متافیزیک انرژی و آسترولوژی

کتاب نجوم مالی و آسترولوژی برای پیش بینی بازارهای مالی

کتاب نجوم مالی و کاربرد آسترولوژی در پیش بینی بازارهای مالی

یکی از جذاب ترین کاربردهای علم نجوم و آسترولوژی، پیش بینی بازارهای مالی است. در این پست قصد داریم به مفهوم نجوم مالی بپردازیم و بیشتر در مورد این علم صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

دوره قطع و اتصال تارهای اتری

در یکی از پست های پیشین وبسایت به بررسی موضوع تاثیر نجوم و موقعیت های نجومی بر روی بازارهای مالی پرداختیم و دیدیم که چگونه موقعیت ستارگان و سیارات بر روی رفتار بازارهای مالی تاثیر گذار است. به این مفهوم نجوم مالی هم گفته می شود و یکی از مهمترین کاربردهای آسترولوژی نیز بررسی همین موضوع و پیش بینی بازارهای مالی به کمک ستاره شناسی می باشد.

هر ستاره و سیاره دارای انرژی خاصی است و این انرژی را نمیتوان کتمان کرد. همان طور که ماه با انرژی خود می تواند بر روی جذر و مد دریا تاثیر بگذارد، پس سایر سیارات و ستارگان هم با توجه به وسعت و عظمتشان می توانند بر روی سایر بخش های این کره خاکی تاثیر بگذارند. یکی از بخش هایی که کیهان، کره زمین و موجودات ساکن بر روی آن را تحت تاثیر قرار می دهد، بازارهای مالی است. احتمالا این سوال در ذهنتان به وجود آمده که چگونه حرکت و موقعیت سیارات و ستارگان می توانند بر روی بازارهای مالی تاثیر بگذارند؟

نجوم مالی

در پاسخ به این سوال باید به شما بگویم که در حقیقت این یک تاثیر غیرمستقیم است اما همچنان تاثیری بسیار مهم می باشد. ستارگان و سیارات بر روی رفتار و خصوصیات انسان ها تاثیر می گذارند و مهمترین بخش در بازارهای مالی نیز همین رفتار خریدار در معاملاتش است. به تاثیر کیهان بر روی رفتار انسان ها که باعث ایجاد تغییر در بازارهای مالی می شود، نجوم مالی گفته می شود. اما چرا در مورد آن صحبت می کنیم؟

پیش بینی کردن بازارهای مالی یکی از مهمترین و جذاب ترین بخش های معاملات محسوب می شود. اگر بتوانیم معاملات یک بازار را پیش از اینکه شروع شود با دقت بالایی پیش بینی کنیم، بدون شک برنده آن بازار خواهیم بود. برای پیش بینی کردن رفتار بازار عوامل مهمی وجود دارند اما مهمترین عامل همیشه رفتار معامله گر است. هر اتفاقی هم که در دنیا رخ داده باشد باز هم این معامله گر است که مشخص می کند بازار به چه سمتی برود. پس اگر علمی سراغ داشته باشید که بتواند رفتار معامله کننده را پیش بینی کند، این علم شما را به برنده بازار تبدیل خواهد کرد. این علم اکنون وجود دارد و به آن نجوم مالی گفته می شود.

تمام این صحبت ها را با شما داشتیم تا به این بحث مهم برسیم که آسترولوژی علمی بسیار مهم و تاثیرگذار برای تمام بخش های زندگی انسان ها محسوب می شود. پس باید به آن بسیار توجه کرد. در ادامه هم خواستیم شما را با مفهوم جدیدی به نام نجوم مالی آشنا کنیم که به شما کمک می کند در بازار و تجارت موفق تر عمل کنید. حال برای اینکه بتوانید از علم آسترولوژی برای پیش بینی بازارهای مالی استفاده کنید، راهنمایی برایتان تهیه کرده ایم.

مطلب مرتبط: کتاب معامله گری و چرخه های نجومی

راهنمایی که ما برای شما در نظر گرفته ایم کتابی با عنوان نجوم مالی و آسترولوژی برای پیش بینی بازارهای مالی است که در آن به مبحث تاثیر سیارات و ستارگان بر روی بازار پرداخته و همچنین چگونگی این تاثیر و پیش بینی کردن را نیز به شما آموزش داده است. با مطالعه این کتاب دید خیلی خوبی نسبت به کاربرد آسترولوژی برای معامله گری پیدا می کنید و علاوه بر این با ابزاری آشنا می شوید که به شما کمک می کند بتوانید عمل پیش بینی کردن بازارهای مالی را به کمک نجوم و آسترولوژی انجام دهید.

این کتاب یک راهنمای فوق العاده عالی برای افراد و معامله گرانی است که در بازارهای بورس، فارکس و ارزهای دیجیتال فعالیت می کنند. چرا که به کمک این کتاب و علم نجوم مالی و آسترولوژی می توانند بازارهای بورس و ارزهای دیجیتال را پیش بینی کنند و حرفه ای تر به معامله در این بازارها بپردازند.

برای دریافت رایگان کتاب نجوم مالی و آسترولوژی برای پیش بینی بازارهای مالی فقط کافیست بر روی لینک زیر کلیک کنید. علاوه بر این با مراجعه به صفحه معرفی کتاب در وبسایت می توانید به آرشیو کتاب های معرفی شده توسط انجمن سینرژی و آسترولوژی ایران دسترسی داشته باشید.

 • دانلود کتاب
 • حجم فایل : 1.3 مگابایت
 • رمز فایل : synergyandastrology.com
 • منبع : وبسایت انجمن سینرژی و آسترولوژی ایران
 • اینستاگرام انجمن سینرژی و آسترولوژی ایران
 • راهنما
  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.
  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: 11 میانگین: 4.1]

  دیدگاه‌ها (3)

  *
  *

   نوید مهمان اسفند 27, 1399 پاسخ

   من دوس دارم این بحث رواز لینپس

   سیمین مهمان مهر 15, 1400 پاسخ

   سلام فقط ۸ صفحه است یا برای من اشتباه دانلود شده یاادانع ش جایی دیکه هست خیلی مشتاقم

   احمد ابطحی مهمان مرداد 5, 1401 پاسخ

   Hi ..thanks alot

  پشتیبانی وبسایت