش فعالی هستند و هرگز به کمتر راضی نمی شوند. آنها بسیار مستقل هستند و وقت گذرانی با آنها سرگرم کننده است. آنها می توانند در مواقعی بسیار غیرقابل پیش بینی باشند زیرا نشانه آتش هستند. شخصیت یک زن برج حمل بسیار فاخر و متظاهر است.

این زنان در شخصیت خود یک حس مردانه دارند. آنها ویژگی های رهبری دارند و در هر موقعیتی بسیار شجاع هستند. ویژگی های زنان برج حمل ویژگی هایی مانند اشتیاق و دیدگاه بسیار مطمئن را تشکیل می دهند. در شخصیت آنها نیز چند سقوط وجود دارد، مانند افرادی که بسیار خودخواه و خودستا هستند. آنها به دیگران اهمیت می دهند اما برای آنها مهم است که ابتدا به دنبال منافع خود باشند.

اگر می خواهید یک زن برج حمل را جذب کنید، باید قوی باشید و توجه کنید. برای او عشق در زندگی آنها بسیار مهم است. آنها به عشق واقعی نیاز دارند و بنابراین به دنبال فردی صادق و وفادار هستند. آنها اولین نشانه های زودیاک هستند بنابراین اغلب به عنوان فرزند دایره شناخته می شوند. آنها به افرادی در اطراف خود نیاز دارند که به دلیل نگرش کودکانه خود نسبت به همه چیز قوی باشند.

ویژگی ها و خصوصیات زنان متولد 1 تا 30 فروردین

زنان برج حمل بسیار پرانرژی و آتشین است. آنها بسیار حرفه ای هستند و روی هر کاری که انجام می دهند متمرکز هستند. آنها باید همه چیز را به درستی انجام دهند و در حرفه خود به قله ها را فتح کنند. آنها پروانه های اجتماعی هستند و هرگز نمی توانند در خانه هایشان بیکار بنشینند. آنها معمولاً یک گروه بزرگ از دوستان دارند چرا که بسیار دمدمی مزاج هستند.

آنها بسیار جسور هستند و همیشه همه چیز را در مسیر خود نگه می دارند. زنان برج حمل بی طرف هستند و هرگز طرفی را نمی گیرند، برای آنها درست یا نادرست بودن مهم است. اما و اگر در زندگی آنها جایی ندارد.

این گروه از زنان بسیار قوی و رقابتی هستند، بنابراین اگر شما از آن دسته افرادی هستید که نفس شما به راحتی صدمه می بیند، باید فاصله ایمن با یک زن برج حمل را حفظ کنید.

خودانگیختگی در رگ‌های آن‌ها جریان دارد، بنابراین اگر با هر قوچی (نماد برج حمل) در ارتباط هستید، برای گردش‌های ناگهانی یا تعطیلات آماده باشید. آنها سرشار از زندگی هستند و بنابراین هر روز را همانطور که می آید می گیرند. جدا از این ویژگی های اصلی زنان برج حمل، این زنان بسیار احساساتی نیز هستند. آنها چیزهایی را در اعماق قلب خود احساس می کنند. اما خصوصیات دیگری که آنها را به برج حمل می‌رساند، گاهی اوقات این طرف یک زن برج حمل را تحت الشعاع قرار می‌دهد.

شخصیت زنان برج حمل در عشق

زنان برج حمل در عشق به دنبال یک داستان عاشقانه و ژست های مفصل از طرف شریک زندگی خود هستند. آنها به فردی هیجان انگیز نیاز دارند که بتواند او را همیشه هیجان زده نگه دارد. آنها از کسالت و یکنواختی بیزارند، بنابراین به کسی نیاز دارند که بتواند او را همیشه مشغول و با انگیزه در انجام کارهای جدید نگه دارد. آنها به مشارکت برابر اعتقاد دارند و همیشه به دنبال داشتن یک رابطه وفادار و پایدار هستند.

هنگامی که یک زن برج حمل عاشق می شود، جنبه مراقبتی خود را نشان می دهد و همیشه به نیازهای شریک زندگی خود توجه می کند. به احتمال زیاد ویژگی‌های قوچ در زنان باعث می‌شود زمانی که آنها کمتر از نیمه‌های بهترشان توجه کمتری دریافت می‌کنند، رفتاری کودکانه داشته باشد. آنها رویکرد مستقیمی نسبت به بیشتر چیزها دارند و بنابراین همیشه در مورد نیازها و خواسته های خود با صدای بلند صحبت می کنند.

وقتی می بینند اوضاع کمی تغییر می کند، می توانند کمی مالکیت عمل کنند. آنها در صورت مشاهده هرگونه تهاجم خارجی از روابط خود محافظت می کنند. آنها عاشقان و دوستانی را انتخاب می کنند که دوام طولانی دارند. به طور کلی، یک ویژگی قوچ در زنان زمانی که عاشق هستند ظاهر می شود. آنها به دنبال محبت زیادی هستند زیرا در قلب خود بسیار آسیب پذیر هستند و به حمایت عزیزان خود نیاز دارند.

آنها ممکن است عاشق بسیاری از افراد شوند، اما فقط با کسی کنار می آیند که بتواند آن احساس ابدی عاشق بودن را به آنها بدهد.

سازگاری زنان برج حمل با سایر نشانه های زودیاک

زنان برج حمل شخصیت بسیار قوی و بسیار کاریزماتیک دارند. آنها با نشانه هایی سازگار هستند که می توانند با این هاله قوی که حمل می کنند مطابقت داشته باشند. بنابراین علائمی مانند جوزا، لئو، قوس و دلو به خوبی با یک برج حمل کار می کنند. آنها در سطح دیگری مکمل یکدیگر هستند. همه این نشانه ها تا حدودی علایق یکسانی دارند و درک یک زن برج حمل را آسان می کند.

آنها با علائمی مانند برج سرطان و برج جدی رفتار نمی کنند. این علائم در مقابل زن برج حمل است. یک زن برج حمل در حین رابطه باید آزادی خود را داشته باشد. افراد دارای نشان برج سرطان افراد بسیار احساساتی و حساسی هستند و نمی توانند رفتار سرد یک قوچ را در شرایط سخت درک و تحمل کنند.

منبع: Aries Women

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 9 میانگین: 3.3]

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پشتیبانی وبسایت